Skoči na vsebino

Kreten stoletja....


Besi

Priporočene objave

Saj ne vem, kaj naj rečem....Ob temule se mi še Bush ne zdi tak kreten, ga tale fant z družino krepko nese....

Ideja!!

Kaj pa če bi kdo njega tožil, ker mu je ubil mačka in je zaradi tega utrpel duševne bolečine?

Jaz ga bom tožil zato, ker ne vem kje živi in imam težke duševne bolečine, ker bi ga rad nabutal pa ga ne najdem...

Članek v Delu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa saj bo verjetno še enkrat čutil posledice svojih dejanj. To bo imel večno v kartoteki.

A ni večina serijskih morilcev začela tako, da je v mladosti mučila živali :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če citiram del članka v Delu:

"...

Spontanemu odzivu na nagnusno dejanje sošolcev se ni mogel izogniti niti učiteljski zbor niti ravnatelj Franci Rozman in po hitrem postopku so sprejeli sklep o njihovi izključitvi.

...

Eden iz trojice, ki je šolanje po izključitvi iz kranjske gimnazije nadaljeval in opravil v Novi Gorici, pa meni, da si zasluži nekaj denarne odškodnine, saj je zaradi prešolanja moral najemati inštruktorje, opravljal je izpite za posamezne predmete za vse leto prej, on in njegova družina so imeli kup stroškov s prevozi in prehrano. To je navedeno v tožbenem zahtevku za deset milijonov tolarjev.

..."

zna ravnatelj tenko piskat. Za izključitev iz šole morajo obstajati tehtni razlogi. Mednje pa mislim, da ne spadajo kazniva, gnusna, ... dejanja, ki jih je učenec, dijak ali študent storil izven šolske ustanove.

Pa da ne bo kdo slučajno mislil, da zagovarjam njihova gnusna dejanja z mačkami.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

zna ravnatelj tenko piskat. Za izključitev iz šole morajo obstajati tehtni razlogi. Mednje pa mislim, da ne spadajo kazniva, gnusna, ... dejanja, ki jih je učenec, dijak ali študent storil izven šolske ustanove.

Pa da ne bo kdo slučajno mislil, da zagovarjam njihova gnusna dejanja z mačkami.

Kaj pa ugled šole? :?

Vem da sem optimist samo vseeno... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek: :eek: :eek: :eek:

Pa kaj se spet zgražate!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :angry2: :angry2: :angry2: :angry2:

A je bil obsojen??????

A je moral kjerkoli sedet zarad tega??????

A ga niso za nekaj časa brez obtožb izključili iz šole?????

Tako pač je , dragi moji.....dokler nisi PRAVNOMOČNO obsojen, si nedolžen......in če država pač ni uspela v tožbi........je NEDOLŽEN......in to mu ne bo pisalo v nobeni kartoteki, ker je NEDOLŽEN.

NEDOLŽNI pa ima vso PRAVICO tožit kogarkoli, če mu uspe dokazati, da se mu je godila KRIVICA!!!!!!!!

No, sedaj pa kar veselo.........

Jest mu dam čist prav. Toliko denarja ne zaslužiš nikjer......je ni delnice s takim donosom!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:

Tako pač je , dragi moji.....dokler nisi PRAVNOMOČNO obsojen, si nedolžen......in če država pač ni uspela v tožbi........je NEDOLŽEN......in to mu ne bo pisalo v nobeni kartoteki, ker je NEDOLŽEN.

Spoznani so bili za krive in obsojeni na druzbenokoristno delo. Preberi clanek!

Se vedno pa mislim, da so ena navadna GOLAZEN!!! :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm:

Tadej

Ja.......tudi jaz sem se nad tem zamislil.........je pa resnično!!!!!

Nekateri bodo rekli škoda!!!!!!

Poglej........če sodniku za prekrške dokažeš, da nečesa nisi storil, in te na podlagi tega ne obsodi.....( pustiva sedaj to, kako in na kakšen način si se izognil kazni ).......ti v nobeni kartoteki to dejanje ni vpisano.

Tukaj bova pa rekla....JUUUUHHHUUUUUHHHHHUUUUUUUUUUUU :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sodišča so da sodijo. Javni linč in kamenjanje sta zgodovina. Če se komu zdi sistem slab, naj ga poskuša spremeniti. Usajati se na ljudi, ki so se mu prilagodili, je pač jalovo početje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

klimbra...se strinjam.

poleg tega, naj se moralisti malo zamislijo, ko vozijo svoje "ljubljenčke" kastrirat, frizirat in podobno...mučenje s ciljem? aja, to je opravičljivo, tako kot vreč polno vrečo mladih lih kar skotenih muck v vodo ali kako drugače pobit...aja, preveč jih je blo... :slap: človeška norost, neumnost in splošen patološki idiotizem podkrepljen z licemerstvom ne poznajo meja.

ko bo fant pokasiral bom šel na njegovo čast spit eno pivo.

p.s. kaj pa če te muči mačka? :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sodišča so da sodijo. Javni linč in kamenjanje sta zgodovina. Če se komu zdi sistem slab, naj ga poskuša spremeniti. Usajati se na ljudi, ki so se mu prilagodili, je pač jalovo početje.

No, motosvetovci včasih le radi izražajo željo po tem, da bi kaj sami zrihtali, če država ne zmore ...

PS: ne vsi, ampak kar velik del.

Popravljeno . Popravil SymRu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spoznani so bili za krive in obsojeni na druzbenokoristno delo. Preberi clanek!

Se vedno pa mislim, da so ena navadna GOLAZEN!!! :SS

Govorim o IZKLJUČITVI......in OPROSTILNI SODBI!!!!!!!!!!

Dokler nisi obsojen.......SI NEDOLŽEN!!!!!!

Javni linč se ne sme izvajati!!!!!!

Za izključitev ovadba NI merodajna!!!!!!!

Nekdo je obsojal NE da je za to KVALIFICIRAN!!!!!!!.....in mnogo PREHITRO!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!