Skoči na vsebino

Kreten stoletja....


Besi

Priporočene objave

Ja.......tudi jaz sem se nad tem zamislil.........je pa resnično!!!!!

Nekateri bodo rekli škoda!!!!!!

Poglej........če sodniku za prekrške dokažeš, da nečesa nisi storil, in te na podlagi tega ne obsodi.....( pustiva sedaj to, kako in na kakšen način si se izognil kazni ).......ti v nobeni kartoteki to dejanje ni vpisano.

Tukaj bova pa rekla....JUUUUHHHUUUUUHHHHHUUUUUUUUUUUU :OK:

Klimbra!

Jaz sem se zamislil nad tem, ko si napisal, da mu ne bo pisalo v nobeni kartoteki.... Veš "kartotek" je več vrst. V sodniški mu sigurno ne bo pisalo nič, v kakšni drugi pa.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pameten poba ni kaj, uspel se je izogniti odgovornosti za dejanja za katere noben ni dvomil da jim jih bodo dokazali pa je naša pravna država uspela delati boljše kot celo njihovi odvetniki. če je oproščen, zakaj pa nebi tožil države če lahko?

če bi se to zgodilo meni bi tožil za dosti več kot samo 5 mio, pač poskušaš potegnit maksimun od glupe države, ki te prvo hoče zajebat pa nato zajebe sebe in ti da možnost še nekaj žepnine dobit :slap: :angry2:

ni on kreten stoletja, naše sodstvo je :SS :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni bil moj namen izpostaviti "kolesa pravice" v Sloveniji....BTW - zakonodajno telo je Državni zbor in ne sodišča, zato smo za slabo zakonodajo krivi volici sami, če pa ne volite pa sploh ni treba pljuvat...

Mene je groza, kakšni osebki se sprehajajo po svetu....to ni vprašanje pravne države ampak splošne morale in nezmožnsoti družbe da to sama regulira, brez vpletanja institucionalnih subjektov.

Kaj hočem povedat??----> V dobri stari Jugi bi tako dobili po p...., da jim na pamet ne bi prišlo, da še kdaj sploh omenijo to zadevo (ker bi spet dobil po p.....) in bi šlo življenje naprej, pa še naslednja generacija potencialnih "dreserjev" mačk bi kaj odnesla od tega......

Danes sem malo vigilantsko razpoložen, ampak imam občutek, da se je včasih nekatere zadeve dalo malo hitreje in bolj učinkovito rešiti oz. pripeljati do konca, na zadovoljstvo vseh vpletenih....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klimbra!

Jaz sem se zamislil nad tem, ko si napisal, da mu ne bo pisalo v nobeni kartoteki.... Veš "kartotek" je več vrst. V sodniški mu sigurno ne bo pisalo nič, v kakšni drugi pa.

Tadej

Ah, ti misliš javne kartoteke, tisto na motosvet.com forumu, pa delo.si, 24ur.com, sta.si, pa miti & legende & natolcevanja & zgražanja vseh najpametnejših 2 milijonov Slovencev? Ja, tam se pa res vsako sranje zapiše. Problem je, ker se rado narobe zapiše, podobno, kot pri ameriškem patentnem uradu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kakor sem razumel so jih ujeli z "kadečo se pištolo v roki" torej dnevniki, slikovnim gradivom, mučilnimi predmeti...itd.

Na mojem zasebnem sodišču (luksuz sej vem :rolleyes: ) so bili spoznani za krive in ne nedolžne,

zatorej so kot taki lahko kaznovani z mojim prezirom, ki mi ga je (najbrž :? ) dovoljeno izraziti na pričujočem oddelku pričujočega foruma.

Torej fantje,preziram vas :BUA:

:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi te bedake mučil po njihovih receptih oz,navodilih ki so jih imeli zapisane v dnevniku.Kaj takega so uporabljali sam SS v taboriščih.Prasci. :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gledam....... pa berem........ pa čitam zgornje pouste, pa potegnem zakjuček:

ČE dokažem, da je bila ena od mačk moja lastnina, potemtakem lahko tega pamža tožim za odtujitev lastnine? :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm:

Gledam....... pa berem........ pa čitam zgornje pouste, pa potegnem zakjuček:

ČE dokažem, da je bila ena od mačk moja lastnina, potemtakem lahko tega pamža tožim za odtujitev lastnine? :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm:

Oziroma, ČE dokažem, da je bila ena od mačk moja lastnina.... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko bodo fantje malćek odraslejši, bodo toliko lažje dobili službo v policiji ali kje drugje. Tovrstna specialna znanja so bojda vse bolj zaželena.

Popravljeno . Popravil SymRu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

že dolg me kera zadeva ni tolk spravla v bes! :alien1: in to do te mere, da bi bla pripravljena pozabit na vse moje ideje o nenasilnem komuniciranju in podobnem sranju in bi z velkim veseljem mulce ornk sklofala. pa še kerga bi mrbit s sabo povabla, da bi mi pomagu. miiiiiiiiiisllllllllllmmmmmm...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta tip pa je res butl. Če išče prostovoljca, ki bi mo pritisnil petardo v rit, a ne more, kot vsi normalni iztirjenci, dat oglasa v Salomonca? :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obsojeni na družbeno koristno delo?!! V Sončku? Ma jebela pa taka razsodba! :angry2:

Take bi bilo treba dati na delo v zavetišče za živali. Pod strogo kontrolo! Le to bi bil poskus prevzgoje. Teli naši sodniki pa res ne ločijo buč od pomaranč!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obsojeni na družbeno koristno delo?!! V Sončku? Ma jebela pa taka razsodba! :angry2:

Take bi bilo treba dati na delo v zavetišče za živali. Pod strogo kontrolo! Le to bi bil poskus prevzgoje. Teli naši sodniki pa res ne ločijo buč od pomaranč!

tam se bodo ljudje z njimi pogovarjali... vsak jih bo vprašal 'zakaj pa si tukaj' ... živali v zavetišču tega ne bi spraševale. ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In oni bodo vsi skesani povedali zakaj so tam. Ja, seveda..... :doze:

Sveta naivnost.... :doze:

Edina možnost ... ne, da bi 'skesani povedali'... ampak, mogoče jim pa bo kaj do živega prišlo. Driga možnost je, da se celo življenje skrivajo in da jih življenje nauči kako lekcijo, tretja pa, da se jih recimo res radikalno u zapor fukne in postanejo še bolj super barabini. Osnovo imajo očitno dobro : :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fučka se njim. Če jim ni prišlo do živega ko so mačke tulile med mučenjem, jim tudi očitajoči pogledi in dobromerni nasveti v smilu "fantki, narobe ste delali, pokesajte se" ne bodo pustili niti najmanjše sledi slabe vesti.

Da mamo pa sodstvo "rahlo nesposobno" je pa druga.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi moji.....v tej temi ni debata o tem.....ali so delali prav....ali narobe.....debata je zgolj in samo o tem..........da bo nek.....za mene pameten smrkavec.....zaradi nesposobnosti nekoga.....potegnil dobre dinarčke.

Vse ostalo je premetavanje sena na seniku, ki nima nobenega smisla....saj je le to bilo že davno lepo in varno pospravljeno!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tale bi jih ziher spreobrnil

Toffsy et l'herbe musicale

tofff5.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak hec je v tem, da bo dobil. In pri vsem skupaj je največji idiot Rozman! Pa kdo je njemu dal pravico obsojati na podlagi nekih nedokazanih obtožb?

Fantom ni bilo nič dokazanega!! Če so to res počeli (kar je zelo verjetno) potem so zame preprosto kreteni!

Ampak tu ne gre za to. Gre za to, da se je nekdo šel linč brez pooblastil in na nezakonit način. Če bi mojega otroka izključili iz šole in mu prepovedali šolanje v domačem kraju na podlagi nekih govoric in nedokazanih obtožb, bi po tem, ko bi dokazal nasprotno, tožil vse vpletene. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak hec je v tem, da bo dobil. In pri vsem skupaj je največji idiot Rozman! Pa kdo je njemu dal pravico obsojati na podlagi nekih nedokazanih obtožb?

Fantom ni bilo nič dokazanega!! Če so to res počeli (kar je zelo verjetno) potem so zame preprosto kreteni!

Ampak tu ne gre za to. Gre za to, da se je nekdo šel linč brez pooblastil in na nezakonit način. Če bi mojega otroka izključili iz šole in mu prepovedali šolanje v domačem kraju na podlagi nekih govoric in nedokazanih obtožb, bi po tem, ko bi dokazal nasprotno, tožil vse vpletene. .)

Tudi če so obtožbe dokazane, šolstvo nima pravice izključit nekoga iz šole za dejanje, ki ga ni storil na območju šole.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!