Skoči na vsebino

NFL


GHOST RIDER

Priporočene objave

tu in tam, predvsem superbowl vsako leto na SAT1. kar zanimiv šport čeprav še vedno ne poznam vseh pravil <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nope!

Ne spremljam, predvsem ker ne poznam pravil, pa iskreno povedano, ni mi zanimiv. Nekako prevec razvleceno je vse skupaj, prevec premorov.. Ampak to so vsi ameriski sporti, reklame pac zahtevajo svoj cas!! :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa sem hotel povedati ravno obratno kot Thundercat :D

Na začetku mi je bla precej zanimiva igra. Potem sem jo tudi poizskusil igrati na računalniku. Kaj hitro mi je postala dolgocajtna na računalniku in v živo mi tudi ni preveč ok. Vse preveč je teh prekinitev. To bi morala biti "moška" igra, na koncu pa je manj agresivna kot nogomet. Ob prvem stiku je že prekinitev,... In tako se lahko ponavlja v nedogled: pisk, 1, 2, 3, prekinitev; pisk, 1, 2, prekinitev,..........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

klikni me nezno <-- za tiste k mate zeljo trenerat... mamo clo 1 klub u sloveniji ;) sledijo pa tekme u bosni, srbiji,... pac balkan (pijanica :P )
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ameriški fuzbal je za pičkice...tapravi frajerji in frajerke igrajo rugby :) :blush:

največji carji igrajo avstralski rugby B)

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je kr zanimiv mal za pogledat ampak 4 četrtine po 15min igre + cca. 30min prekinitev... Cela igra se zavleče na 4 ure :eek: :eek: če se kermu sedi 4 ure pred tv mu priporočam ogled :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:nono:

All Blacks!! :yes:

avstralski rugby je "podzvrst" rugbija, all blacks pa nacionalni team nove zelandije, ki BTW ne zmaguje tako kot nekoč :devil: . dumbass :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No Pervy, pa pojdiva lepo počasi, da boš tudi ti zastopil.

Nagaya je podala svoje mnenje, da so avstralski rugby igralci največji carji. To si verjetno še zastopil.

Moj odgovor je bil, da se mi zdijo All Blacks večji. Tu pa si se verjetno že malo izgubil...

dumbass :slap:

Pejdrajšpravilaonflubratdatiboletošnjisuperbowlzanimivejši.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nagaya-mislim, da ti ne ločiš med ameriškim nogometom in rugbyjem... :grim

Da je rugby bolj moška igra od ameriškega nogomete? :glare: -al pa sm jst bumbar... whatever

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no no počasi - avstralski rugby se reče različici rugbija, ki jo igrajo v avstraliji in novi zelandiji in je zaradi določenih pravil bolj groba kot splošen rugby. igrajo ga torej klubi v avstralski in novozelandski ligi.

lowrenc - ta vrsta rugbija je bila tudi razglašena za najbolj nevarno (no grobo - pustimo base jumping in podobno) igro na svetu, saj v ničemer ne zaostaja za ameriškim nogometom z to razliko da nimajo ščitnikov (razen za jajca, zobe in traka za ušesa) pa še več "kontakta" je dovoljenega kot pri NFL.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja za Avstralsk rugby ne vem ampak al ni to, d majo pr rugbyju ščitnike pr ameriškmu fuzbalu pa ne?!

Kokr jst vem :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam je res to kar pravite!!

Pač-sem bumbar-kot sem sam navedu par postou nazaj... :cry:

Sorry Nagaya

Popravljeno . Popravil Lowrenc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vi nimate pojma. :grrr Najbolj groba (in hkrati najbolj zabavna) igra je fuzbal (soccer) v slovenski divji ligi. :grim Masaker zagotovljen. Če ne kdo izmed igralcev, pa jih ziher sodnik faše. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čak-kva je pa pol tisto zaen fuzbal, k se vsi modeli za jajca držijo k' špilajo? Tut je brez vsakršne zaščite.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nagaya-mislim, da ti ne ločiš med ameriškim nogometom in rugbyjem... :grim

maš res... res ne vem zakaj sem v ustanovnem odboru Risov Ljubljana :blush:

ah pustmo to :doze:

ja lovrenc...maš res....:yes:

grem za šporget nazaj

ameriški fuzbal izhaja iz rugbya...razlike pa niso samo v tem da imajo eni ščitnike in drugi ne..pač pa tudi v pravilih..eno tako osnovno je recimo to da pri rugbyu žoge ne mečeš naprej, ampak jo podajaš samo nazaj..

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko se pogovarjamo, katera igra je bolj groba...rugby ali ameriški fuzbal....

brez debate lahko pa ugotovimo, katere navijačice so boljše....NFL :worship:

post-291-1138194462_thumb.jpg

post-291-1138194503_thumb.jpg

post-291-1138194541_thumb.jpg

post-291-1138194551_thumb.jpg

post-291-1138194587_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

maš res... res ne vem zakaj sem v ustanovnem odboru Risov Ljubljana

Sej sm že prej besede vzeu nazaj! Škoda, d se nisem ugriznu v prste...

Se oproščam še enkrat :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 let pozneje...

Danes zjutraj, fenomenalni Superbowl med Jeklarji :hooray: in Kardinali. :worship: :worship: :worship: Napeto do skoraj zadnje sekunde. A ni nihce gledal? :trance_33_sleep:

P.S.: pa koncno imamo dva komentatorja, ki ju je uzitek poslusat.

Popravljeno . Popravil T-boy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!