Skoči na vsebino

Dokumentarci: 1. in 2. Svetovna vojna


Ganges

Priporočene objave

V Dnevniku so že nekaj časa priloženi dokumentarci. Najprej so bili 2. svetovna vojna, sedaj pa je še 1. svetovna vojna. Ker sem iz serije 2. svetovna vojna zamudil prva dva dela si tudi ostalih nisem kupil in sem upal, da jih bo kasneje možno kje naročiti.

Sedaj pa se je pričela serija 1. svetovna vojna, pa sem spet zamudil prva dva dela :) . No včeraj sem si tretjega kupil.

Sedaj pa vidim da si celotne serije lahko naročijo samo naročniki Dnevnika in Nedeljskega. A kdo mogoče ve, če se da kje drugje kupiti te dokumentarce in ali je kakšna možnost, da mi jih vseeno pošljejo čeprav nisem naročnik?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam II. Svet. vojna: Izkrcanje na Siciliji in II. Svet. vojna: Vojna podmornic

Če želiš, ti lahko zapečem .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sem kupu enkrat en dokumentarc pr nedeljcu-Rim pa še neki. Totalno bogo. Res beden dokumentarc :BUA: Upam da so tile o katerih vi govorite boljši :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ti ze tako spomin pesa, da se ne spomnis vec...

Mal sem že pozabu, kaj se je dogajal....... :P :P :P :P :P

Drgač pa.....sem totalno nor na WW!....prelzu vse možne luknje, ki so mi bile poznane v tistih časih.......nabral kup nevrednega železja.......celo en bajonet mi je uspelo izkopat.........

Ma........to je moja opsesija...........nekoč sem govoril kolegom......v prejšnjem lajfu sem bil ziher tuki gor.....ja vem.....BOLANO!!!!! .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

klimbra, kaj si kaj hodil po sabotinu, škabrijelu in tu okoli? gremo malo vrtat po luknjah? mislim, da bi pepe bil tudi za to :krneki:

sicer pa so ti cd ji od WW1 precej slabši kot WW2...samo 45 minut in material se precej ponavlja. posnetega je blo veliko več, pa tudi nič od soške/tirolske fronte. samo zahodna evropa, rusija in verjetno bo še kaj o galipoliju.

sicer pa mi ni jasno, zakaj ne dajo v prodajo tudi nenaročnikom celotno zbirko...lahko bi bili cd-ji 200 tolarjev dražji vsak recimo in bi lahko naročil vse...pa tudi za une, ki so zamudili/ne našli kakega dela.

Popravljeno . Popravil GorazdH
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Počaki še 14 dni, k bo komplet, pa bomo že kej zrihtal.

1,2,3......WE.....pivo pade.....v vsakem primeru.......bom laže spal in krotil svojo obsesijo!!!!!!

BTW.......a je kje kdo, ki pozna malo bolj.....predvsem tiste bolj odročne luknje..........sem takoj za to, da v poletju organiziramo kaki raziskovalni izlet!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No saj, če drugače ne bo šlo jih bom moral zapečti. Ampak najprej bi želel dobiti originale s škatlo, ki je bila priložena vsakemu prvemu delu.

Rabil pa bi celo 2. svetovno vojno in prva dva dela 1. svetovne vojne. :D

lp

Popravljeno . Popravil Ganges
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

klimbra, kaj si kaj hodil po sabotinu, škabrijelu in tu okoli? gremo malo vrtat po luknjah? mislim, da bi pepe bil tudi za to :krneki:

sicer pa so ti cd ji od WW1 precej slabši kot WW2...samo 45 minut in material se precej ponavlja. posnetega je blo veliko več, pa tudi nič od soške/tirolske fronte. samo zahodna evropa, rusija in verjetno bo še kaj o galipoliju.

sicer pa mi ni jasno, zakaj ne dajo v prodajo tudi nenaročnikom celotno zbirko...lahko bi bili cd-ji 200 tolarjev dražji vsak recimo in bi lahko naročil vse...pa tudi za une, ki so zamudili/ne našli kakega dela.

Sabotin ne....Škabrijel pa kar nekajkrat....še v starih dobrih časih, ko smo v kavernah lahko našli postelje z mrtvimi vojaki.....meni osebno se je to dogodilo samo še na Krnu........

Drgač pa več ali manj visokogorje....predvsem me je vedno privlačil Rombon in seveda Krn......Batognice ne maram, ker je nevarna....predvsem rovi so bili že takrat hudo opasna stvar( govorim 25 let nazaj).

Morda bi bilo pa res zanimivo malo prečesat Sabotin( baje je zelo preliknjan....in izropan s strani Italjanskih plenilcev)......pa Banjščice.....sam tam sem pa zelo mrzu.....nič ne poznam!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo tempo počasn.....pač primeren mojemu stanju srčka........ni panike.....itaq pa se med takimi expedicijami ne hodi prav veliko.....več ali manj se preganja kače in leze po luknjah!!!!!!

Jojjjjjj.....kok bi v kako luknjo zlezu :blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo tempo počasn.....pač primeren mojemu stanju srčka........ni panike.....itaq pa se med takimi expedicijami ne hodi prav veliko.....več ali manj se preganja kače in leze po luknjah!!!!!!

Jojjjjjj.....kok bi v kako luknjo zlezu :blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush:

klimbrič, tebe bi jst mogu enkrat na zadnmu zicu pelat da boš mal uživu v lagani turistički vožnji :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

klimbrič, tebe bi jst mogu enkrat na zadnmu zicu pelat da boš mal uživu v lagani turistički vožnji :)

Kam... :eek: u kakšno lukno :eek: :eek:

:nono: :nono: :nono: ne ne dragi prijatelj......tjakaj lezem izključno sam......dva sta že gužva :kva2: :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še dobro, da majo kaverne večinoma dva vhoda/izhoda :whistle: ker če ne bi moral hodit za vami... :fredy: tako pa lahko bežim...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!