Skoči na vsebino

Evropsko prvenstvo v rokometu za moške


Zdrawc

Uvrstitev naših rokometašev  

58 članov je glasovalo

  1. 1. slovenska reprezentanca bo na koncu

    • 1.
      11
    • 2.
      4
    • 3.
      3
    • 4.
      7
    • 5. - 8.
      22
    • 9. - 12.
      8
    • 12. - 16.
      3


Priporočene objave

Tudi Srbi bijejo trd boj, jim grozi da bodo igrali proti našim :hmm:

post-5241-1138809706_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa saj so bili v tekmi uvrščeni na drugo mesto, takoj za zmagovalcem :)

Popravljeno . Popravil SymRu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To ti je sistem ja.

Kakšni koli so naši so.

Drek ki ga pridelamo tudi ni lep je pa naš

Ma fak off. Pizda si idiot.

Rokometaši igrajo na SP-jih, na EP-jih, Na OI-jih, ti jih pa tle v drek mečeš. Na žalost je v Evropi vsaj 10 super kvalitetnih reprezentanc, in če hočeš bit prvi, moraš bit v super formi. In zato ne mi pluvat po slovenskih sportnikih :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne ti meni pluvat po mojem prijatlu Gangesu ! :angry:

da te ne suspendiramo med slo športnike pa boš videl hudiča ! :P

danes ruknemo Špance, pa bo ! :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma fak off. Pizda si idiot.

Rokometaši igrajo na SP-jih, na EP-jih, Na OI-jih, ti jih pa tle v drek mečeš. Na žalost je v Evropi vsaj 10 super kvalitetnih reprezentanc, in če hočeš bit prvi, moraš bit v super formi. In zato ne mi pluvat po slovenskih sportnikih :angry2:

sej nihče ne pljuva..sam resnica pa boli. naša ekipa je sestavljena iz samih vrhunskih igralcev, celo smo veljali za favorite. ampak na žalost je pa trener drugorazreden. in igralci tut niso pokazali kaj znajo, vsaj nekateri ne.(vsa čast rutenki,pa škofu). poleg tega mam pa občutek , da se mal šparajo, da ne staknejo kake poškodbe, ker v klubih, kjer igrajo je veliko več denarja,kot pa v reprezentanci.

dr.looney :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sam na žalost je pri nas tako, da ko nekdo zmaguje, vsi skačemo od veselja....ko nekomu ne gre ga pa opredmetimo z drekom :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz bi pa tak reko...ok zgubili smo proti francozom in nemcom. obe reprezentanci spadata v svetovni vrh, tako da poraz ni nič sramotnega....sramota pa je na kakšen način smo izgubili :BUA:

na trenutke so igrali kot da so prvič slišali za igro rokomet...razen včasih se je našla kakšna izjema (vratarjema vsaka čast, pa kozlini v drugem polčasu proti francozom in rutenki proti nemcem)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sam na žalost je pri nas tako, da ko nekdo zmaguje, vsi skačemo od veselja....ko nekomu ne gre ga pa opredmetimo z drekom :BUA:

Ne kar nekaj na pamet!

Moja pripomba sploh ni bila mišljena tako, da bi naše igralce imel za drek! Bila je samo ironična pripomba na nek post nad mano. Nikoli pa jih nisem imel za drek! :nono:

S tem sem mislil pač povedati, da ni vedno tako kakršni koli so naši so! Potem bi tudi Nemci lahko rekli za Hitlerja kakršen koli je bil še vedno je naš!

In tako se moj post ni navezopval na rokometaše, ampak na tisto izjavo. Če pa kdo ne razume in rabi obrazložitev (beri: ima daljšo lajtungo) pa naj kar vpraša.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hitler-rokometaši :? Res primerjava na mestu.

Ko si že izpostavil nemce. Nemci, kot branilci naslova, so kljub nezmožnosti uvrstitve v polfinale imeli ogromno podporo iz tribun. Poslušal sem tudi intervjuje, na katerih so obiskovalci govorili same lepe stvari o svojih rokometaših, po porazu z francozi.

In tudi če se je tvoj post, navezoval na prejšni post, bi lahko bil toliko dojemljiv, da prejšni post govori o rokometaših, kateri ne ubijajo ljudi v plinskih celicah, kateri niso za drek in kateri bodo v vseh pogledih naši, pa če ti je všeč ali ne :grim

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evforija je na višku :kva2:

Bi lahk nardili MS rokometno tekmo vzhod vs zahod

c3505.jpg je okrogla :yes:

Popravljeno . Popravil Zdrawc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa saj je izenačeno super za tako reprezentanco kot je Španija!

zemljevid-slovenija--logotipi-zastava_slovenije.jpg bi lahko šla naprej :cry:

Pa še učiti se nisem mogel, ker sem moral gledati tekme. Svet se mi podira.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!