Skoči na vsebino

Psiholoska cistilnica


Gregs

Priporočene objave

Pozdravljeni!

Odpiram forum na temo Ciscenja zagrenjenih dus zaradi katerihkoli problemov, tezav, tegob, tesnob in podobnih neugodnosti. Cistilnica deluje vzajemno, drugace pa lahko vedno za nasvet povprasate Dr. Gregs-a.

Jezik pogovora je lahko vsestranski, grde besede so dovoljene, saj cistijo notranjost.

No, pa zacnimo. Spodobi se, da Dr. Gregs najprej predstavi svojo danasnjo tegobo.

Tristo peklensckov, namesto, da bi se muckal, pa pisem po tem preklemanem forumu! Jao, to sploh ni fer! Babe, vsem bi vam bilo potrebno dati glavo na ciscenje. Vsebina definitivno ni normalna. Fantje (predvsem informatiki ), a ne bi bilo bolje, ko bi lahko zenske sprogramirali samo za cas, ko jih nujno potrebujemo, potem pa naj se lepo speljejo nazaj v racunalnik, mi gremo pa na motorje in odjadramo pomirjeni prijetnostim na pot???

Porka dus, klinc pa ta petek! Na sreco bo jutri lepo vreme, pa bom prepucal mozgane na motorju.

Evo, tako nekako. Dr. Gregs vas lepo pozdravlja in gre spat, da bo zjutraj lahko vstal. Zelim vam prijetne voznje z motorjem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se je toliko nabralo v glavi, da še malo pa bom eksplodirala.

Moja rešitev je beg v naravo, na kar se sedaj tudi pripravljam. Grem na Krvavec.

Jebem vam mater moški, zakva se vas ne da sprogramirati, da ko bi vas ženske potrebovale, bi bili tu, drugace pa hopa v racunalnik, me pa ...... po nakupih

Jaz imam obcasno polhen kurac ljudi, pa se moram malo umakniti v osamo, da malo k sebi pridem. Trenutno mi gre pa najbolj na kurac civilizacija.

No dr. Gregs, kam mi priporocate, da se tega znebim trenutno, oz. najbolje kar za vedno?

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ahoj dr.gregs,

kje bi lahko nasel bogato,lepo,razumevajoco,nekomplicirano,skromno,dobro kuhajoco in rockersko usmerjeno mladenko brez pretenzij?

pozdravlja vas

rocker

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

No dr. Gregs, kam mi priporocate, da se tega znebim trenutno, oz. najbolje kar za vedno?

Pupa

Spostovana ga. Carica!

Kot ste ze sami naredili, kar je v tem trenutku najbolj pravilno, vam tudi jaz svetujem, da se vcasih oddaljite od povprecnega sveta, ki vas obdaja vsakodnevno. Pohod v samoto (seveda zacasno) vam povrne novih moci, saj lahko v miru in trezno razmislite, kako preziveti dneve zivljenja, ki so vam se preostali. Pazite le, da se ne osamite predolgo, kajti to vam lahko povzroci nemalo nevsecnosti. Razmislek v samoti lahko izkoristite najvec 4-krat letno. Osebno mi uspe to storiti le enkrat na dve leti, kar pa opazam, da je absolutno premalo.

Za vedno se tega obcutka znebite lahko samo tako, da prekinete nit zivljenja, vendar vam tega ne priporocam. Vsak je z dolocenim namenom na tem svetu, zato ga izkoristite maksimalno. Se najbolje to storite na prvem sedezu motorja, zato vas kar najbolje spodbujam, da si prizadevate za lasten nakup vasega sanjskega motorja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

ahoj dr.gregs,

kje bi lahko nasel bogato,lepo,razumevajoco,nekomplicirano,skromno,dobro kuhajoco in rockersko usmerjeno mladenko brez pretenzij?

pozdravlja vas

rocker

Spostovani g. Car!

Zal vas moram razocarati, saj je to, kar ste mi vi opisali, nemogoce doseci. Zelo velika podobnost je z razumevanjem zensk - niti teoreticno izvedljivo.

Pri tem vas moram opozoriti na aksiom: popolnosti ni. Torej zacnite iskati zensko, ki ima vec pozitivnih atributov (sami izberite, kateri so za vas najpomembnejsi) kot negativnih. Osebno vam lahko povem, da sem jaz se zdavnaj opustil iluzije o 80% pozitivnih in 20% negativnih. Sedaj mi je dovolj 55%+ in 45%-. Svetujem vam, da se sprijaznite s tem, saj je zivljenje tako bistveno lazje.

Ce zelite skromno mladenko, vam svetujem obisk nase drzave Wallis. Za bogato poizkusite v Monacu. Za lepo pojdite v MIlano. Kuharico pojdite iskat v Prago. Rokerico boste nasli na Metelkovi.

Razumevajoca, nekomplicirana ali skromna pa ne obstaja. Od tega nekomplicirana ABSOLUTNO ne obstaja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dr. Gregs, zahvaljujem se vam za vašo pomoc, kar se pa zadnjega stvka ali dva tice, se mi je pa porodilo vprašanje:

Glede na to, da ste doktor, imate predvidevam dobro placano službo, kar pomeni, bi mi lahko izplacali 7 tisoc mark, da si jaz kupim motor, pa vam garantiram, da ste me pozdravili.

Ker ce gledamo iz dohterskega vidika, je zdravje pacientov pomembnejše, kot pa 7 tisoc mark, ki jih še pogrešali ne boste.

Ice, ce bi hotel vse to dobiti na kupu, bi se moral za moške odlociti

Sicer pa, vrata so odprta, samo ustopiti je treba. Mladenk je pa res na toce na svetu.

Naj te poducim, da je na svetu vec žensk, kot moških.

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Naj te poducim, da je na svetu vec žensk, kot moških.

samo ali ni z mano kompatibilna,predalec stran zivi ali pa ze zasedena.

my life story.

"thy who seeks is going to find." samo vprasanje,kaksnega hudica bom najdu.

best

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede na to, da vem, kako ti ni problema vsesti se na motor in odpeljati, mislim, da ti to ne bi smelo biti problem. No ravno ce ni iz kje res dalec. Slovenija je pa zate mala malica.

Kompatebilna? Spusti kriterije, mogoce so previsoki.

Resni problemi so, ce je že zasedena. V tuj zeljnik se ne splaca hoditi.

Razen ce bi bila love of your life, potem se splaca.

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne da se mi vec toliko voziti,malo blizje bi bilo kar fajn. kriteriji so ze itak na podnu,se bolj dol ne gre. v tuje zelnike pa ne hodim.

best

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce bi se zaljubil, bi ti bilo cisto vseeno, ce je iz Lj, Kp, Mb al pa iz A. Takrat ni meja.

No, cisto v podnu pa tudi ni fajn imet kriterijev. Sicer sem pa sigurna, da ce bi jih imel, bi že imel kako žensko. Vprašanje je, ce si jo sploh želiš??

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer sem se pa zdejle spomnila, jaz bi tudi imela kakega fanta. Vidiš, na to še pomislila nisem.

Ok, Dr. Gregs išcem preprostega fanta, ki je razumljiv, custven, velik, svojim letom dorasel, pameten, lahko je tudi bogat (ampak ni obvezno), zaželjeno motorist, razdalja ni pomembna (v okvirih normale SLO, A, HR, Italija odpade), da ima smisel za humor, nabrit jezik.

Najbolj pomembno: da ima nos, oci, ušesa, usta in seveda vse ude.

Bujna domišljija zaželjena.

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Sicer sem se pa zdejle spomnila, jaz bi tudi imela kakega fanta. Vidiš, na to še pomislila nisem.

Ok, Dr. Gregs išcem preprostega fanta, ki je razumljiv, custven, velik, svojim letom dorasel, pameten, lahko je tudi bogat (ampak ni obvezno), zaželjeno motorist, razdalja ni pomembna (v okvirih normale SLO, A, HR, Italija odpade), da ima smisel za humor, nabrit jezik.

Najbolj pomembno: da ima nos, oci, ušesa, usta in seveda vse ude.

Bujna domišljija zaželjena.

Pupa

Pozabila dodati: poletna romanca ni izključena, le zaseden ne sme biti.

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Sicer sem se pa zdejle spomnila, jaz bi tudi imela kakega fanta. Vidiš, na to še pomislila nisem.

HALLLOOOO!!! A ZVECER KO SAMA LEZIS TI NIC NE MANJKA, NIC TAKEGA DA BI TI PRED SPANJEM SE ZADNJO ENERGIJO IZCRPAL IN TE "ZAZIBAL V SPANJE. CE NE PREJ BI VSAJ TAKRAT MORALA NA KAJ POMISLIT, DRUGACE PO DR. GREGS MEL DOSTI DELA DA TE POZDRAVI!

Ok, Dr. Gregs išcem preprostega fanta (VSI SMO ZALO PREPROSTI KO NE MISLIMO Z GLAVO), ki je razumljiv (NEMOGOCE KER VAS NE RAZUMEMO), custven (CE SI KAJ V ZADRGO ZAPREMO VSI JOCEMO), velik (A TELESNA VISINA AL OBDARJENOST), svojim letom dorasel (SAMO DO PUBERTETE, POL LETA PREHITEVAJO RAZUM), pameten (VSI, SAMO VE NE RAZUMETE), lahko je tudi bogat (ampak ni obvezno - SE DOBRO KER SO MOTORJI DRAGI PA NAM MALO OSTANE), zaželjeno motorist (OBVEZNO!!!), razdalja ni pomembna (v okvirih normale SLO, A, HR, Italija odpade - PERKE???), da ima smisel za humor (VSI ZNAMO VICE O BLONDINKAH IN MUJOTU PA HASOTU), nabrit jezik (V PRIMERJAVI Z ZENSKAMI SMO AMATERJI).

Najbolj pomembno: da ima nos, oci, ušesa, usta in seveda vse ude (NI NUJNO PRI MOTORISTU).

Bujna domišljija zaželjena (A MORE BIT MALO PERVERZEN AL KAJ?!?!?

NO PUPA BO NOISE DAL TVOJE PROSNJE MED OGLASE PA BOS SIGURNO ZADELA JACK POT!!!

Pupa

PS: TISTO Z POLETNO AVANTURO JE FUL "TURN ON" AMPAK DOSTI JIH JE V DRUGIH LETNIH CASIH VEZANO, PA MAJO SAMO POLETI CAS, ZAKAJ JIH IZKJUCUJES???? TO NI FER, MOREJO MET MALO POLETNEGA VESELJA!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dr. Gregs odgovarja:

quote:

Ok, Dr. Gregs išcem preprostega fanta, ki je razumljiv, custven, velik, svojim letom dorasel, pameten, lahko je tudi bogat (ampak ni obvezno), zaželjeno motorist, razdalja ni pomembna (v okvirih normale SLO, A, HR, Italija odpade), da ima smisel za humor, nabrit jezik. Najbolj pomembno: da ima nos, oci, ušesa, usta in seveda vse ude. Bujna domišljija zaželjena.

Spostovana ga. Carica Pupa!

Lahko bi vam predlagal samega sebe, vendar imam dve pomanjkljivosti: nisem dovolj velik za vasa merila in nisem samski.

Opozoriti vas moram, da problem ni v tem, da moski ne bi bil razumevajoc/razumljiv, temvec da tudi, ce ima te kvalifikacije, nikakor ne bi mogel razumeti zensk. Tukaj drzi aksiom, da zensk ni mogoce razumeti. Predlagam vam, da ta pogoj izpustite iz vasih preferenc, saj vam tako ali tako ne bi nic pomagal.

Drugace pa vas opozarjam, da nisem zadolzen za zenitno posredovanje, temvec za resevanje problemov. Torej morate svoje vprasanje drugace zastaviti.

Z odlicnimi pozdravi, Dr. Gregs

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dr. Gregs nagovarja:

Spostovana ga. Carica Pupa!

Sporocam vam, da lahko svoje Krvavske travme in nezgode opisete v nasi Cistilnici, kjer vam lahko brezplacno pomagam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Sicer sem se pa zdejle spomnila, jaz bi tudi imela kakega fanta. Vidiš, na to še pomislila nisem.

HALLLOOOO!!! A ZVECER KO SAMA LEZIS TI NIC NE MANJKA, NIC TAKEGA DA BI TI PRED SPANJEM SE ZADNJO ENERGIJO IZCRPAL IN TE "ZAZIBAL V SPANJE. CE NE PREJ BI VSAJ TAKRAT MORALA NA KAJ POMISLIT, DRUGACE PO DR. GREGS MEL DOSTI DELA DA TE POZDRAVI!

[qoute]

Ja sej mi zapaše, pa ne samo takrat, ampak je bolje ne misliti na to, ce si samski. Vcasih te pa pac odnese, potem pa....

Ok, Dr. Gregs išcem preprostega fanta (VSI SMO ZALO PREPROSTI KO NE MISLIMO Z GLAVO), ki je razumljiv (NEMOGOCE KER VAS NE RAZUMEMO), custven (CE SI KAJ V ZADRGO ZAPREMO VSI JOCEMO), velik (A TELESNA VISINA AL OBDARJENOST), svojim letom dorasel (SAMO DO PUBERTETE, POL LETA PREHITEVAJO RAZUM), pameten (VSI, SAMO VE NE RAZUMETE), lahko je tudi bogat (ampak ni obvezno - SE DOBRO KER SO MOTORJI DRAGI PA NAM MALO OSTANE), zaželjeno motorist (OBVEZNO!!!), razdalja ni pomembna (v okvirih normale SLO, A, HR, Italija odpade - PERKE???), da ima smisel za humor (VSI ZNAMO VICE O BLONDINKAH IN MUJOTU PA HASOTU), nabrit jezik (V PRIMERJAVI Z ZENSKAMI SMO AMATERJI).

Najbolj pomembno: da ima nos, oci, ušesa, usta in seveda vse ude (NI NUJNO PRI MOTORISTU).

Bujna domišljija zaželjena (A MORE BIT MALO PERVERZEN AL KAJ?!?!?

NO PUPA BO NOISE DAL TVOJE PROSNJE MED OGLASE PA BOS SIGURNO ZADELA JACK POT!!!

Pupa

Bom, kakor sem po vrsti naštevala odgovarjala:

1. mislim, da fantje sploh niste tako zakomplicirani razen izjem.

2.Ne boš verjel ampak nekateri celo razumejo (vsaj malo)

3. vcasih je potrebno vec kot to, pa poanta ni v jokanju.

4.Lahko oboje, a mislila sem višino samega tipa. Sicer pa kot že verjetno veste, da prevelik ... sploh ni dober, ker zna boleti.

5. se strinjam

6.khm..... mrbit pa res - VCASIH!!

7.verjamem!!

8. tudi s tem, da je obvezno bi se skoraj lahko 100% strinjala. Drugim se to malo butasto zdi.

9. Perke? ker pac ne maram Italijanov, italije, SKORAJ vse, kar je povezano z Italijo.

10.ti vici so že pase/preteklost

11. jih poznam nekaj zelo nabritih v jezikih moških. Moram priznati, da jih obcudujem.

12.Ni nujno? JE NUJNO!!!

13. Ni izkljuceno!!

PS: TISTO Z POLETNO AVANTURO JE FUL "TURN ON" AMPAK DOSTI JIH JE V DRUGIH LETNIH CASIH VEZANO, PA MAJO SAMO POLETI CAS, ZAKAJ JIH IZKJUCUJES???? TO NI FER, MOREJO MET MALO POLETNEGA VESELJA!!!!

To samo zato, ker je zdej poletje, pa se mi ima zdaj kej, ce se da, ne bi cakala do zime.

kisses

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Dr. Gregs odgovarja:

Spostovana ga. Carica Pupa!

Lahko bi vam predlagal samega sebe, vendar imam dve pomanjkljivosti: nisem dovolj velik za vasa merila in nisem samski.

Opozoriti vas moram, da problem ni v tem, da moski ne bi bil razumevajoc/razumljiv, temvec da tudi, ce ima te kvalifikacije, nikakor ne bi mogel razumeti zensk. Tukaj drzi aksiom, da zensk ni mogoce razumeti. Predlagam vam, da ta pogoj izpustite iz vasih preferenc, saj vam tako ali tako ne bi nic pomagal.

Drugace pa vas opozarjam, da nisem zadolzen za zenitno posredovanje, temvec za resevanje problemov. Torej morate svoje vprasanje drugace zastaviti.

Z odlicnimi pozdravi, Dr. Gregs

torej dr. Gregs, vi odpadete!! A vi razumete vašo izvoljenko? Ce je ne bi, ne bi bila vec skupaj. to se pravi, do neke meje vsi vse razumemo. Tisti, ki ne, so za ženske neandretalci brez izkušenj. Je že res, da zato niste zadolženi, ampak to je moj problem, dr. Gregs in da me razveselite, mi najdite kaj podobnega. To pa sem napisala samo za to, da boste vedeli vsaj približno, kako sreco na dveh nogah hocem imeti.

kisses

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Dr. Gregs nagovarja:

Spostovana ga. Carica Pupa!

Sporocam vam, da lahko svoje Krvavske travme in nezgode opisete v nasi Cistilnici, kjer vam lahko brezplacno pomagam.

Hvala dr. Gregs, ampak je to že mimo in se nekako ne bi rada vec spominjala na to. Sicer pa sem si morala takrat sama pomagati, tako da mi tudi tu ne morete pomagati.

Nekako res ne bi hotela govoriti o tem.

Upam za razumevanje!!

Z najlepšimi pozdravi vam, dr. Gregs

kisses

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pupika pa kaj se ti je tak hudega na krvavcu zgodilo?

no meni krvavec tudi ni pri srcu ker se vedno spomnima na tisto "teto iz krvavca" ki pride na obisk ob najbolj nepravem casu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dr. Gregs odgovarja:

quote:

Hvala dr. Gregs, ampak je to že mimo in se nekako ne bi rada vec spominjala na to. Sicer pa sem si morala takrat sama pomagati, tako da mi tudi tu ne morete pomagati.

Nekako res ne bi hotela govoriti o tem.

Upam za razumevanje!!

Sposotvana ga.Pupa!

Vsekakor vas razumem. To je razumljivo tudi moskim. Mogoce vam svetujem samo se to, da ce ste z zadevo razcistili, potem nima smisla o njej govoriti. Ce pa ste zadevo potisnili v podzavest, pa vedno nastanejo problemi. Prej ali slej. Vsekakor upam, da ste zadevo razcistili.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dr. Gregs odgovarja:

quote:

A vi razumete vašo izvoljenko? Ce je ne bi, ne bi bila vec skupaj. to se pravi, do neke meje vsi vse razumemo.

Ce sem posten, ne, oziroma se trudim. Ne da bi se hvalil, imam na tem podrocju kar nekaj izkusenj (jasno, saj sem dr.), vendar me najbolj preseneca to, da dosedaj se pri nobeni zenski nisem odkril tudi malo podobnosti med razlicnimi predstavnicami. Edina lastnost, ki jo imate vse, je totalna nepredvidljivost.

quote:

Tisti, ki ne, so za ženske neandretalci brez izkušenj. Je že res, da zato niste zadolženi, ampak to je moj problem, dr. Gregs in da me razveselite, mi najdite kaj podobnega. To pa sem napisala samo za to, da boste vedeli vsaj približno, kako sreco na dveh nogah hocem imeti.

Na zalost, kot sem vam enkrat ze omenil, se ne ukvarjam z zenitnim posredovanjem. Vendar, ce bom opazil kaj opisanim zahtevam podobnega, potem vam bom z veseljem to tudi sporocil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prej bi hieroglife tam u piramidah pogrutal kot pa ženske! So popolnoma drugi ali še celo tretji svet.Ene hocejo lepega, druge duhovitega, tretje pa bogatega. Velika vecina pa hoce vse troje. In tako postanemo moški slabe volje okrog hodit. Ampak so izjeme. Še so ženske ki se zatrapajo u nas.Verjemte.

psiho

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem no ampak po navadi je pri meni tako, da tisti, ki je meni všec, me še povoha ne skorajda, tisti, ki sem mu pa jaz všec, pa ali jaz sploh ne vem, ali pa on ni.

In tako si potem v neskoncnost samski....

kisses

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dr. Gregs odgovarja:

quote:

A tako!! ice pa nisi nic napisal, da nisi ženitvena posredovalnica.

Ker pa jaz tebe nocem, zaradi znanih razlogov, me pa skineš.

Je že prav, to se bomo mašcevali.

Se globoko opravicujem , ce sem prizadel vasa custva. Veste, da nikogar ne "skinem", pa negelde na to, ce me marate ali pa ne. Moja vloga je, da vam vsem pomagam (in vi meni). Prav tako si ne zelim nikomur mascevati, se najmanj pa deklinam, ki ljubijo motorje...

Se bom potrudil in poizkusal izvohati kaksnega moskega za vas, drugace pa vam predlagam, da se naprej iscete svojega sanjskega moskega, saj vi najbolje veste, kaj si zelite.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!