Skoči na vsebino

Psiholoska cistilnica


Gregs

Priporočene objave

quote:

Ne vem no ampak po navadi je pri meni tako, da tisti, ki je meni všec, me še povoha ne skorajda, tisti, ki sem mu pa jaz všec, pa ali jaz sploh ne vem, ali pa on ni.

In tako si potem v neskoncnost samski....

kisses

Pupa

pupa ti bom dala en uporaben nasvet no vsaj meni je pomagal

ne išci popolnega moškega ker ga ne boš našla ( skoraj popolnega imam jaz) pojdi s tokom boš videla da enkrat bo prišel tvoj cas da boš spoznala svojega princa mogoce ga že poznaš samo svojemu srcu prislihni pa ne bo tezav

have a nice day dr. looney

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PRINCA NA BELEM KONJU NI, TUDI NI POPOLNIH LJUDI!!!!!!!!!!!!!!!!

Prav zato je clovek poseben, ker ima tudi napake. Te napake je treba spoštovati, ne zatirati.

ice, bodi preprican da takih pravljic ne bom poslušala. Sem prevec realna, da bi se spušcala v neke Pepelke, pa Sneguljcice, itd....

Ce imaš v glavi izdelano podobo tvojega perfect tipa, ostaneš sam za celo življenje.

Jaz vem, kaj je meni najbolj pomembno, da ima tip in to me privlaci. Vedno je prvem mestu njegova inteligenca in pamet, pa smisel za humor. Jebeš lepoto, ta je minljiva, um pa ni (razen v primeru bolezni, ali kake druge alternative).

Nekaj mora imeti tip, kar me potegne in vem, da je to to.

kisses

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PUPA ti jih samo cim vec sprobaj, sigurno se bo pa vmes kaj najdlo! ce sem ja katero res hotel in sem bil preprican "ta je pa prava" sem vedno po 14 dneh bil razocaran ker sem videl da sploh ni taka kot je bila v mojih predstavah. lahko sva bila dve leti dobra prijatelja, ampak kot punca je bila cisto drugacna.

po drugi strani pa sem dostikrat mel kako "one-night-stand", ki se je potem zzzeeelllooo podaljsal ker sva ob ugotovila da bi bilo skoda ce bi samo enkrat pa konec. zadnja taka pripetija traja zdaj ze vec kot eno leto (to je obenem tudi eno leto vec kot prejsnji "rekord").

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dr. Gregs nagovarja:

Lepo, da cistite svoje duse in ne smetite po nepotrebnem. To je bil namen.

Jasno, popolnih ljudi ni - ne moskih ne zensk. Spostovana dr. Looney, pametni moski pa obstajajo, definitivno. Naivni, a se vedno pametni. Ce pa se pamet nanasa na razumevanje zensk, potem se pa strinjam, da pametnih ni. Vendar, jebemusunceporkaduspeklensckinastrehimatkurja, zakaj hudica zenske ne pospravite svojega podstresja in se enkrat ne odlocite, kaj bi rade?!?!?!?!? Ups, spet si moram tudi osebno scistiti duso....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je res potreben dobrega posveta.

Samo poglej, kako po starih topicih rije in jih po nepotrebnem odpira.

Pravi psihopaticni rinež.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Porka dus, Brrrm in Ice!

Bi rekel pamza-tiho!, ampak je eden starejsi od mene...

Priznam slabe volje sem... Rinem tudi malo... Generalska zvezdica pac caka... Ampak topicov ne odpiram po nepotrebnem! Ne morem se iti spat, sem prevec na trnih. Pa se za sluzbo moram narediti eno porocilo... Fanta, uzivajta, upam, da sta vidva boljse volje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Velecenjeni dr. Gregs,

kljub temu, da sva starejša, sva se z Iceom spokala spat, vi pa ste, kot kažejo vaši prispevki, po forumu smetili vse tja do 01.00 ure in še malo cez.

Sicer pa moram žal ugotoviti, da ste verjetno labilna osebnost. Na to me navaja vaše izvajanje tam, kjer so sex velemajstri razpravljali o hranljivosti beljakovin in se vam je zapisalo, da vas vaša deklica ne obrajta, da ne recem spolno nadleguje, niti za 5%. In ko vam jaz svetujem, da doticno žensko bitje zamenjate, se vi razpištolite nazaj, da menjate pa ne, ker je ona oh in sploh in vas v vsem zadovoljuje.

Ta trenutek ni dobra, drugi trenutek zopet je, mislim, da tu gre za doloceno stopnjo labilnosti.

Ali pa je lahko diagnoza še strašnejša in pravi: ocitno vam je spolna moc že skoraj popolnoma opešala (natancneje za 95%) in vas vaša družabnica nadleguje z manj kot 5% nekdanje intenzivnosti in vam to ugaja.

Obstaja veliko vprašanje in dilema: da niste, dr. Gregs, zreli za odvzem psihološko psihiatricne posvetovalsko zdravilske licence in za prestop v klub bolnikov.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prav nic ne bom zacela v Lendavi iskati modele.

Sicer pa Looney rada bi ti držala pripadnost, ampak se ne morem nikakor strinjati s tabo glede pametnosti moških.

Smatram, da obstajajo zelo bistri, pametni in inteligentni. Ravno letos sem spoznala kar nekaj moskih, ki so me prav presenetili s svojo pametjo. tudi na forumu je kar nekaj takih.

Kar se tega tice, me ne skrbi, da ne bi najdla pametnega.

Skrbi me pa za tvojega tipa. Kako bi on reagiral, ce bi videl, kaj si napisala. Pa tudi kako si si predstavljala reakcijo, da njega tudi smatras za nepametnega.

kisses

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nujno rabim pomoc!

Dve leti nazaj, ko smo na Madžarskem opazovali Soncev mrk, sem Lady rekel, to je tako lepo videti, da grva 21.junija 2001 enak hec gledati na Madagaskar.

Zamorci tam doli bodo cez približno uro mrk gledali, midva sva pa tu.

Kako naj se izmažem?

kisel

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

....Smatram, da obstajajo zelo bistri, pametni in inteligentni. Ravno letos sem spoznala kar nekaj moskih, ki so me prav presenetili s svojo pametjo. tudi na forumu je kar nekaj takih.....

kisses

Pupa

HVALA PUPA! CEPRAV LAHKO ZANIKAS, GLOBOKO V SEBI CUTIM DA SI MISLILA MENE (NO PA SE KOGA OD FORUMASOV), NAJ TI POVEM DA OBCUDUJEM TVOJ ZDRAVI POGLED NA SVET! CISTO BOS SPREMENILA MOJE MNENJE O DELNI (NE)KORISTNOSTI ZENSK!

HVALA

S SPOSTOVANJEM

VAS PERVY

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dr. Gregs odgovarja:

quote:

kljub temu, da sva starejša, sva se z Iceom spokala spat, vi pa ste, kot kažejo vaši prispevki, po forumu smetili vse tja do 01.00 ure in še malo cez.

No, o smeteh kje drugje.. Drugace pa em odgovarjal pozno v noc zato, ker sem delal eno porocilo za sluzbo. Ker ne morem delati 3 ure brez predaha, sem vmes skocil se na forum.

quote:

Sicer pa moram žal ugotoviti, da ste verjetno labilna osebnost.

Ne, sploh ne. Opazam samo, da ce vcasih zaigram labilno osebnost, pridem lazje skozi zivljenje - ceprav so taki trenutki redki, kot je bil vceraj.

quote:

In ko vam jaz svetujem, da doticno žensko bitje zamenjate, se vi razpištolite nazaj, da menjate pa ne, ker je ona oh in sploh in vas v vsem zadovoljuje.

Tole je tema, ki je moje zivljensko poslanstvo, dokler bom v tej zvezi. Porabil bi prevec casa, da bi tole objasnil + bi bilo prevec osebno. Pustimo zadevo.

quote:

Ali pa je lahko diagnoza še strašnejša in pravi: ocitno vam je spolna moc že skoraj popolnoma opešala

Niti pod razno.

quote:

Obstaja veliko vprašanje in dilema: da niste, dr. Gregs, zreli za odvzem psihološko psihiatricne posvetovalsko zdravilske licence in za prestop v klub bolnikov.

Brez skrbi, gospod Brrrm, da do te faze ni prislo. Vsekakor se bom trudil se naprej resevati probleme, ki se bodo pojavili v tem topicu.

S spostovanjem, Dr. Gregs

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dr. Gregs odgovarja:

quote:

Zamorci tam doli bodo cez približno uro mrk gledali, midva sva pa tu. Kako naj se izmažem?

Gospod Brrrm, ne razumem vas tocno, kaj zelite povedati? Bi zeleli it gledat mrk ali ne? Iz vasega besedila se to ne da razbrati.

Vseeno:

1. ce zelite gledati mrk, vam povem, da je ze prepozno in ste se izmazali

2. ze ga ne zelite gledati, je pa tako ali tako mimo.

Problem resen.

S spostovanjem, Dr. Gregs

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Prav nic ne bom zacela v Lendavi iskati modele.

Sicer pa Looney rada bi ti držala pripadnost, ampak se ne morem nikakor strinjati s tabo glede pametnosti moških.

Smatram, da obstajajo zelo bistri, pametni in inteligentni. Ravno letos sem spoznala kar nekaj moskih, ki so me prav presenetili s svojo pametjo. tudi na forumu je kar nekaj takih.

Kar se tega tice, me ne skrbi, da ne bi najdla pametnega.

Skrbi me pa za tvojega tipa. Kako bi on reagiral, ce bi videl, kaj si napisala. Pa tudi kako si si predstavljala reakcijo, da njega tudi smatras za nepametnega.

kisses

Pupa

oh pupa zdej si me prevec resno vzela vse kar napišem na tale forum glede moških je malo za šalo malo zares nic ne recem da ni inteligentnih moških ampak priznaj da vse preveckrat razmišljajo s tamalo glavo

glede mojega fanta pa tako on je že navajen mojih izjav in dobro ve kdaj se šalim in kdaj sem resna ( skupaj sva že 6 let) in ga še zdalec nimam za neumnega

res pa je da ne prenesem moških šovinistov in ce naletim na kakšnega mu lahko naštejem 1000 in 1 razlog zakaj je neumen

lep pozdrav pa brez zamere dr. looney

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z tamalim ne mislimo preveckrat ampak vedno!!! "pravi" mozgani skrbijo za motoriko in pa da ne pozabimo dihat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šovinisticnih svinj tudi jaz nikakor ne prenašam. Sicer pa glede na pomanjkanje tvojih smajlitov sem lahko samo upala, da ne misliš resno, saj drugace bi se malo zamislila nad tabo.

Je pa res, da obstaja vse prevec moških, ki jim še do danes ni jasno, zakaj imajo glavo, kot za nošenje frizure.

kisses

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

dr.gregs,zanemarjas lasten topic.tako naprej ne gre.kdo nam bo pa nudil psiholosko pomoc,ce te ni v ambulanti?

-----

clean and sober

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, se opravicujem, ampak dezurni psiholog dr. Gregs je bil na kratkem oddihu v Nerezinah (se enkrat hvala Andreju!). Sedaj sem spet nazaj do 20.julija za vse trpece duse.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst mam en problem!!

Kako naj zacnem....... ja v bistvu res ne vem kje naj zacnem...... no bom pa tuki!!

Mene pa nekdo ne mara!!

To je to!!

In kaj predlagate Dr. Gregs???

kisses

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsaj malo vec podatkov:

ne mara: -šef, -ljubimec, -ata, -mama, -gay sošolec, -policaj, -voznik mestnega avtobusa, -lastna duša,

bo dottore lažje zacel in razclenil.

Verjetno pa bo edina rešitev starogrška terapija za histericne ženske.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Help!

Odkar sem prisel s Ceske se slabo pocutim v slovenskih gostilnah. Totalno sem zbegan in ne vem kaj naj narocim. V parih dneh na Ceskem mi je to, da je pivo se enkrat cenejse od kapucina postalo tako vsec, da se sploh ne morem odvadit. Prosim pane dotore, nujno potrebujem terapijo. Sem cisto

lp climber

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Mene pa nekdo ne mara!!

To je to!!

In kaj predlagate Dr. Gregs???

sicer nisem dottore gregs,ampak vseeno...eno jumbo pakungo papirnatih robckov,en osladen film,kilsko pakungo sladoleda....uupsss...sorry...hehe.... ahem...ja....hmmmmmm.....ummm...no,nekaj podobnega.....kot npr.......aa...... . . . . hmmmmm-mmmmmm . . . . ?? . . . .

-----

clean and sober

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dR. gREGS ODGOVARJA:

quote:

Mene pa nekdo ne mara!!

kisses

Pupa

Spostovana ga. Pupa!

Za zacetek bi lahko vsaj navedli, kdo vas ne mara. Ker kot je g. Brrm povedal, je takih ticev lahko vec. Zato mi najprej navedite, kdo vas ne mara, potem pa bom lahko razclenjeval vase tezave naprej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dr. Gregs odgovarja:

quote:

Odkar sem prisel s Ceske se slabo pocutim v slovenskih gostilnah. Totalno sem zbegan in ne vem kaj naj narocim. V parih dneh na Ceskem mi je to, da je pivo se enkrat cenejse od kapucina postalo tako vsec, da se sploh ne morem odvadit. Prosim pane dotore, nujno potrebujem terapijo.

lp climber

Spostovani g. Climber!

Najboljsi nacin proti preveliki kolicini denarja, ki ga zmecete za alkoholne opojne substance je, da delate vec (kot rezultat dobite manj casa za popivanje in vec denarja) ali pa nehate manj piti (ce sem natancen: tocno polovico manj). S tem potrosite enako kolicino denarja, res pa je, da ste rahlo prikrajsani za uzitke. Vendar: ce spustite nivo alkohola v svoji krvi, potem se telo navadi na nizji raven in dosezete nivo uzitka bistveno prej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Dr. Gregs odgovarja:

quote:

Odkar sem prisel s Ceske se slabo pocutim v slovenskih gostilnah. Totalno sem zbegan in ne vem kaj naj narocim. V parih dneh na Ceskem mi je to, da je pivo se enkrat cenejse od kapucina postalo tako vsec, da se sploh ne morem odvadit. Prosim pane dotore, nujno potrebujem terapijo.

lp climber

Spostovani g. Climber!

Najboljsi nacin proti preveliki kolicini denarja, ki ga zmecete za alkoholne opojne substance je, da delate vec (kot rezultat dobite manj casa za popivanje in vec denarja) ali pa nehate manj piti (ce sem natancen: tocno polovico manj). S tem potrosite enako kolicino denarja, res pa je, da ste rahlo prikrajsani za uzitke. Vendar: ce spustite nivo alkohola v svoji krvi, potem se telo navadi na nizji raven in dosezete nivo uzitka bistveno prej.

Zgleda, da nisem bil dost natancen:

Problem 1. Po prihodu na cesko sem ugotovil, da je pivo najcenejsa pijaca in sem potem pil samo pivo.

Posledica 1. Neko cudno stalno omoticno in precej nezavedno stanje. Skratka supeeeeer.

Problem 2. Po prihodu nazaj za isti denar pijem samo se kavo.

Posledica 2. Neprestano se tresem, spet so tu vsi problemi, ...

Ma kva nej dam zdej na pol

lp climber

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!