Skoči na vsebino

EMA 2006


jose

Priporočene objave

Zakaj pa ne date izjave, da doma nimate TV in da naj vam nehajo pošiljat položnice? Npr. stari TV se je pokvaril, novega pa ne bomo kupili.

Tadej

Ker smo pošteni državljani, ker poleg TVja nekateri poslušamo še Val 202 doma in v avtu, ker ne vem zakaj bi se lagala.

In BTW Tadej ... moja pokojna soseda res ni imela TVja in je dala izjavo in so ji prišli blokirat priključek in ne vem kakšne pizdarije je še imel zaradi tega ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jurij dobiš za pivo od mene :grim

Sam se pa giblješ v nevarnih vodah :xx: , sem bil že od neurje-mucka okronan za pedrofoba :wacko:

sej pravm. gayi me ne motjo (če me ne nadlegujejo -se falabouhi še ni zgodilo) - ne prenesem pa pedrov po nravi. :angry: zdej se bom pa distanciral od teh nevarnih vod in šel na pivo... kje že praviš? :)

Zakaj pa ne date izjave, da doma nimate TV in da naj vam nehajo pošiljat položnice? Npr. stari TV se je pokvaril, novega pa ne bomo kupili.

Tadej

:naughty: sej nisem rekel, da plačujem...

Ker smo pošteni državljani, ker poleg TVja nekateri poslušamo še Val 202 doma in v avtu, ker ne vem zakaj bi se lagala.

:lol1: (če sem prav zasledil sarkazem v postu... ) tud za 3k na mesec dam tako izjavo :whistle: ... jebeš oderuhe.. :angry:

... moja pokojna soseda res ni imela TVja in je dala izjavo in so ji prišli blokirat priključek in ne vem kakšne pizdarije je še imel zaradi tega ...

jest sem jim (na enem prejšnjih naslovov) poslal izjavo da ne gledam RTV programov in jih zraven še povabil, da mi pridejo blokirat frekvenco na TV, pa ni blo ne serviserja ne položnice več... očitno sem mel srečo... :?

P.S. Vale - sori, v tem postu nobene slikce od Anželja... sem že varikiniral Mozillo.. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker smo pošteni državljani, ker poleg TVja nekateri poslušamo še Val 202 doma in v avtu, ker ne vem zakaj bi se lagala.

In BTW Tadej ... moja pokojna soseda res ni imela TVja in je dala izjavo in so ji prišli blokirat priključek in ne vem kakšne pizdarije je še imel zaradi tega ...

A se splača met tok enega preklanja...........za piškave 3 jurje na mesec?????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se splača met tok enega preklanja...........za piškave 3 jurje na mesec?????

Jah, Klimbra, bemti...sej veš, kako je...tri jurje tu, tri jurje tam...pa se nabere... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se splača met tok enega preklanja...........za piškave 3 jurje na mesec?????

To je 36.000 na leto = ena moja zadnja guma. Rajš en krog narišem, kot pa da jim podarim ta denar.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Klimbra ... tri jurje tu, tri jurje tam in ostaneš sam ... pismo, zakaj se nisem prijavila na EMO :hmm:

To je 36.000 na leto = ena moja zadnja guma. Rajš en krog narišem, kot pa da jim podarim ta denar.

Torej jim ti potemtakem ne plačuješ :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In BTW Tadej ... moja pokojna soseda res ni imela TVja in je dala izjavo in so ji prišli blokirat priključek in ne vem kakšne pizdarije je še imel zaradi tega ...

Ja in ko so ji prišli blokirat TV priključek je verjetno rekla: Fantje kar naprej......

Ko, bodo pa k meni prišli jim bom povedal, da je stanovnaje po ustavi RS nedotakljivo. Dvomim, pa da bodo imeli nalog sodišča, da lahko vstopijo v moje stanovanje.

Če pa ga bodo slučajno pridobili, bodo pa morali naresti blokado tako, da mi bo še zmeraj deloval kabelski internet.

Tadej

Ja Klimbra ... tri jurje tu, tri jurje tam in ostaneš sam ... pismo, zakaj se nisem prijavila na EMO :hmm:

Torej jim ti potemtakem ne plačuješ :hmm:

Ker jih tudi ne gledam....

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TADEJA ZA PRESSZEDNIKA ... POTEM NAM BO TAKO LEPO IN VSI BOMO SREČNI :grim

Tadej zakwa pa ti nisi pel na EMI? Lahko bi bil plagiat Rocknbenda :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TADEJA ZA PRESSZEDNIKA ... POTEM NAM BO TAKO LEPO IN VSI BOMO SREČNI :grim

JAAAAAAAAA! Novi predsednik bi predlagal tak spored na TV SLO:

8:00 Rallye svetovno prvenstvo

9:00 Prenos ogrevanja za moto GP

10:00 Reportaža z domačih CHD dirk

11:00 Oddaja Kam na motzbor za vikend

12:00 Porednica dneva se predstavi

13:00 Reportaža z Bolgna Motor Showa

14:00 Prenos dirk Moto GP

19:00 Poročila

20:00 Vključitev v prenos v 24 ur Le Mansa

21:00 Dvoranski super cross

22:00 Pregled moto dogodkov doma in po svetu

23:00 Fleur de Lotus

0:00 Deviant Desires

1:00 19 & Nasty

2:00 La Cave du Palisir

3:00 Dogging

4:00 Me & My Pussy

Kdo bo volil zame?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TADEJA ZA PRESSZEDNIKA ... POTEM NAM BO TAKO LEPO IN VSI BOMO SREČNI :grim

Tadej zakwa pa ti nisi pel na EMI? Lahko bi bil plagiat Rocknbenda :D

Čeprav se mi Tadej tu in tam zdi en tak rahlo humorističen možak, pa to vseeno ne bi bilo tako slabo,

ker koliko ga poznam, bi namesto back vokalist pa nekih imbo plesalcev na odru ziher mel striperke. :grim :OK:

P.s.: Gornji post potrjuje mojo teorijo. :grim

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič, nič... sem te hotela samo vprašat, če si gledal EMO? :whistle:

katero pa? :hmm: Edina Ema, ki jo poznam, je sošolka iz osnovne šole, pa je nisem videl že ene 10 let. Ampak takrat, ko pa bi jo lahko gledal, je pa tudi nisem. v osnovni šoli smo gledali samo babe, ki so imele (relativno) velike joške. :grim :whistle: :rolleyes: ah, mladost norost. :D :grim :grrr

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JAAAAAAAAA! Novi predsednik bi predlagal tak spored na TV SLO:

.

.

.

Kdo bo volil zame?

v kolikor lahko predlagam še kakšne druge zapostavljene teme kot so adrenalinski športi in tematski "nočni program" tudi z ne-mainstream produkcijo :whistle: imaš moj glas kot še tudi nekaj 1000 glasov mojih znancev pri katerih bom lobiral za tebe :grim

seveda se prijavljam tudi za mesto v programskem svetu ali kadrovski .) službi :P

PS: da ne bo :topic: - EMA 2007 bi lahko bil največji (seveda strait :evilgrin: ) gangbang pod naslovom "European Monsters of Anal 2007!"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seveda se prijavljam tudi za mesto v programskem svetu ali kadrovski .) službi :P

Ok Pervy, te predlagam za direktorja programskega sveta. V prilogi imaš predlog sporeda za II. program:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TADEJA ZA PRESSZEDNIKA ... POTEM NAM BO TAKO LEPO IN VSI BOMO SREČNI :grim

:grim

Kdo bo volil zame?

jst, če boš predvolilne obljube tudi izpolnil.... :OK:

PS: da ne bo :topic: - EMA 2007 bi lahko bil največji (seveda strait :evilgrin: ) gangbang pod naslovom "European Monsters of Anal 2007!"

:OK: :worship: :yea1:

izjava meseca....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Diretkor programskega sveta

Spoštovani g. Pervy!

Sprašujem vas, če imate še kako pripombo oz. predlog na predlog programa naše televizije za danes zvečer.

Prosimo vas, da nam vse vaše predloge za današnji program pošljete najkasneje do 12:00, ker po tem času spremembe programa niso več možne.

Lep pozdrav.

Tadej

THE PREDZEDNIK

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok Pervy, te predlagam za direktorja programskega sveta. V prilogi imaš predlog sporeda za II. program:

A bodo kakšne reklame vmes, da si folk lahko roke odpočije?

Vsaj mal, minuto-dve.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Diretkor programskega sveta

Spoštovani g. Pervy!

Sprašujem vas, če imate še kako pripombo oz. predlog na predlog programa naše televizije za danes zvečer.

brez pripomb gospod predzednik, odlično uravnotežen program med fake-artistično ameriško in prodirajočo evropsko produkcijo.

Za sobotni nočni program predlagam serije Euro sex party in Drunk sex party, za nedeljski družinski večer pa predlagam Josefine Mutzenbacher prvi del, ki naj mu sledi kakovostna amaterska produkcija.

g. volk: seveda so predahi za reklame vendar so za vroče linije in novosti v DVD prodaji tako da počitek ni garanitiran :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bodo kakšne reklame vmes, da si folk lahko roke odpočije?

Vsaj mal, minuto-dve.

:eek:

:kva2:

Sem že mislu, da sem v temi: rokomet, sem pa na EMI. :hmm: Aja sej gre: Estradna Masturbacija Imbecilov.

O:-) B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!