Skoči na vsebino

SEICENTO VEGA POKAL


Mr. foggy

Priporočene objave

A vi motosvetovci tud kaj hodite na naše dp v avtomobilizmu. Ker če greste kam nasledna dirka je v Cerkljah 25.5 in navijajte za petrolovega seicentota št.628. V Portorožu bil najboljši novinec!!! Pa vprašajte kaj!!! Upam, da je kaj zanimanja med motoristi za avtomobilski šport in ne samo za formulo 1!!! Rezultate tud tu najdete!!!

L.P.

speed man

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest bi pa enkrat to malo podlasco vozu al pa vsaj zraven sedu!!!Bi se dal kej zrihtat???????'Sem enkrat Mičota Milosavljeviča vprašal če me vzame sabo na kak krog al dva da vidim kako kaj zadeva leti pa mi je takoj začel nabijat, kok bi dal saj se mu uničujejo gume pa zavore,pa pa pa pa pa.............Jebeš to!Služu ziher z mano nebi am pak kak pir bi pa dibu al pa dva (geslo krog za pir)!No sej nisem reku da mam vso pravico mu težit sam loh bi me lepš odpravo!Jeba.. ga ppa sem mu hotu avto spucat!!!!

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Zanima me kakšne čase delate na mobikrogu z motorjem!!!

speed man

Mobikrog ni ravno najbolj primeren za motorje. Vprašaj rajš za kak grobnik.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadeva je taka, da so štroški prevlki in v bljizni prihodnosti vsaj do 25.maja ne bomo nič testirali, da bi te lahko vzeli sabo na en krog!!!BTW: Ena guma 35.000(BARUM). Pridi na dirko v Cerklje 25.5. pa pridi kaj v bokse pogledat seicento št.628 pa se bomo zmenli. Samo ne bodi razočaran ker to ni ferrari samo s slaiki se avto ful drži ceste in je v ovinkih kar kritično(vzemi si vrečko) pa zica ni tak da sediš na plehu. AVTA NENA RABIŠ PUCAT AMPAK LAHKO GA PA SKLEPAŠ MALO PO DIRKI!!!!

speed man

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

Zanima me kakšne čase delate na mobikrogu z motorjem!!!

speed man

Mobikrog ni ravno najbolj primeren za motorje. Vprašaj rajš za kak grobnik.

Ti povem po 18.avgustu (če se ne motim) je dirka na Grobniku s seicenti,ker na Grobniku še nismo vozli s tem!!!

speed man

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne morš zgrešit ker mamo dva šotora 4x8m. (Ekspo biro sponzor)-dalajo šotore.

speed man

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

Isabol:

Kako sploh začneš v Seicento pokalu? Jaz nimam avta, ne zlata na banki, pa bi se vseeno rad poizkusil v dirkanju, ker mislim, da bi mi šlo. Na koga se moram obrnit,...?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolj poceni vrjanta je da se prijaviš prek interneta na www.petrol.si (mislim da bo drugo leto isto pod planico tekmovanje kjer petrol isče talente ampak moreš prit med prve tri kar pa ni lahko!!! Ti pa dajo avto kjer prišparaš nekje 10.000DEM ampak drugo pa moreš sam krit(gume kleparija.........) Samo za inf. lanski prvak Kaučič je rabo za eno sezono 60.000DEM ampak je pretiravo ker je mel grelce za gume samo je poln gnara...... :!: Mi bomo prišli skozi z nekje 15.000dem kar pa je res minimum-samo mamo od petrola avto,vglavnaj dirkarija ni poceni ampak proti SNP je pa ZLO POCENI!!!!! Treba najt sponzorje pa gre skozi!!! Obrni se na Petrol če ti pa nebo uspelo pa na Valanta pa ti on že zrihta nekega seicentota

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!