Skoči na vsebino

Keeway


Xeroz

Priporočene objave

Lp. Moj kolega ma keewaya matrixa js pa mam yamaho aerox. Jes sm dau normalno blokade ven (2 ena je ostala noter) , ko pa je moj kolega pelal matrixa na servis mu je reko serviser da matrix nima treh blokad ampak da se kr neki odšraufa pred izpuhom. Kok ma zdej naret keeway matrix vse skup. Pa ker auspuh bi priporočali oz. je priporočljiv za keewaya

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lp. Moj kolega ma keewaya matrixa js pa mam yamaho aerox. Jes sm dau normalno blokade ven (2 ena je ostala noter) , ko pa je moj kolega pelal matrixa na servis mu je reko serviser da matrix nima treh blokad ampak da se kr neki odšraufa pred izpuhom. Kok ma zdej naret keeway matrix vse skup. Pa ker auspuh bi priporočali oz. je priporočljiv za keewaya

Blokada je na zacetku auspuha-sej se da bek odsraufat :D .Drugace mam pa jaz auspuh ko mu gor pase pa mu ga prodam ce hoce je pa ko nov :OK: .Drugace pa PM me!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Blokada je na zacetku auspuha-sej se da bek odsraufat :D .Drugace mam pa jaz auspuh ko mu gor pase pa mu ga prodam ce hoce je pa ko nov :OK: .Drugace pa PM me!

Ja ka ma sam eno blokado al kaj? Kok keša*

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

Lp. Moj kolega ma keewaya matrixa js pa mam yamaho aerox. Jes sm dau normalno blokade ven (2 ena je ostala noter) , ko pa je moj kolega pelal matrixa na servis mu je reko serviser da matrix nima treh blokad ampak da se kr neki odšraufa pred izpuhom. Kok ma zdej naret keeway matrix vse skup. Pa ker auspuh bi priporočali oz. je priporočljiv za keewaya

Hoj!

Na keeway-a z malo predelave (res malo) paše auspuh od yamahe, blokadi pa ima res samo dve. Prva je koleno med cilindram in izpuhom (original je preveč zavit in pomaga pri vožnji v hrib ter speljevanju), dobiš original koleno za menjavo, druga pa je na variomatu (podložka, ki preprečuje, da bi se jermenica stisnila in prestavila jermen do zunanjega oboda, kar posledično poveča hitrost). Vendar pa bo potrebno zamenjati tudi valjčke (3.6g) in verjetno fedrce na sklopki (99%), saj skuter brez tega nima več moči, v klanec pa je nemogoče speljati. Za menjavo valjčkov in fedrc boš odštel cca 4 jurje, dela pa je nekje do ene ure, če imaš pravo orodje. Men gre skuter 70, pa še n'benga hriba se zdej ne ustraš.

Če te še kaj zanima, se javi.

L.p.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Lp. Moj kolega ma keewaya matrixa js pa mam yamaho aerox. Jes sm dau normalno blokade ven (2 ena je ostala noter) , ko pa je moj kolega pelal matrixa na servis mu je reko serviser da matrix nima treh blokad ampak da se kr neki odšraufa pred izpuhom. Kok ma zdej naret keeway matrix vse skup. Pa ker auspuh bi priporočali oz. je priporočljiv za keewaya

Čiagvo mašino pa ima matrix (ćenska kupuje pa ji je ful všeč ta model)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čiagvo mašino pa ima matrix (ćenska kupuje pa ji je ful všeč ta model)?

mašina je minarelli horizontal

Lp. Moj kolega ma keewaya matrixa js pa mam yamaho aerox. Jes sm dau normalno blokade ven (2 ena je ostala noter) , ko pa je moj kolega pelal matrixa na servis mu je reko serviser da matrix nima treh blokad ampak da se kr neki odšraufa pred izpuhom. Kok ma zdej naret keeway matrix vse skup. Pa ker auspuh bi priporočali oz. je priporočljiv za keewaya

evo še uradn podatk iz scooterkit-a (ang.verzija). Brez predelave naj bi pasal na matrix-a tecnigas next r, ev.št. 060938311 za 24.155 sit ali pa za dobrih 28.000 sit cromo varianta ev.št. 060938312

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mašina je minarelli horizontal

evo še uradn podatk iz scooterkit-a (ang.verzija). Brez predelave naj bi pasal na matrix-a tecnigas next r, ev.št. 060938311 za 24.155 sit ali pa za dobrih 28.000 sit cromo varianta ev.št. 060938312

Pol pa ne more biti tok slab skuter, če ma mašino tako, kot pol drugih na našem tržišču. Tud za tunat nebi smel biti problem a ni tko?

Bom jest to pol mal undercover nafriziral hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolko jaz vem je "ponaredek" ali "kopija" minarellija, to takoj vidis ko ma dekl samo nekje do prenosov, naprej se kr konča. CPI ma podobn sranje. :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolko jaz vem je "ponaredek" ali "kopija" minarellija, to takoj vidis ko ma dekl samo nekje do prenosov, naprej se kr konča. CPI ma podobn sranje. :grrr

Hello!

Zdej pa drugi plan. Odločava se med rabljenimi NRG EXTREME l.2002 12.000Km 200k

In GILERA RUNNER L.1998 6390kM (SUMLJIVO??) 200k

Svetujte kaj vzeti. Motor mata baje enak, kateri pa bolje leti in ima boljšo lego na cesti.

Prosim za čimbolj tehtne in utemeljene odgovore.

Hvala vam lepa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!