Skoči na vsebino

S POLICAJI SO PONAVADI SAMI PROBLEMI!!!


master 007

Priporočene objave

Mal sem bral kaksen odnos je mel policaj z Viljem, ko je ta prijavo krajo svojega motorja. Ni mel cajta, da bi mal pogledu naokoli, pa da bi si zapisal podatke, pa Vili naj bo kr detektiv. Ma danes nebi noben vec nc delal.

Pol sem se pa spomnu, da sem tut jest mel tezave s prevec ambicioznima palicajema (tak ta mlad, glih sveze pecen iz Tacna dva na -ic; delata pa na zalski policiji).

Ko sem naredu prekrsek, sta se kr mal zraven dodala (kje sta stala, kaj sta vidlam,...). Pol sem dobu pa k sodniku za prekrske. Napisu sem pritozbo vse posliku, zmeru razdalje, v glavnem vse kar se ja dalo. Sodnica je vidla, da se policaja mal "zmotila" tako, da bo verjetn vse slo zdej v franze. No sej tuki bo pravica.

Verjetn imate veliko podobnih primerov in mislim, da bi te palicaje moral tut mal po drobnogled vzet. Ce si policaj al pa studiras na VPVS, take kr spustijo, iz tebe pa duso izstisnejo. Vrana vrani ne izkljuje oci! BANDA POLICAJSKA!!!

Kaj, ko bi jih mal zacel prijavljat, pa mal na radio dat, ko prehitevajo in norijo po cesti brez modrih luci?

Bi blo kr zanimiv, pa se kaksno registrsko zravn dat.

V razmislek.

Master 007

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nja.. ko sem šel iz moto krsta (z avtom) so me ustavili zaradi prehitre vožnje - 30kSIT pa 50% skonta na 8 dni.

Dobil plačilni nalog (mi ga je izpisal polcaj).

Nakracal je pa tko zadevo, da pol stvari ne vem, kaj piše.

Očitno sem hemafrodit (obkrožena m in ž), hišna št. je napisana 29 (moja 28), sem imel in nisem imel čelado/varnostni pas, kategorija VD je 3??? (ne B), državljanstvo TCS pa tudi ne štekam.

Oddal pritožbo.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, veš kolk me je mel da bi napisal v pritožbo, da je ta polcaj ki je to napisal očitno znal brat. Un k zna pisat je bil najbrž zaposlen s čim drugim.

LP

PS: Upam da sodnik al pa kdo od vpletenih ne bere foruma

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yep,samo vecine izjem ni v sloveniji.

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Sodnica je vidla, da se policaja mal "zmotila" tako, da bo verjetn vse slo zdej v franze. No sej tuki bo pravica.

Master 007

Kakšna pravica neki. A taka, da bom jaz kot davkoplačevalec opisano situacijo plačeval, katera je bila šlampasto izpeljana.

Ne me narobe razumet. Proti tvoji pravici nimam ničesar. Ampak, veš koliko je nestrokovnega početja takih in drugačnih državnih služb, ki končajo v košu za smeti, ker so bile napačno ali pa nestrokovno peljane. Koliko pa to stane, imaš da se za glavo primeš ko to slišiš.

lp RAN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene so pa na skrivaj porocili.... saj ne, da bi imel kaj proti... samo rad bi vedel, s katero sem porocen...

----------------------------------

Kuhanje je kot zenske: malo odvrnes pozornost stran, pa imas ogenj v strehi.

Popravil/a - Gregs dne 10/05/2002 ob 16:10:22

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšne so izkušnje z opremo na motorju : prva pomoč in žarnica sta obvezni !

Če nimaš 20.000,- Sit kazni ozirom 50% v 8 dneh !

In kaj si lahko pomagaš z enim frpantom ... nos si lahko obrišeš, če maš zaštopanga.

Pa ne okol govort !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Kakšne so izkušnje z opremo na motorju : prva pomoč in žarnica sta obvezni !

če nimaš 20.000,- Sit kazni ozirom 50% v 8 dneh !

In kaj si lahko pomagaš z enim frpantom ... nos si lahko obrišeš, če maš zaštopanga.

Pa ne okol govort !

Na motorju je OBVEZNA samo prva pomoč.

mat

http://vara_mat.tripod.com/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ne ustavš, še registracije ne rabš.

puuuuuuuuuniiiiiiiiiim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja z policaji sem imel pred enim tednom fajn izkusnjo ko me je na mejnem prehodu v sentilju policaj gnajvil, kaksen sem na sliki. Kao da sem cuden. Ma pizdo bi mu najraje rekel sebe poglej budalo, pol pa je ful vse preverjal po racunalniku, ma vglavnem sem bil na meji cca 15min samo pr policaju, cariniki pa so mi samo pokazali da naj grem.

I have gasoline in my veins. My blood type is premium unleaded.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Nja.. ko sem šel iz moto krsta (z avtom) so me ustavili zaradi prehitre vožnje - 30kSIT pa 50% skonta na 8 dni.

Dobil plačilni nalog (mi ga je izpisal polcaj).

Nakracal je pa tko zadevo, da pol stvari ne vem, kaj piše.

Očitno sem hemafrodit (obkrožena m in ž), hišna št. je napisana 29 (moja 28), sem imel in nisem imel čelado/varnostni pas, kategorija VD je 3??? (ne B), državljanstvo TCS pa tudi ne štekam.

Oddal pritožbo.

LP

Pa brez zamere prjatu....ampak pravila poznamo...nekateri smo zaradi takih prekrškov nasproti vozečih vozil že delali salte po zraku, sej si motorist pa četud sediš za volanom. Verjetn bi tud ti preklel idiota, ki bi zarad svoje "športne vožnje" naenkrat uletu na tvoj pas.

Sej ne pravim,da si to storil..ampak živemu človeku se vse zgodi,sploh če mal pretirava.

Ker če se že gremo motoristi eno varnost, pa kako nas vsi ogrožajo (kar je res) moramo začet najprej pr seb.

"Napisal pritožbo......"....samemu sebi?

Popravil/a - samo dne 12/05/2002 ob 22:03:55

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vcasih imam obcutek, da so policaji v soli najbolj uzivali, ko so pisali domisljijske spise. Nekateri se danes ne morejo tega pozabiti, pa se vcasih se mal bolj razpisejo kot je treba. Poznam nekaj takih konkretnih modrih osebkov, res pa je, da so nekateri policaji cist OK.

Master 007

Popravil/a - master007 dne 12/05/2002 ob 22:14:35

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je pa zadnjič eden težil z alkotestom. Nekega nedeljskega popoldneva sem se čisto normalno pelal - po OMEJITVI. Na nekem križišču me ustavi policaj. Najprej je seveda pogledal vse dokumente. Potem mu je v oči stopla v vozniškem dovoljenju napisana opomba A-125 in 11kw. Potem je začel težit, če ni moj motor malo premočen za mene. Končno si je dal dopovedat, da v prometnem dovoljenju piše moč motorja in je ugotovil, da je res 11kw.

Potem se je gospod policaj spomnil, da bi blo fajn še malo težit z alkotestom. Najprej me je vprašal, če sem spil kaj alkohola. Jaz mu odgovorim, da NIČ. Potem pa on spet naklada: Koliko pa je NIČ?

Potem pa me je vljudno povabil k avtu, mi razložil postopek in jaz sem že lepo požvižgaval z alkotestom.

No na koncu je alkotest pokazal, da res nisem spil niti kapljice - 0,00 promila alkohola.

Res ne vem, zakaj se je ravno na mene spravil.

Je že kdo od vas imel preizkus z alkotestom, ko je bil na cesti z motorjem?

Drive fast, die young!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Je že kdo od vas imel preizkus z alkotestom, ko je bil na cesti z motorjem?

yep......ehehehehehe potrata casa in denarja pri meni.

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi razložil postopek in jaz sem že lepo požvižgaval z alkotestom.

No na koncu je alkotest pokazal, da res nisem spil niti kapljice - 0,00 promila alkohola.

Res ne vem, zakaj se je ravno na mene spravil.

Je že kdo od vas imel preizkus z alkotestom, ko je bil na cesti z motorjem?

Drive fast, die young!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na storijo z verigami lahk ugotovimo, da vicev o policajih sploh ni, saj JE VSE RES! MA KAJ NAS BRIGA!

Master 007

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Menda pri copsih zaleže. da ko te vpraša, če boš pihal, da mu odgovoriš, "Seveda, če boste vi zapisnik pisali."

Če imaš vse ostalo ok., si to zahtevo lahko privoščiš, policajčku se pa ponavad zapisnika ne ljubi pisati, pa da mir!

Lahko pojasnis kaj vec? Ker mi ni jasno, zakaj in kaksen zapisnik?!

----------------------------------

Kuhanje je kot zenske: malo odvrnes pozornost stran, pa imas ogenj v strehi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko pojasnis kaj vec? Ker mi ni jasno, zakaj in kaksen zapisnik?!

----------------------------------

Kuhanje je kot zenske: malo odvrnes pozornost stran, pa imas ogenj v strehi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Pa ko smo pri ta brihtnih. Mislim, da mi sploh ne boste verjel, tolk je štorja usekana. Frend, ki mu stoprocent verjamem in njegova punca , sta 7. marca letos z BMWjetom peljala čez Planino, nabasala na radar in evo lizika. Pri vsem ostalem zajebavanju ga je cops vprašal za snežne verige. Ko ga frend debelo pogleda, mu cops zabrusi, ali pozna zakon in da je zimska oprema obvezna.......bla, bla ,bla. Frend je na koncu rekel, da naj kar napiše položnico, če je to njegova dolžnost.

Policajček je očitno 200% izpolnjeval vse pogoje za svojo službo!!

LP HHV

No sej... če bi policajček kdaj prebral ZVCP in Pravilnik o napravah in opremi vozil v cestnem prometu (btw. objavljen v UL RS št.17/2000) bi vede, da je zimska oprema obvezna samo na dvoslednih motornih vozilih. Se pa bojim, da so na tak nači že kakem motoristu (mopedistu) 20k SIT pokasiral.

Sicer se pa splača prebrat par zakonov in pravilnikov, da lahko policajške kej naučiš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja saj meni je tudi zapisnik napisal, pa ga sploh nisem zahteval. Mislim, da morajo napisati zapisnik po vsakem opravljenem alkotestu.

Drive fast, die young!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, že zarad tega da ga lahko na koncu podpišeš (če se strinjaš) in s tem prevzameš odgovornost in za njih je pol zadeva zajključena.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!