Skoči na vsebino

S POLICAJI SO PONAVADI SAMI PROBLEMI!!!


Priporočene objave

Policaj mora pod mus napisati zapisnik, če ti da pihat. Podpišeta ga oba. Poglej pa v zakon, kaj piše, če odkloniš podpis. Tudi sam sem že večkrat napihal 0 promilov, saj mi kakšni ne verjamejo, da sem ponoči delal, ko ga pogledaš izpod čelade ali iz avta z rdečimi steklenimi očmi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej, ko so take "face", pa bi radi imeli se vecje place. Pa se kaj?

Banda!!!

Master 007

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsake tolk casa pa se kar namahajo kaksnega. Kot so naso Ajo in njenga tipa!

Banditi!

Master 007

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Kakšne so izkušnje z opremo na motorju : prva pomoč in žarnica sta obvezni !

Če nimaš 20.000,- Sit kazni ozirom 50% v 8 dneh !

In kaj si lahko pomagaš z enim frpantom ... nos si lahko obrišeš, če maš zaštopanga.

Pa ne okol govort !

Ups nimam ne eno ne drugo in niti ne vem kam naj dam. Dober žarnico že ampak prva pomoč???????

Sonce naj sveti vsak dan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Golf GTI sive barve registstrska tablica KR 15-37K (Provida system)

Na bencinski crpalki v Kranju mi je pametni policaj iz omenjenega vozila "pametno" tezit. Ker kraja ne poznam, sem falil odcep za bencinsko in sem se pri izvozu pocasi prpelal na bencinsko ter sel tankat. In lejga vraga iz civilnega vozila skocita dva kifeljca, pa me prvi takoj vprasa po dokumentih, vmes pa ves cas pametnuje, kje se lahko vozim pa kje ne,... V glavnem mi je naredu solo varne voznje ter predstavitev njegove vesemogocne pameti. Pol mu je blo pa to premalo pa je sel se mal gume gledat in se je izkazalo njegovo nepoznavanje gum, saj je prvic videl da guma s strani nima profila (beri Pirelli guma SC-2). Ko mi je to uspelo razloziti in dokazati na sprednji gumi je zaradi svoje nemoci sel meriti profil na sredini zadnje gume in ugotovil, da ni vec 2 mm profila.

Rezultat celotne zadeve:

10.000 sit za voznjo v enosmerno

40.000 sit za neustrezne pnevmatike

p.s. Poleg tega mi je se hotel tablice vzet, ker naj bi zaradi gum bil avto neispraven, pol se mu jih pa ni ljubilo dol jemat, ker jest jih nisem mislu. :evil: :evil: :evil:

Tolk o policajih v civilnih vozilih. Ce se prav spomnim, mi je enkrat kolega policist dejal, da morajo delati teste za voznjo teh vozil, pa ne vem kaksne,... verjetn kdo je najvecji kreten.... :twisted: :twisted: :wink: 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nimam besed o organih...

Kaj ni na motorju 1mm profila dost? Men je nameril 0,9mm in 0,11 promila, pa se me je usmilil, res pa je, da sem mu jaz rekel, da za motor velja 1mm.

Master: kolk konjev ima ZX6R letnik 99?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol sem se pa spomnu, da sem tut jest mel tezave s prevec ambicioznima palicajema (tak ta mlad, glih sveze pecen iz Tacna dva na -ic; delata pa na zalski policiji).

:?: halo Master007 a iz Žalc-a policaji?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Nja.. ko sem šel iz moto krsta (z avtom) so me ustavili zaradi prehitre vožnje - 30kSIT pa 50% skonta na 8 dni.

Dobil plačilni nalog (mi ga je izpisal polcaj).

Nakracal je pa tko zadevo, da pol stvari ne vem, kaj piše.

Očitno sem hemafrodit (obkrožena m in ž), hišna št. je napisana 29 (moja 28), sem imel in nisem imel čelado/varnostni pas, kategorija VD je 3??? (ne B), državljanstvo TCS pa tudi ne štekam.

Oddal pritožbo.

LP

Pa brez zamere prjatu....ampak pravila poznamo...nekateri smo zaradi takih prekrškov nasproti vozečih vozil že delali salte po zraku, sej si motorist pa četud sediš za volanom. Verjetn bi tud ti preklel idiota, ki bi zarad svoje "športne vožnje" naenkrat uletu na tvoj pas.

Sej ne pravim,da si to storil..ampak živemu človeku se vse zgodi,sploh če mal pretirava.

Ker če se že gremo motoristi eno varnost, pa kako nas vsi ogrožajo (kar je res) moramo začet najprej pr seb.

"Napisal pritožbo......"....samemu sebi?

Popravil/a - samo dne 12/05/2002 ob 22:03:55

Wow, izi... nisem nič po nasprotnem pasu vozil. Res je da vozim ponavadi bolj dinamično kot pasivno, ampak dirkam pa ne po cestah... Tko kot tudi najbrž ne bom vozil in prehiteval s 100kmh po LJ obvoznici. Bi še koga v rit dobil.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S policaji nobenih problemov. Poberem položnico in plačam. Dokler so take kazni, ko bo pa kaj večjega se pa mogoče premislim.

Edino enkrat sem ga hotel prepričati da ga nisem izsilil ampak brezuspešno.

LP,

klemen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S policaji nobenih problemov. Poberem položnico in plačam. Dokler so take kazni, ko bo pa kaj večjega se pa mogoče premislim.

Edino enkrat sem ga hotel prepričati da ga nisem izsilil ampak brezuspešno.

LP,

klemen

Vidiš take rabi naša država.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S policaji nobenih problemov. Poberem položnico in plačam. Dokler so take kazni, ko bo pa kaj večjega se pa mogoče premislim.

Edino enkrat sem ga hotel prepričati da ga nisem izsilil ampak brezuspešno.

LP,

klemen

Vidiš take rabi naša država.

DRZAVA RABI:sheep.jpg :lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali lahko nekdo, ki je dobil položnico za plačilo kazni, izjavi, da ni storil prekrška. Še nisem slišala, da bi kdo dobil položnico kar tako, ker bi se policaj izmislil. Roko na srce; kdor greši, se sam odloči, da bo prevzel tveganje kazni. Zakaj potem pritožbe?

Če sama vozim prehitro, kdo je potem kriv, da plačam? Jaz ali policaj? Odločitev je bila namreč moja!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Problem je največkrat v tem, da imajo tudi policaji kvoto, ki jo morajo izpolnit v službenem času (skoraj kot delo na akord :D ).

Največkrat 'kasirajo' tam, kjer so oznake neumno postavljene, ali pa ker pač tam veljajo predpisi npr. za mesto. Dejstvo je, da lahko v zelo kratkem času naberejo dovolj grešnikov za izpolnitev dnevne norme.

Tako pač je, žalostno, ampak resnično.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali lahko nekdo, ki je dobil položnico za plačilo kazni, izjavi, da ni storil prekrška. Še nisem slišala, da bi kdo dobil položnico kar tako, ker bi se policaj izmislil. Roko na srce; kdor greši, se sam odloči, da bo prevzel tveganje kazni. Zakaj potem pritožbe?

Če sama vozim prehitro, kdo je potem kriv, da plačam? Jaz ali policaj? Odločitev je bila namreč moja!

ZAKAJ PA POTEM PONAVADI NE KASIRAJO TUDI TISTIM , KI SO POLICISTI (IN NISO GLIH NA DOLZNOSTI, KO JE USTAVLJEN), PA USLUZBENCEM MNZ RS IN STUDENTOM VPVS (VISOKE POLICIJSKO-VARNOSTNE SOLE)????? :?: :?: :?: :roll: :roll:

ZATO, KER VRANA VRANI NE IZKLJUJE OCI!!!!

OSEBNO VEM VSAJ ZA 10 PRIMEROV, KO SO LE-TEM POGLEDALI SKOZI PRSTE. TOREJ IMAMO ZAKONE ZA NAVADNE DRZAVLJANE IN POLICISTE??? MISLIM, DA NE!!!

NO, V PREJSNJIH POSTIH SEM ZELEL SAMO POVEDATI, DA SE VCASIH OBNASAJO POPOLNOMA NEZIVLJENSKO. SI PRVIC V NEKEM KRAJU IN FALIS ODCEP PA GRES NA TA DRUGEM NOTER (NA BENCINSKO), PA TE JEBE. OK, TUT PRAV. 8) 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ZAKAJ PA POTEM PONAVADI NE KASIRAJO TUDI TISTIM , KI SO POLICISTI (IN NISO GLIH NA DOLZNOSTI, KO JE USTAVLJEN), PA USLUZBENCEM MNZ RS IN STUDENTOM VPVS (VISOKE POLICIJSKO-VARNOSTNE SOLE)?????  :?:  :?:  :?:  :roll:  :roll:  

ZATO, KER VRANA VRANI NE IZKLJUJE OCI!!!!  

Če sem poštena tudi jaz svoje prijatelje ali kolege tretiram drugače kot popolne tujce. :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tocno to.... za tiste ki pa to niso obstajajo pa pol sodniki in te zadeve  :twisted:

Torej narediš prekršek.

In ker nisi ovca in bi ti trpel ego če bi moral priznati da si storil prekršek, greš pisat pritožbe.

Ovce plačajo tistih par tolarjev in se odpeljejo naprej ker vejo da so storile prekršek in pozabijo na to.

LP,

klemen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok, da ne bo pomote... tisto zgoraj je blo misljeno malo za joke, malo za res...

kakšen mesec nazaj se mi je zgodilo, da so me ustavili zaradi tega ker nisem bil privezan sredi centra LJ. OK, res nisem bil, se nisem hotu izgovorit. Ampak med tem ko pa mi eden od policajev piše kazen mimo prileti mulac na scooterju z mobitelom u roki (mislim da je jasno da brez čelade :), ter vozi slalom med avti, pa se nobeden od dveh policajev ne zmeni zanj, čeprav sta ga oba videla. HALO?! Kje je pol tle pravica da mene drkajo zarad pasu, onega ko pa lahk naredi totalno štalo se pa niti ne potrudi ustavit. Mogoče tisto - dejmo tega ko je že ravno tuki, kdo bo lovil tiste ta hitrejše?

Da ne bom predolg... tko malo za malo se mi pol zdi plačat kazen, čeprav "samo" 5k SIT.

Paaa... ne pravim da so taki vsi policaji :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dva policaja skupaj, v petek ob 10h zvečer. Me ustavita, potem mi ta starejši kr pokaže naj grem, ta mlad pa mi začne neki blodit, hotu je dokumente ki jih seveda nisem mel, ker sem bil 2km od doma (s čelado),

če jih tolko rabi mu rečem da jih lahko grem iskat in tip misli da ga zajbavam, neki teži (itak ga sploh nisem poslušal, k se mi ni dalo), pa mi spet un ta starejši pokaže naj grem, vsaj en pameten.

Kaj se zajbavajo z mulci namesto da bi ilegalce ob meji lovili :x

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!