Skoči na vsebino

S POLICAJI SO PONAVADI SAMI PROBLEMI!!!


master 007

Priporočene objave

Zakon je pač napisan tako kot je v veri da s tem zmanjšujemo število nesreč, ... na cestah. Seveda ne gledajo vsi enako na zakon ampak je najprimernejši če gledamo vse ( če ni ga bodo spremenili, verjetno :) ).

Tudi jaz se z vsako točko ne strinjam vedno in se ne vozim točno po omejitvah. In če me ustavijo pač plačam. Ne mislim pa pisati pritožbe da policaj ni imel Atesta merilne naprave, ni bil pravilno oblečen, ... bla, bla, bla zato da bi se izognil plačilu.

Glede tega da se ti zdi zamalo da tebi piše položnico medtem ko ljudje norijo po cesti. Zamalo bi se ti lahko zdelo če bi ti napisal kazen za nekaj kar nisi storil.

Sej poznamo pravila in če jih kršimo ter nas vidijo in da se jim da nas lovit potem položnica. To je vse.

LP,

klemen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za enkrat nisem mel še nobenih problemov s policaji in upam da bo tako tut ostalo. Sicer sem tut sam hotel biti policaj sam sem premejhen. Mater sem vesev, da sem mejhen me bo zdej pol slovenije melu rajš. :microwave:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dva policaja skupaj, v petek ob 10h zvečer. Me ustavita, potem mi ta starejši kr pokaže naj grem, ta mlad pa mi začne neki blodit,

Tud jest sem mu en parkat take izkušnje. Največkrat se sprav nate kakšen čist frišn policajček, ki se potem dela pameten in misli, da je boga za jaj... prjel če je tisto šolo naredu. :twisted:

So pa tudi izjeme...,

ki potrjujejo pravilo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz se z vsako točko ne strinjam vedno in se ne vozim točno po omejitvah. In če me ustavijo pač plačam. Ne mislim pa pisati pritožbe da policaj ni imel Atesta merilne naprave, ni bil pravilno oblečen, ... bla, bla, bla zato da bi se izognil plačilu.

jaja, sej štekam. Tud jaz nisem hotu rect da se na vsak način hočem izgovarjat da ne bi plaču. Samo to da se prevečkrat dogaja da nekateri jebejo folk zarad manj pomembnih stvari ko bi lahko kej bolj koristnega nardil (ali neki v tem smislu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetn imate veliko podobnih primerov in mislim, da bi te palicaje moral tut mal po drobnogled vzet. Ce si policaj al pa studiras na VPVS, take kr spustijo, iz tebe pa duso izstisnejo. Vrana vrani ne izkljuje oci! BANDA POLICAJSKA!!!  

Sej je prov, policaji mormo skupaj držat. :lol: :D

Mene so enkrat vstal zaradi prehitre vožnje. Vedno peljem po omejitvah, v dobri veri, sm tudi takrat misla, da peljem po omejitvi, kr ni bilo nobenih tabel, niti nobene bajte, pa še prvič tam furala, sm misla, da je omejitev 90, bla je 50. Peljala sem 23km/h preveč in me je policaj ustave. Zaderčni vsi trije, potem pa sm napeljala temo na faks (študenta VPVŠ), in je bil kr naekrat prijazen z menoj, reku, zakaj nisem takoj povedala, da sem "njihova". Plačala sem kazen, kuker se spodob. Če sm nardila prekršek, so vključene tudi posledice, prazna denarnica. Drug primer je pa frišen, ko sva šla s sošolcom na faks in naju je policaj ustavu zaradi prehitre vožnje 10km/h preveč, nč ni reku, plačal je kazen. Nazaj gredoč sta pa stala tam in jima je šel povedat, da je izpit naredu in da bodo sodelavci, pa sta mu rekla, da drugič naj prej pove, da je "njihov". Dost je takih primerov. Enkrat je policaj pisal tablice motorjev, katerih je poznal, da jih ne ustav. Tud nekaj slabga je kej doberga.

Držim z policaji. Če pelješ po pravilih, nikom ništa.

Lp

Dubi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

khm... se prav ce si student na policijski soli lahko tud u civilu divjas oz. peljes prehitro pa ti je to da si pac na tej soli kartica za izlaz ko pri monopoliju? :? :?

a bi palilo če bi se jst tud na to zgovarju pol? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

khm... se prav ce si student na policijski soli lahko tud u civilu divjas oz. peljes prehitro pa ti je to da si pac na tej soli kartica za izlaz ko pri monopoliju?  :?  :?  

a bi palilo če bi se jst tud na to zgovarju pol? :D

Vse pali pri tej drhali!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :wink: 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja no sej nism cist resno mislu... dobim se kaksen bonus na kazen zaradi tega... se rajs ne igram s tem :)

treba po omejitvah vozit pa bo se najbols :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj odgovoriti policaju, ce te potem, ko te je ustavil zaradi ne vem cesa, vprasa:

kam pa tako divjate?

ali pa

a veste zakaj sem vas ustavil?

A obstajajo pravilni in nepravilni odgovori na taka vprasanja?

FLAYO

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Andrej666 ne pretiraravaj, k bodo (bomo) drugi še zgubil boniteto zaradi tebe. :twisted:

In kako misliš začet? To je najbolj glupo?!! :?

Lp

Dubi

Lepo mu rece: Pa se ja ne bomo med sabo zajebaval, sej smo isti!

Policaj: kako isti?

odgovor: Ja tut jest sem na strani zakona. Studiram na VPVS, ker bi rad delal na vasi postaji! :wink: :lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

boljše bi bilo, če bi imel možnost a in možnost b, potem bi lahko ugibal.

Bi bil pa res hec, ce bi policaja vprasal: Kateri pa so mozni odgovori? :lol: :lol: :lol: :lol:

Poskusi, da vidimo kaksna bo reakcija!!!! :wink: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

boljše bi bilo, če bi imel možnost a in možnost b, potem bi lahko ugibal.

Bi bil pa res hec, ce bi policaja vprasal: Kateri pa so mozni odgovori? :lol: :lol: :lol: :lol:

Poskusi, da vidimo kaksna bo reakcija!!!! :wink: :wink:

Enkrat sem ga nazaj vprasal:

A je to retoricno vprasanje?

Pa je najprej debelo pogledal in potem sem gaspet vprasal:

A vi to morate vprasat al vas res zanima kam grem oz. divjam?

Ni blo odgovora...

Pol sem pa reku...domov grem domov...in potem sva se spet zacela pogovarjat...

A mate opremo itd....

FLAYO

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

policaji morjo bit, ampak če bi bili malo življenski bi blo pa tud v redu.

O saj so življenski, včasih pa še kakšno pijačo plačajo. :wink:

Drzi! Izkusnja iz Hrvaske (otok Rab): S kolegom se pripeljeva 81 km /h namesto 40 km/h. Naju ustavijo, se obrneva in prideva do njih, mal pametnujeta izreceta kazen ( 200 kun po osobi). Pol pa mal se "zanimava" za laser, itd. pa rece: Platita jedno kaznu a ostalo zatrosite za pivo u Rabu! :lol: :lol: :lol: 8)

pr nas se ti to ne more zgoditi. :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!