Skoči na vsebino

S POLICAJI SO PONAVADI SAMI PROBLEMI!!!


Priporočene objave

policaji morjo bit, ampak če bi bili malo življenski bi blo pa tud v redu.

O saj so življenski, včasih pa še kakšno pijačo plačajo. :wink:

... pr nas se ti to ne more zgoditi. :cry:

... to si ti samo misliš ... po konkretni gesti, ko sem mu pokazal točno določen prst desne roke, se mi je še lepo opraviči in povabil na pijačo (kavo) ... torej ... :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

boljše bi bilo, če bi imel možnost a in možnost b, potem bi lahko ugibal.

Bi bil pa res hec, ce bi policaja vprasal: Kateri pa so mozni odgovori? :lol: :lol: :lol: :lol:

Poskusi, da vidimo kaksna bo reakcija!!!! :wink: :wink:

Po mojem da prav zaje**** ( se delat pametnega in obračat besede ) se ga ne splača razen če hočeš dokazati samemu sebi da si upaš. Kot smo počeli v srednji šoli z učitelji ( ahh, ni blo konca ).

Saj so samo ljudje, postavite se v njihovo kožo. ( bljak )

Skratka, če naredite prekršek pač zahtevajte račun in veselo naprej :).

Če se jih lotiš s pametnimi odgovori moraš še okol avta skakat pa opremo kazat pa žarnice iskat po prtljažniku, ...

LP,

klemen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...
Mal sem bral kaksen odnos je mel policaj z Viljem, ko je ta prijavo krajo svojega motorja. Ni mel cajta, da bi mal pogledu naokoli, pa da bi si zapisal podatke, pa Vili naj bo kr detektiv. Ma danes nebi noben vec nc delal.

Pol sem se pa spomnu, da sem tut jest mel tezave s prevec ambicioznima palicajema (tak ta mlad, glih sveze pecen iz Tacna dva na -ic; delata pa na zalski policiji).

Ko sem naredu prekrsek, sta se kr mal zraven dodala (kje sta stala, kaj sta vidlam,...). Pol sem dobu pa k sodniku za prekrske. Napisu sem pritozbo vse posliku, zmeru razdalje, v glavnem vse kar se ja dalo. Sodnica je vidla, da se policaja mal "zmotila" tako, da bo verjetn vse slo zdej v franze. No sej tuki bo pravica.

Verjetn imate veliko podobnih primerov in mislim, da bi te palicaje moral tut mal po drobnogled vzet. Ce si policaj al pa studiras na VPVS, take kr spustijo, iz tebe pa duso izstisnejo. Vrana vrani ne izkljuje oci! BANDA POLICAJSKA!!!

Kaj, ko bi jih mal zacel prijavljat, pa mal na radio dat, ko prehitevajo in norijo po cesti brez modrih luci?

Bi blo kr zanimiv, pa se kaksno registrsko zravn dat.

V razmislek.

Master 007

ZAKLJUCEK ZGODBE S PRVE STRANI

Kazen 51.000 sit skupaj s sodnimi stroski (30000 + 21000 sit)

Nihce ne uposteva dejstev, ki so bila prikazana pri zagovoru pri sodniku za prekrske. Banda policajska lazniva. :x :x :x :x :x :x

Upam, da gre vsaj v dohodnino!. :lol: :lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako to da se nisi še enkrat pritožil?

katera je bila ali bil sodnik za prekrške,ker imam tudi sam v velenju eno pritožbo za prehitro vožnjo, skozi naselje do pumpe :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

treba jih je j..., pa ne zamerit, ampak če je postopek napačen, če se ne držijo določil zakona, ja pol se je pač treba pritožiti, moraš se :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri nas je tako, da tebe ko bos 5 km/h cez omejitev pelal, te bodo jebal do nezavesti, oni ko pa na veliko kradejo al pa ubijajo, pa so vsi svobodni in se na koncu drzavo tozijo za dusevne bolecine. :x :x :x :x

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri nas je tako, da tebe ko bos 5 km/h cez omejitev pelal, te bodo jebal do nezavesti, oni ko pa na veliko kradejo al pa ubijajo, pa so vsi svobodni in se na koncu drzavo tozijo za dusevne bolecine.  :x  :x  :x  :x

Primer Kamenik na vašem območju! :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri nas je tako, da tebe ko bos 5 km/h cez omejitev pelal, te bodo jebal do nezavesti, oni ko pa na veliko kradejo al pa ubijajo, pa so vsi svobodni in se na koncu drzavo tozijo za dusevne bolecine.  :x  :x  :x  :x

Primer Kamenik na vašem območju! :evil:

Taki veliki primeri (Kamenik, Sustar, Loncaric, Makoter, Hartman,...) padajo na sodiscih. Aja pa sodniki imajo poslanske place....

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

petkovim pretepačem že dve leti dihajo za ovratnik, pogorelčnik in cerarjeva sploh ne vesta zakaj sta tam kjer sta. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

ZAKLJUCEK ZGODBE S PRVE STRANI

Kazen 51.000 sit skupaj s sodnimi stroski (30000 + 21000 sit)

Nihce ne uposteva dejstev, ki so bila prikazana pri zagovoru pri sodniku za prekrske. Banda policajska lazniva.  :x  :x  :x  :x  :x  :x

Upam, da gre vsaj v dohodnino!.  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

?????????? ja kak prekrsek si pa naredil in kolikokrat si se pritožil da je taka kazen. jaz sem na 45.000 kazni dobil 5000 povprečnine. drugače pa se mi vedno po pritožbi ni zvišala ne kazen ne povprečnina.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa se to! Tisti, ki ste "zmotili" pri nakazilu kazni, se pravi, ce je bla kazen 15.000 sit, pa ste po "pomoti" nakazali 1.500 sit, se vam slabo pise. NA koncu pride polna cena 30.000 sit in tistih 1.500 sit pozabijo - skupaj 31.500 sit. Preverjeno. :lol: :oops: 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

ZAKLJUCEK ZGODBE S PRVE STRANI

Kazen 51.000 sit skupaj s sodnimi stroski (30000 + 21000 sit)

Nihce ne uposteva dejstev, ki so bila prikazana pri zagovoru pri sodniku za prekrske. Banda policajska lazniva.  :x  :x  :x  :x  :x  :x

Upam, da gre vsaj v dohodnino!.  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

?????????? ja kak prekrsek si pa naredil in kolikokrat si se pritožil da je taka kazen. jaz sem na 45.000 kazni dobil 5000 povprečnine. drugače pa se mi vedno po pritožbi ni zvišala ne kazen ne povprečnina.

Ne vem, ker zadnjega obvsetila nisem sel vec dvignat na posto. :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In lejga vraga iz civilnega vozila skocita dva kifeljca, pa me prvi takoj vprasa po dokumentih

a pa ti lohka zatežijo tud če niso na šihtu pa recmo da so u civilu?

LP by gebre

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko, sem bil priča, koje pijan policaj popoldan po šihtu brez uniforme razturiral tri pijančke. :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a kdo ve na katerem web naslovu je Zakon o varnosti v cestnem prometu

mislim da bi moral biti na www.gov.si

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In lejga vraga iz civilnega vozila skocita dva kifeljca, pa me prvi takoj vprasa po dokumentih

a pa ti lohka zatežijo tud če niso na šihtu pa recmo da so u civilu?

LP by gebre

Enkrat policaj, skoz policaj! 8) :lol: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!