Skoči na vsebino

Ture 125-kubičniki


Stric Burek

Priporočene objave

Danes pa padla ena fajn turca, čeprav z bolj malo km.

Iz mojih koncev sem šel na Celje in potem na Vojnik. Tam sem potem zavil levo za Dobrno. Priibližno 10km super ceste, zelo razgibane, za mene ena izmed boljših, kar sem jih v svoji kratki karieri prevozil. Ker pa sem bil na Mariji reki že davnega aprila, je tudi ta bila obvezna postojanka za na konec. Kot vidim, se klapa zbira vsako nedeljo tam gori na ovinku. Bilo je super, veliko motorjev parkiranih in mimoidočih.

Drug tedn ponovim Marijo reko, pa še kaj zraven bo padlo.

 

Ena od takrat, ko sva prispela, na koncu se nas je nabralo še skoraj enkrat toliko

dsc006531.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa je to za ena custom-made aprilia :D

 

Drugače pa ena dobra tura prilagojena za tvojo lokacijo  :)

http://goo.gl/maps/Xzqn1

 

Sicer tam od Slovenskih Konjic pa do Kozjega ne vem kakšna je cesta..vse ostale so pa res 1A. Še posebno (in ravno zaradi tega je ta tura kul) pa je nora cesta Zavodnje-Sleme-Črna na Koroškem-Ravne na Koroškem-SG. Predvsem prvi del poti, do Slemena in Črne na Koroškem je top notch (Ride style..brez gužve in boljši asfalt). Potem tam od Mislinje je pa na obe strani vredu cesta..bodisi do Velenja ali pa do Slovenskih Konjic.

 

Če se odločiš za to turo povej kdaj, pa se ti vmes pridružim :) Slemenu nikoli ne rečem ne :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za tole  :OK:

Bom mogoče že kar ta vikend probal. Lahk se pa zmenma kej, pa se nek dobima ne, pa še vidim to tvojo novo igračo :D

 

Tista Aprilia je pa od prjatla :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je kdo iz LJ ali bližnje okolice in gremo jutr na eno turco okol poldne? kaksne 4 ure imam preveč časa, pa se mi neda sam vozit =D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za tole  :OK:

Bom mogoče že kar ta vikend probal. Lahk se pa zmenma kej, pa se nek dobima ne, pa še vidim to tvojo novo igračo :D

 

Tista Aprilia je pa od prjatla :)

Ta vikend ne vem kako bo kaj s treznostjo, glede na to, da imam v četrtek zadnji ustni zagovor mature in tako konec srednje šole in je potem...- hja vikend no :D Kakor koli, se slišimo :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta vikend ne vem kako bo kaj s treznostjo, glede na to, da imam v četrtek zadnji ustni zagovor mature in tako konec srednje šole in je potem...- hja vikend no :D Kakor koli, se slišimo :)

good luck!  :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Bi šel kdo te dni - jutri (bolj popoldne) ali v četrtek - na jezersko pa potem lahko še mal tm okol? Če je kdo za naj piše zs, da se zmenmo. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Jih je kar dost...zdej ko ni več take vročine se splača it proti primorski, če bi šel kam dlje - tudi čez mejo na Hrvaško na primer se splača iti na Učko (gora, vrh se imenuje Vojak), imaš res dober razgled na vrhu. Pa še cesta do gor je tud dobra. Bil pred kratkim(prvič), mi edino nismo meli sreče z razgledom, ker je bil vrh v megli, drugače pa lepa tura za eno popoldne. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi kdo priporoči kakšno dobro turo?

 

Kamnik, Ločica, Trojane, Domžale.

 

Kamnik, Črnivec, Mozirje, Braslovče, Vransko potem pa lahko nazaj na Tuhinj ali pa na Trojane.

 

Kamnik, Črnivec, Gornji Grad, Logarska, Pavličevo sedlo, Jezersko, Kranj, Domžale.

 

No to je samo za to smer, poti kolikor hočeš, če je le volja :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

pozdravljeni :) 

 

je  gdo iz gorenjske oz iz okolice žirovnice ki bi biv za kakšne enduro furce vglavnem za v gozd :) ?

mam pa dt 125 tko da v neke extreme klance ne pridm zato bi blo fajn če bi se ksn najdu z neki podobnega kot mam jst 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Js sm pa danes guštiral po krasu sz dvemi varaderkami, moj kolega in pa Kras sz katerim smo se dobili v Horici in pičli čez italijo proti sežani, kjer smo se pozdravli in šli vsak svojo pot proti domu. Nabralo se je dobrih 250km.

Pa še slikca slikana pri spomeniku braniteljem slovenske zemlje na Cerju.   :OK:

20140221155505.jpg

Popravljeno . Popravil Bear
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Pa da začnem;

 

Sobota (8.3.2014)

Zjutrej se zberem s tabuljšimi kolegi (r125 in rs4) pa nekam pičimo, dam predlog da pičimo proti Postojni preko Il. Bistrice in Pivke. Pridemo do Pivke in glej ga zlomka, tabla obvoz. Okej si rečemo in zavijemo. In tle se začne, falimo cesto in gremo desno namesto levo.   :slap:  Ko pogruntamo, da smo zaj.... cesto smo bli približno že 30min u bošku in če nebi šla mimo ena mična 20letnica bi šli še naprej.   :whistle:  No ko zvemo kam treba it se nasmejimo in čas je za fotke.  :D

 

20140308124151.jpg

 

Umes se smejimo ko že dolgo cajta ne, nas bojo risi lovili za nazaj, enduro-športak in podobne fore. Pač z njimi ni nikoli dougcajt čeprov nam je naš enduraš manjkal.  :(

 

20140308125157.jpg

 

20140308125249.jpg

 

In pridemo končno na OMW Postojna, in glej ga zlomka, poln je biu.   :OK:  R125 spije kavo in šiba domou, ker je šou v Izolsko bolnico pogledat nono, obiski pa samo od 14.00 do 16.00

Nam dvem pa ni blo dobolj in pičimo še na Ride, kjer po poti pozdravimo dosti ljudi, na samem  placu pa ni nobenega. Se ustavimo, enga pokadimo, menjamo motorje in pičimo proti domu, s postankom na Vikiju.   :bike:

 

20140308151422.jpg

 

20140308151429.jpg

 

Lepo izkoriščen dan v dobri družbi in zanimivi offroad turi.  :hooray:

 

Nedelja (9.3.2014)

Nč popoldne okol 3 me kličejo da gremo en giro, sej je en kolega par dni nazaj kupu novo r125 (ne isti ko vedno  :D, vsi te yame kupujejo   :zzz: ). No mel je samo čevape in pač nemoreš rečt ne čepavom (sej se sam hecam-ali pač   :grim ). No pa gremo, v družbi rs4, r125 in yamahe xt125r ga pičimo proti dragonji. S kolegom na rs4 smo misnla da bo to tko nekje ob cesti ampak presenečenje-spet makedam.   :jezen Se vozimo ene 20min in čez cesto teče 20cm globoka reka, evo ti ga. xt brez panike čez, moj tudi brez kakih večjih problemou (praise the lord za visok auspuh.  :D Pol pa pridejo športaki na vrsto, se sezujesta in peljesta počasi čez na roke. Na drugi stran pa vse lepo užge in pičimo naprej u bošk za še ene 20min. Pridemo na plac in tam nam ni blo škoda muk, lepo sonce, rahel veter in čevapi.   :yea1:

20140309155726.jpg

 

Pojemo, se še malo zgubimo s časom in pol je blo treba domou, ampak na pol poti dobim preblisk da sm se dovolj uču za šolo in ga pičim še na Vikija.

 
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

A gre kšna 125ka na Raceland v soboto? :)

 

edit: očitno zasedeno čez vikend -.-

Popravljeno . Popravil Snatcher
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne gremo pa danes u Umag, spimo tam in smo tko še ju3 tam.. V nedeljo pa u postojno na poligon. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 2 mesecev pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!