Skoči na vsebino

Ture 125-kubičniki


Stric Burek

Priporočene objave

Trenutno ob pol devetih v logatcu pada dež. Proti kopru se dela sonček. Bo treba očitno počakat do dvanajstih da bomo vidli kako bo z vremenom. Drugače je turca prestavljena na nasledni teden.Drugače pa zdej ko se je motoristična sezona začela se bo skoraj vikend kam šlo, tako da bom probal redno pisati ture za naprej. Lahko pa kdo tudi povabi in predlaga turco in se zmenimo. Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes lepo Ajdovščina-Bovec...lepa, umirjena vožnja, cca 200 km, edina pritožba je čez jebene vikendaše. Mater vam Ljubljansko, Celjsko itd... 2x na leto vozite po soški in takrat je treba za use zlomit ( jezim se na avtomobiliste, motoristi smo bili in bomo vedno ql :D )...ne vem no, 120 po soški je nekaterim premalo...

 

Drugače je bilo lepo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ha ha kaj bi jst rekel čez vikendaše, če bi vozil čez ljubljano tako kot centralna slovenija vozi po portorožu bi me fentali že do prvega semaforja  na dunajski :D

Med letom se mašina ne segreje niti do 2 črtice, oz če doma počakam da se segreje se nato čez portorož ohladi, v sezoni pa ventilator dela na pouno :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

hitrosti res ni kej dosti

varadero okol 110, r125 127 po števcu max, moja cbf-ka tam med 120-125 po števcu /realno okol 115-120

aprilia pa 130

mamo pa vsi razen varaderota gor full leovince auspuhe

Jst mam CBR 125 z original izpuhom in gre 135-140 km/h :)  ... drugače a se pozna novi izpuh na tem motorju? kakšne so kej pridobitve če sploh so :P  

Lp..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst se tamle vozm:D sm iz ig-kurešček doma če veš kje je to:) lahko bi se kej odpelal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst mam CBR 125 z original izpuhom in gre 135-140 km/h :)  ... drugače a se pozna novi izpuh na tem motorju? kakšne so kej pridobitve če sploh so :P  

Lp..

To bi pa rad videl ja...140? Edino s Triglava dol  :sleep2:

 

Sicer pa letošnje vreme je res v p... mogoče bo ju3 kaj ampak dvomim  :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst mam CBR 125 z original izpuhom in gre 135-140 km/h :)  ... drugače a se pozna novi izpuh na tem motorju? kakšne so kej pridobitve če sploh so :P  

Lp..

haha ta picikl še 110 ne gre

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cbr se s triglava ne gre 140 prauzaprau niti vidi jih še ne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vabljeni na avtocesto :)  ... ni razloga da bi lagal .. osebno je motor pri meni šele to sezono (naredil z njim le 1000 km). Kokr sm ga pregledal in mi je povedal prejšnji lastnik ni za opazit nobenih predelav. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cbr se s triglava ne gre 140 prauzaprau niti vidi jih ne

Ja no odvisn od vetra, ceste itd. .. od 130-140 :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol pa te ta tvoj stevec posteno nateguje ce ti gre tolko

Nvem no lahko je pa tvoja izjema

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevem, ne zdi se mi to stvar zaradi katere se je vredno kregat :) po števcu gre toliko, zdaj lahko da je kaj narobe lahko da ni... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam če ti laže pri 130 kmh, ti tudi pri 50 km/h. Prašaj očeta, mamo, naj pelje pred tabo 50km/h in poglej koliko ti kaže števec, tako boš hitro ugotovil, kaj in če je kaj narobe. Če ti gre pa res toliko potem si vabljen v Vipavsko dolino pa sprobamo :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce mu laze pri 130 mu tudi pri 50 in tudi pri nic 0 stoj na mestu pa ce ri bo kazalo da se 20 peles lazes ziher :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne pri 0 nič ne laže razen če je kitajsko narejen šteuc (al ima digitalnega? ) ponavadi števci odstopajo v %, kar pomeni pri 50km/h laže za 2 pri 100 laže za 6 pri 130 laže za 10 :P

Popravljeno . Popravil smasher
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce mu laze pri 130 mu tudi pri 50 in tudi pri nic 0 stoj na mestu pa ce ri bo kazalo da se 20 peles lazes ziher :D

Ja vejšda.

 

Kot je reku smasher, pride do odstopanja v procentih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kaj veš ne :)

Ugl ce ti gre cbr 130-140 ves da neki je narobe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ziher pač ker je CBR pa mora met končno hitrost 50 km/h (pač kolo z motorjem) hahaha ... se soočam s takim mnenjem dostkrat in samo prikimavam :) .. sej useen.. pač voziš kar ti je všeč in ponavadi vsaj voznik bolje pozna svoj motor od ostalih :P respect.. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem se že peljal s CBRko 125 Repsol. Komaj 120 sem prišel, aja pa full stock nič predelano. Kakšne predelave imaš ti? Ne vem no, gledam po Youtube, do 120 pridejo več pa ne...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sm jo na izpitu vozu in ko sm kupu husqvarno razlika ko katrca pa mercedes res meni je bla cbr dobesedno sranje

Pa po hitri cesti ki je 110 je komaj komaj prsla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, ampak moj oči je pa najbol močnejši!

 

Jaoo jaoo dve strani že nakladate o temle. :D Pomoje najbolš da se pojete med sabo ker je reku da je 10km/h hitrejši kolker vi hočete. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!