Skoči na vsebino

Ture 125-kubičniki


Stric Burek

Priporočene objave

Sam osebno ne mislim nic slabega, prej opozorilo, da mu stevec laze. Kdaj je to dobro kdaj ne. Pomojem je kot clovek zelo vredu oseba. Osebno me je zmotilo tisto njegovo hvalisanje nic drugega :) lep pozdrav :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mormo tudi kritizirat malo čene nimamo kej delat hahha pa je ta s tem šteucem prsu glih prau :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Opraviču bi se vsakmu, ki misli da sem se "hvalisal" :) Osebno nisem nor na hitrost in samo hitrost, končna itd., z motorjem sem rastel in kot vzor so mi bili ljudje, ki tudi v svojih 50-ih še zmeraj živi uživajo na dveh kolesih :) Kot drugič pa to, če pomislite boste videli da nimam razloga da bi lagal o tem kok je končna (kaj mam od tega če nekdo misli da gre 120 al pa 135 km/h - who cares - a se bo svet spremenu :) ). Sam sem le dodal informacijo o svoji osebni izkušnji in povedal iskreno kolikor je kazalo na števcu, mislim pa da ni napačen števec ker pri 50km/h v naselju tista tabla: vi vozite, prav pokaže :) Lep pozdrav za vse, uživajte v vožnji, končna hitrost ni edina vrlina, ki odlikuje nek motor :) 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

CBR 125R (2004letnik), z 60kg voznikom je šla brez težav 130km/h

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko samo nekaj vprašam...koliko kg imate vi možakarji? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja Yamaha r1 gre v 3 toliko :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hec je bil, ko se že vsi tako veselo menite okoli teh končnih hitrosti :P

Drgač pa 120, pa števc pomoje za 10 laže

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer pa ni važno koliko ti motor gre. Važno, da na njem uživaš :)

 

Še komu gre na živce, da je sedaj dež? Ravno ko imam čas ( beri; zatišje pred izpiti ) za kakšno daljšo furico vreme jeba ježa. Stavim, da bo junija 30 stopinj, motorji mi bodo brneli okoli hiše, a jaz bom moral biti za zvezki/računalnikom....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi kr paše, mi imamo sedaj res polno do konca maja :D 10. junija grem pa tak spet na prakso za 1 mesec, pa bo spet bolj malo časa, plačan ne bo nič, oz. nekaj malega, še pravo počitniško delo nekje do konca julija, pa še potem vmes kaj, pa bo poletje spet mim, jaz pa bom težko prišel do 6000 prevoženih km, ki sem si jih zadal za to leto :S

Sam delat ko cigani, drug let že avto, pa a2 izpit, pa še motor drug... Sploh si ne predstavljam, kje bom denar dobil za vse to :P

 

Vidim, da sem že zelo off :lol:  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si eden redkih 125ccm-čarju, kar ni off ampak posebnost. Imej se za posebnega, ampak v dobrem pomenu. Sam vem, da bo moj sin imel izpit za 50, prve izkušnje ma motorju ne bodo na skuterju ampak na APN, 125 bo tudi delal, 35kw tudi ( če se ne bodo kaj drugega spomnili, kar se itak bodo ), in neomejeno tudi. Če ne se mu bom odpovedal :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je reko policaj da to lahko maš... Samo nwm če bi mu vrjel ker je bil bol mladi pa ni mel pojma...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Komunikacijski simstemi so dovoljeni!! Saj jih uporabljajo tudi po avto-šolah tako da morajo biti dovoljeni... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!