Skoči na vsebino

V-Strom obisk na Balkanu


kp-kp

Priporočene objave

Citiram:

Ovo je najava posjete grupe motorista Hrvatskoj koje sam okupio na medjunarodnom vstrom forumu. Bit ce nas 10-tak u stalnoj postavi (na 10 motora, 9 DL-1000, 1 DL-650) i to iz 7 drzava. Jedna bikerica dolazi iz Amerike (Michigan) i posudit ce motor od frenda u Engleskoj, dvojica su Engleza, jedan Spanjolac (Katalonac), dvoje Norvezana (bracni par), Izraelac, zatim Zander (SiCG, pozna ga Djura s ovog foruma) i dvojica iz Hrvatske (oba s motori.hr foruma, zt i ja).

Ideja je povuci u grupi iz Frankfurta, preko Slovenije, Hrvatske (u kojoj bi bili najvise vremena), Crne Gore i Albanije uci u Makedoniju gdje bi proveli bar dva dana i zatim alternativnim cestama (za sto cu moliti pomoc i sugestije lokalnih poznavatelja cesta) natrag. Krenuli bi 3.6. a planiramo povratak 16.6.u okolicu Nuernberga gdje je ovogodisnji medjunarodni VStrom meeting....

http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,15203.0.html

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ideja je povuci u grupi iz Frankfurta, preko Slovenije, Hrvatske (u kojoj bi bili najvise vremena), Crne Gore i Albanije uci u Makedoniju gdje bi proveli bar dva dana i zatim alternativnim cestama (za sto cu moliti pomoc i sugestije lokalnih poznavatelja cesta) natrag. Krenuli bi 3.6. a planiramo povratak 16.6.u okolicu Nuernberga gdje je ovogodisnji medjunarodni VStrom meeting....

Kp-Kp ni problema kar se tiče Slovenije in Avstrije ti lahko pomagam glede fur poznam vse kraje tako da ne bo problema sem sporoči datum ,doma sem v Mojstrani to je blizu Kranjske Gore .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najlepša hvala vseeno, vendar nisem organizator niti lastnik V-Stroma. Zgoraj omenjeno sem samo CITIRAL z enega drugega foruma kot informacijo našim V-Stromovcem. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem govoril z organizatorjemi ,v Kranjsko goro pridejo 03,06,2006 zvečer in tam prespijo drugi dan v nedeljo se odpravijo po Sloveniji do Čateža ,sem na vezi z njim če ste zainterisirani se lahko slišimo .

Tiger kaj praviš midva sva v bližini,sem se tudi javil da jim malo razkažem Slovenijo in jih peljep po naši deželi.so zaiterisirani.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem govoril z organizatorjemi ,v Kranjsko goro pridejo 03,06,2006 zvečer in tam prespijo drugi dan v nedeljo se odpravijo po Sloveniji do Čateža ,sem na vezi z njim če ste zainterisirani se lahko slišimo .

Tiger kaj praviš midva sva v bližini,sem se tudi javil da jim malo razkažem Slovenijo in jih peljep po naši deželi.so zaiterisirani.

Če rabite še kakšnega za zraven sem takoj za.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če rabite še kakšnega za zraven sem takoj za.

LP

Ni problem ti bom sporočil kje se bomo peljali ,lahko pa prideš v nedeljo v Kranjsko goro in se skupaj odpeljemo saj gremo protim tvojim krajem.So pa prosili za dobre gostilne in lepe kraje .Prespijo v okolici Čateža,če veš za kakšno poceni varijanto sporoči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Sem govoril z organizatorjemi ,v Kranjsko goro pridejo 03,06,2006 zvečer in tam prespijo drugi dan v nedeljo se odpravijo po Sloveniji do Čateža ,sem na vezi z njim če ste zainterisirani se lahko slišimo .

Tiger kaj praviš midva sva v bližini,sem se tudi javil da jim malo razkažem Slovenijo in jih peljep po naši deželi.so zaiterisirani.

Če jih zapeljete čez Vršič na Primorsko vas počakam v Lipici, saj bom skoraj 100% delal. Turizem pač!

Tu naredite manjši postanek in vas počastim s pijačo. Če pa se zgodi čudež, da ne bom v smeni vas lahko že prej pričakujem ( se dogovorimo kje ) in vas enako popeljem mimo Štanjela po Krasu do Lipice pa tudi naprej. To je ponudba brez obveze, saj sem začel z "če". Če se pa, ta če, uresniči sporoči na PM.

Lp Regi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če jih zapeljete čez Vršič na Primorsko vas počakam v Lipici, saj bom skoraj 100% delal. Turizem pač!

Tu naredite manjši postanek in vas počastim s pijačo. Če pa se zgodi čudež, da ne bom v smeni vas lahko že prej pričakujem ( se dogovorimo kje ) in vas enako popeljem mimo Štanjela po Krasu do Lipice pa tudi naprej. To je ponudba brez obveze, saj sem začel z "če". Če se pa, ta če, uresniči sporoči na PM.

Lp Regi

Regi zelo zanimiva ponudba,sam je problem da so omejeni časovno ,v nedeljo ob osmih morajo biti v Čatežu,imajo pa tudi želje da si ogledajo Mangart,Vršič,Bled,Bohinj,in po njihovih željah sem tudi delal pot tako da se prebijemo na primorsko preko Sorce in nadalujemo proti Idriji,Logatcu.Saj sam veš da se v enem dnevu Slovenije ne da pogledat :BUA: :? .Bomo pa še na vezi če se kaj spremeni. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem govoril z organizatorjemi ,v Kranjsko goro pridejo 03,06,2006 zvečer in tam prespijo drugi dan v nedeljo se odpravijo po Sloveniji do Čateža ,sem na vezi z njim če ste zainterisirani se lahko slišimo .

Tiger kaj praviš midva sva v bližini,sem se tudi javil da jim malo razkažem Slovenijo in jih peljep po naši deželi.so zaiterisirani.

Hmm.. zanimivo, koliko ljudi bo mobiliziral. :) Okvirno sva namreč zmenjena, da jim razkažem naše kraje (gorenjsko in primorsko) ..če seveda gre za isto osebo. Glažar, a je to Igor B ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm.. zanimivo, koliko ljudi bo mobiliziral. :) Okvirno sva namreč zmenjena, da jim razkažem naše kraje (gorenjsko in primorsko) ..če seveda gre za isto osebo. Glažar, a je to Igor B ??

Mato mislim da je to ista oseba ib iz foruma hr. motori.Mobiliziral pa bo toliko ljudi da bo to speljal 100%več nas je več poti pozna vsak.Mi je rekel da se mogoče poznava da sva iz istega kraja Jesenice.Ib me je prosil če mu lahko zrihtam prenočišča v Kranjski Gori kar je to zame malenkost saj poznam tam vse ,na kar sva se tudi pogovarjala glede poti in sem se ponudil da jih popeljem do Čateža ker je tam moj drugi dom,.Kar se pa tigra tiče je prijatel in oba voziva :OK: Suzuki v -strom. dl 1000. :OK:

Pokliči da se zmeniva in spozava osebno če se že ne :whistle: 040-74-67-67

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: Ojla :OK:

Glažar !!

Na tem koncu (štajerska) - imaš nas kar par Stromašev , ki bi se rade volje pridružili ekipi in ob enem tudi pomagali na bilo kakšen način !!

Saj veš : več nas bo - bolje bo

Pa lep pozdrav !!

Pa javi kako in kaj !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!