Skoči na vsebino

Nabijanje o Twinu


Priporočene objave

OK, gremo po vrsti.

Tema motosvetove srede se je od pamtiveka bolj ali manj brisala in so bile notri bolj ali manj tekoče zadeve, katere so po nekaj časa pač bile za odpis in jih ni nihče pogrešal. Da pa ne bi bilo spet vse narobe, ker bi posti izginili, je pač nastala nova tema v Kr' neki za naslovom Nabijanje o Twinu. In bodimo iskreni....vse skupaj je itaq eno samo nabijanje, samo da se tukaj pač ne bo brisalo, tam pa bi se.

A je to tako težko razumet in ali res mislite, da je vse skupaj zarota? Ai pa je samo provociranje pogojeno z malce antimotosvetovske paranoje? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..ki.....mimogrede očitno ne zna izluščit bistva iz povedanega in gre lahko lepo nazaj v motosvet.com in je tam srečen do konca svojih dni...ali pa obira in se zgraža dalje po MSNju na privat

post-3-1139680235.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brisalo se je takrat ko se je komu dalo..pred tem je bil topic 3 mesece nedotaknjen....

in ja...gre za antimotosvet paranojo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... kuga zdej... so zdaj kokice v twinu ŽE dovoljene ali ŠE VEDNO ne... :blink:

Popravljeno . Popravil vragica
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... kuga zdej... so zdaj kokice v twinu ŽE dovoljene ali ŠE VEDNO ne... :blink:

Meni je tam marsikaj dovoljeno :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala Bogu, da mi ni dano vedeti, za kakšno nategovanje gre zdaj spet tukaj.

Po tistem, ko so me tukaj na MS nekajkrat cenzurirali in potem še kaznovali, se raje držim bolj zadaj. Očitno je na tem kupu gnoja dovolj prostora samo za enega petelina. In temu petelinu so najbolj všeč slepe kure.

Popravljeno . Popravil Insallah
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala Bogu, da mi ni dano vedeti, za kakšno nategovanje gre zdaj spet tukaj.

Po tistem, ko so me tukaj na MS nekajkrat cenzurirali in potem še kaznovali, se raje držim bolj zadaj. Očitno je na tem kupu gnoja dovolj prostora samo za enega petelina. In temu petelinu so najbolj všeč slepe kure.

post-3-1139680235.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

post-3-1139680235.gif

Na chatu bi dobil naslednje opozorilo

You said the same thrice. Please try a normal conversation.

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na chatu bi dobil naslednje opozorilo

You said the same thrice. Please try a normal conversation.

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

:lol1: :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jao, jao. Eni so na novo odkrili Twina in so sedaj pametni..... V izogib raznim novim pogruntavčinam posameznikov si bom vzel čas in napisal kako in kaj je s Twinom. Vem, pa da so ta forum včasih spremljali tudi lastniki Twina in jih prosim, da me popravijo, če se bom kaj zmotil.

No, pa pojdimo od začetka. Pred nekako 10 ali pa 8 leti se v LJ odpre lokal Old Twin Pub. Prvo leto je bil baje namenjen samo čoperistom oz. Hogovcem B sekciji. Naslednjo sezono se dobrodošli vsi. In tako se je začelo. Najprej ob sredah Tromostovje in nato nadaljevanje v Twinu..... Do polnoči, enih , dveh,..... Tako vsako sredo celo sezono. Postal je nekakšna baza motoristov iz Lj in okolice. Sredina srečanja so se sčasoma "razvlekla" na cel teden. V ponedeljek je bil večer namenjen veteranom, v torek jeepistom, v sredo za vse, v četrtek Guzzistom, v petek Furijam,.... Z leti so se ti dnevi malo menjali ampak načeloma je zadeva lafulala.

Poleti se zakrurblali še roštilj..... Če je bila šefica dobre volje, je bila od časa do časa rošitljada gratis, prav tako kostanj v jeseni. Na vsake toliko časa nas je šefica počastila tudi s striptisom. V zimskem času smo se z vrta preselili v notranje prostore, ki so sestavljeni iz prostora s šankom in posebne klubske sobe. Ta klubska soba je ob predhodni rezervaciji vedno na voljo raznim moto in ne vem kakšnim združenjem za sestanke.

In tako je ša danes. Nekakšna baza za motoriste. Na Twin me vežejo lepi in žalostni spomini. Pa pod žalostni ne mislim, da se mi je kaj zamerilo, ampak zbiranja, ko smo šli organizirano na kakšen pogreb kolega motorista (Bojan, Janez,... ), pa pol sedmina v Twinu, minuta molka.... :cry:

Pred leti so se v "začetkih" Motosveta v Twinu dobivali tudi forumaši z Motosvetovega foruma. Takrat je bilo forumašev veliko manj kot danes. Imeli smo tudi predavanja (by Suzuki), pogostitve ob rojstnih dnevih (prišel je celo Ice iz Avstrije in nas počastil s slastnimi trojaskimi krofi), prišel nas je pogledat "gazda" Elise in je odgovarjal na vsa naša vprašanja,.....

Kot zmeraj je vsega lepega enkrat konec in tako je bilo konec tudi Motosvetovih srečanj v Twinu. Kaj se je tistega večera dogajalo po enajsti uri ne vem, ker sem že prej šel (sem imel naslednji dan službeno pot na Goričko), baje so se forumaši obmetavali s kokicami in je gazarica popizdila. Potem so na forumu začele padati ostre besede. Naslednjo sredo ni bilo v Twinu skoraj nobenega forumaša..... Forumska srečanja so se počasi preselila v Old London Pub, kjer se nas je v prvem letu zbiralo veliko. Klubska soba z mozo za biljard je bila polno nabasana. Tudi tam so se srečanje zavlekla do polnoči, enih zjutraj, včasih še dlje.

Potem nam je nekaterim ostala "kombinacija" Twina in Londona.

Ščasoma je so srečanja v Old Londonu zamrla. Včasih se nas je zbralo le kakih 10. Zgleda, da ni bilo več interesa. Kaj pa vem.

Pozimi se v Twinu zbira manjše število motoristov (izjema so v naprej napovedane žurke z živo muzko in obveznim striptisom - takrat je folka tolk, da komi notri prideš), poleti je pa nabito polno.

Tadej

"talušne črne kelnarce" :cry:

Alja iz Zasavja ?

Tadej

Popravljeno . Popravil Tadej
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:wacko: :wacko: :wacko: :slap:

Nekako se čutim odgovornega, da se spet obuja besedičenje o Twinu.

Vsaka moja beseda o tem lokalu.....da ne bo reklame.......je bila samo zato, ker je napisati tukaj mnogo ceneje, kot pa opominjati po SMS-jih.

Za nekatere druženje v tem lokalu ni nikoli zamrlo.

Zgolj v pojasnilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

izgubil se je kuža pasme motosvetov gonič ! poštenega najditelja prosimo da ga vrne na motosvet.com ! :P

nič ne grize, laja pa ko sam peklenšček ! :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... kuga zdej... so zdaj kokice v twinu ŽE dovoljene ali ŠE VEDNO ne... :blink:

pejmo probaaaaaaaaaaat......... :010 :010 :010

kr neki tole...

... bi blo pa zanimivo brat tiste poste...skoda, ker je vse zbrisano...ali pa tudi ne?? .)

njam, njam...

post-40-1139822624.jpg

Popravljeno . Popravil Zarja
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

strašno...zaradi kokic, se skregati z trumo obiskovalcev...al ste pa sam top gun pil in so bile kokice zgolj izgovor, da se vas losajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grrr ... brez skrbi, da smo kr precej cekinov pustil tm :grim

... tole vse skupi pa ... hehe ... :huh: :naughty: :devil: ... ene zadeve k tlele berem, se res lahko sam smejem ... :o :slap: :kva2: :lol1: ... have fun! :grrr :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kuža pasme motosvetov gonič ...

laja pa ko sam peklenšček ! :devil:

:OK: :D :P

Rude Boy..... :worship: :worship: :worship:

p.s.

Prava beseda pravo mesto najde... če znaš razbrat :OK: .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... kuga zdej... so zdaj kokice v twinu ŽE dovoljene ali ŠE VEDNO ne... :blink:

Ne še, ... kaj pa vem, ...mrbid', ... lohka gremo probat, sam pol Klimbra nau meu več ustopa k ga bojo z nami vid'l. :P

Nekako se čutim odgovornega, da se spet obuja besedičenje o Twinu.

Hmmm, ... občutek krivde, očitanje samemu sebi, nelagodnost, .... Klimbra ne seri, sej velja SVOBODA GOVORA, ... je pa zanimivo, kaj bo ratalo iz tko nedolžne teme. :OK: :devil: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!