Skoči na vsebino

Katero olje za Yamaha TZR50 Valentino Rossi?


rosse20

Katero olje priporočate?  

17 članov je glasovalo

  1. 1. Katero olje?

    • Castrol TTS
      8
    • Motul 600
      9


Priporočene objave

Se opravičujem še za en post, samo mi prej ni uspelo dodati ankete!

Ko boste oddali odgovor, prosim napišite še zakaj ste izbrali to olje... Pa ne rečit zato, ker ga uporabljam jaz. Dajte nek konkreten odgovor, da se bom lažje odločila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja seveda... kaj misliš, da nisem prebrala cele teme? oni samo govorijo o skuterjih, ki nima takšnega menjalnika kot TZR. ker pa se ne spoznam na te reči, sem povprašala konkretno za ta motor!

ne vem, kakšno vlogo ima olje pri mašinah s takšnim in drugačnim menjalnikom ker se na to ne spoznam!

a je kaj narobe, če sem še enkrat povprašala :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No kakorkoli že, se bo tema verjetno zaklenila.

Olje ki ga točiš za mešanico nima nikakršne veze s tem kakšen menjalnik ima motor, ker ga potrebuje le za mazanje cilindra, tako da lahko primerjaš z drugimi dvotaktnimi mašinami.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok, se ne spoznaš na to. Ampak v vsaki temi napisat kaj boš dobila, kako boš dobila in tako naprej. Mamo temo za TZR-ko, tm vpraši, mamo temo za olje in bencin, tm vpraši :rtfm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ok... tam sprašujem in verjetno vidite temo po večini samo tisti, ki imate ta motor oz. se zanimate zanj...

tu pa lahko ljudje (vsi) oddajo svoj odgovor in mi tako pomagajo z odločitvijo!

mislim, da se je vašim negativnim odzivom vseeno odzvalo že nekaj ljudi, ki so vseeno odgovorili na anketo :OK:

hvala vam :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!