Skoči na vsebino

Ptičja gripa v MB?


JEJŽ

Priporočene objave

Mene pa nekaj zanima. Mogoče mi zna kdo razložit.

Mislim, da je vse skupaj zakuhal antikurji lobi. Če so že našli odsluženega laboda, zakaj niso potolkli celo perjad po reki, saj je bil labod v stikih z ostalimi labodi. Na Pop TV so bluzil najmanj pol ure. povedal pa niso nič. Torej če je kaj v tem bi potolkli kompletne labode po celi SLO, Hrvaški itd. V bitvu pa tolčejo kure, ki itak nimajo nič skupnega z labodi pa pozimi so ponavadi zaprte. Tudi tiste, ki jih popacamo na kroznikih dvomim, če so kdaj vidle sonce.

Moje mnenje je da je to zakuhal antikurji lobi. Pa naj bo ta Goveji ali Svinski ali pa Vegetarjanski.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Polarni medved je pri nas tudi ogrožena vrsta .) :P

.......predvsem odkar sem se preselil severneje. :naughty: B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa saj ni treba vseh labodov pobit...letance jim odrežimo, pa tace, pol pa keri je zaražen bo pocrkal, do drugih pa ne bo mogel, da bi prenesel bolezen. Pol pa, ko bojo ostale samo zdrave ptice, jim namontiramo bionična krila, pa koule(kolesa) namesto tac...

Mater paše, če si tak kšajt... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vedno vlada, vlada, vlada. Poskrbi sam zase. A misliš, da smo še vedno v komunizmu.

Če hočeš ti pošljem manual, ki so ga izdelali na Damijanovem ministrstvu za razvoj. Država se bo minimalizirala, posameznik bo vedno bolj odgovoren. :alien1:

Ok, jaz sem za, da stvari več ne prepuščamo vladi! Pravico v svoje roke! Najprej bom vzel heklerco in pobil vse zaražene ptiče, pa nore krave, pa svinje s parkljevko....kasneje se bi lahko preselil še na soseda, ker njegov pes serje pred mojim hofom...POWER TO THE PEOPLE!!! :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje mnenje je da je to zakuhal antikurji lobi. Pa naj bo ta Goveji ali Svinski ali pa Vegetarjanski.

bi znalo bit da je mel velecenjeni kolega pirrules kaj zraven, poznavajoč njegovo ljubezen do PP :devil: .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mama ti bo kaj zaplinla... :angry2:

Nič se jezit, on bi zaplinil da ne bi sam zbolel? ali kako? Tak pač je... nemoč je najhujši sovrag :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mama ti bo kaj zaplinla... :angry2:

Ne samo Dravsko dolino, vse bomo zaplinli! Glih kaj sem potegno ven stare zaloge fižole :OK: !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer pa njhujša bolezen, ki lahko doleti dolenjsko, štajersko, posavsko in primorsko regijo je PERONOSPORA ali pa OIDIJ. Vsaj ptiči ne bodo pridelka kradli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kure je treba mez pod streho, ptice pa kar naprej letajo

kaj kure niso ptice ? ali ptice ne spadajo pod ptice :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne samo Dravsko dolino, vse bomo zaplinli! Glih kaj sem potegno ven stare zaloge fižole :OK: !

V postli pa, ko te bo stara kaj vprašala, spet:"Nisn biu jas..."

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva2: :kva2: :kva2: Matr....sem vedela.... :ninja: :xx:

:angry: Ne išči hanklov. Dobro veš kaj sem mislil. O:-)

Blizu Beljaka baje tudi našli labode v horizontali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:angry: Ne išči hanklov. Dobro veš kaj sem mislil. O:-)

Blizu Beljaka baje tudi našli labode v horizontali.

mal jim jesti dajte .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V MB našli že več kot 20 poginulih labodov, enega v SG in eno čapljo na Muti. Če bo šlo tako naprej se bo dilema pobiti ali ne pobiti labodov kmalu končala. Bodo sami pocrkali.

Pri dveh najdenih labodih v Grazu potrdili okužbo z H5N1.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kul,zdej bojo pa McNuggets po 80 SIT u MeKiču...navali narode :chase:

Podobna scena k pr norih kravah:za pol Prešerna si se hamburgerjev najedu do amena(PucanjeZalogPress) :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz ne vidim nobene logike, da pobijajo domačo perjad, ker se LAHKO okuži s ptičjo gripo preko labodov. Labodov, kot vira okužbe, pa ne bi odstranili.

Pa ne s takimi, da so ogrožena vrsta. Včasih so bili trije štirje labodi na Treh ribnikih, sedaj jih je polna Drava.

....... je moj foter tudi rekel, da labodov ni bilo na Dravi. Sedaj pa jih je kot smeti. Enkrat, ko sem lovil podusti, mi je vabo požrl, pa ribe preplašil.......

Jaz sem pa nehal jesti meso. Nikoli ne veš kakega hudiča ti lahko prinese kaka krvavica, pečenica al pa šnicl :SS .

Od zdaj naprej strogo samo zelenjava in sadje, kar bi predlagal tudi tebi Pirrulz. Sploh ne veš kakšne čudeže se da ustvarit iz tofuja in podobnih dobrot :P !

Tofu proizvajajo iz gensko manipulirane soje. Pač rajejem domačo svinjo, ali pa si spečem kuro, pa čeprav je okužena s ptičjo gripo. Če je termično obdelano, ni hudega, pravijo.

Budalo. Gremo pol vse leve pa tigre, pa slone pojest. Ziher še nimajo gripe :grim Okrasnih živali ni. So divje, pa kulturne, in vse so del ekosistema.

Levi, pa tigri, pa vsi ostali, ki si jih naštel, imajo svoje mesto v ekosistemu.

Labod pa je tako, kot naprimer pav, okrasna žival.

Kar pa se tiče budale, pa se ne bom spustil na tvoj nivo in ti obljubil ene brce v glavo ob prvi priliki....... :)

Vsem naravovarstvenikom, ki tu in tam obiščete kako kmetijo in z usnjenimi jaknami in torbicami greste na protest proti mučenju živali, po protestu pa skočite na hamburger v Mc Mouse, pa priporočam, da se ne oglašajo, ker vas je prav smešno prebirati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar pa se tiče budale, pa se ne bom spustil na tvoj nivo in ti obljubil ene brce v glavo ob prvi priliki....... :)

Ne bit užaljen, k budalo je mišljen tko ljubkovalo in to rečem večina kolegom.

Imaš pa prav. Lev ima svoje mesto v ekosistemu, labod pa je nima: Mogoče si pa mesto sedaj izboreva z to boleznijo :grim

Labod pa je tako, kot naprimer pav, okrasna žival.

Pava znajo pa francozu dobr pripravit na krožniku. A je še vedno zgolj "okrasna" :hmm: . Sam labod pa vsekakor je :grim

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pava znajo pa francozu dobr pripravit na krožniku. A je še vedno zgolj "okrasna" :hmm: . Sam labod pa vsekakor je :grim

Tudi laboda se da okusno pripravit.

Tako kot mačke, pse, kače, golobe, vrane, ... in ljudi. Vse to ponekod jedo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva2: :kva2: :kva2: Matr....sem vedela.... :ninja: :xx:

Manu, je treba dat rokavice gor preden ga v u.... neseš!!! :grim To bi pa pr teh letih in izkušnah lohk vedla! .) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Imaš pa prav. Lev ima svoje mesto v ekosistemu, labod pa je nima: ...

Vsaka divja žival ima svoje mesto v naravi! In kot sem že pojasneval, labod ni nikakršna okrasna žival. Je kakršen je proizvod narave in ni "narejen" kot pasje ali mačje pasme, da o okrasnih kurah ne govorim. Je pa res, da labod pri nas ni avtohton in ne bi bilo škode, če ga ne bi več videvali. Podobno kot je z mufloni, ki jih je Broz privlekel na Brione, njegovi podaniki pa še na našo celino.

No, v taki situaciji labod pri nas na nek način res igra okrasno vlogo in bi brez njega ne bili nič prikrajšani.

Škoda pa je, da bodo končali od gripe, namesto na talarjih. Si predstavljaš kakšen stegenčk lepo zapečen bi to bil :eek:

Popravljeno . Popravil HHV
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi laboda se da okusno pripravit.

Tako kot mačke, pse, kače, golobe, vrane, ... in ljudi. Vse to ponekod jedo.

A zna kdo nardit pasji golaž? Namreč sosedov cucelj mi vsak jutr laja pod oknom, pa bi ga kr pospravu... :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A zna kdo nardit pasji golaž? Namreč sosedov cucelj mi vsak jutr laja pod oknom, pa bi ga kr pospravu... :xx:

enostavno: vrat mu lastnoročno zaviješ, ga golorok odreš, ročno sesekljaš in potem pa priljubljni recepturi pač iz pasjega bočnika skuhaš golaž. Pa saj to ti je jasno, kajne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A zna kdo nardit pasji golaž? Namreč sosedov cucelj mi vsak jutr laja pod oknom, pa bi ga kr pospravu... :xx:

NI blema! Najboljše je če ga na živo odreš in za hip vržeš v krop! To lepo ..... ne, ne, to je za pečenko :hmm:

Za golaž ga odreš in vržeš v salamuro za 2 dni. V salamuro dodaš peteršilčka, korenčka...

.

.

.

.

Ma ja nared ga tko kot srjaka, ne morš falit!

Za fentat ti pa 220V priporočam. Menda se tako vseh bolh otrese...

enostavno: vrat mu lastnoročno zaviješ, ga golorok odreš, ...

Sym, ti pa nimaš tečaja iz v arstva pri delu! :angry2:

Kaj pa če ma pes tičjo gripo?! :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!