Skoči na vsebino

Ptičja gripa v MB?


JEJŽ

Priporočene objave

Hecna je zgodba o neki asistentki ali kaj je že bila, ki je prvega takega ptiča peljala k veterinarju ali kam že; kar v svojem lastnem avtu. No, bila je asistentka ali pripravnica, nekaj iz nižjega ustroja, skratka. Ga je odpeljala, potem pa ko je bil že na pregledu, so ugotovili, da imajo pri njej doma kurjo farmo; so morali kar hitro 170 piščet ferderbat. Človeška nepredvidljivost, čudna reč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem se vcer tega drzu, pa me zdej glava boli. :wacko: Da ni tut pir okuzen :?

Ni ni samo ti si še mlad pa neizkušen. Sem bil jaz včeraj tudi v Laibachu pa spil ene par pirov, pa je vse kul. B)

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni ni samo ti si še mlad pa neizkušen. Sem bil jaz včeraj tudi v Laibacu pa spil ene par pirov, pa je vse kul. B)

Par, ducat, sej je vseen....Neki je na tem <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno na 24ur.com:

"Na infekcijski oddelek v Mariboru so sprejeli enega od gasilcev, ki so odstranjevali poginule labode na reki Dravi, ki naj bi bili okuženi s ptičjo gripo. Pacient kaže gripozne znake, močno mu teče iz nosa, imel pa naj bi tudi visoko vročino."

Iz mariborske bolnišnice so sporočili, da gasilec, ki so ga v četrtek sprejeli na opazovanje, ni okužen s ptičjo gripo. :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....hvala Bogu, da mu še perje ne odpada... :P

Ptičja gripa napada samo perjad ženskega spola, kdo je že pa slišal, da je kakega petelina nesla.... :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz mariborske bolnišnice so sporočili, da gasilec, ki so ga v četrtek sprejeli na opazovanje, ni okužen s ptičjo gripo. :kva2:

Mogoče je bil samo prehlajen. :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče je bil samo prehlajen. :fredy:

Mogoče en od tistih dveh gasilcev, ki sta plavala po Dravi, ko se jima je obrnil čoln?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče je bil samo prehlajen. :fredy:

To je bil zihr neki kvazi-gasilc :wacko:

Če je taprav gasilc, to ni možno :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ptičja gripa napada samo perjad ženskega spola, kdo je že pa slišal, da je kakega petelina nesla.... :nono:

UPS.... :?

država me slabo obvešča....sram jih bot

Popravljeno . Popravil Cegi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gledam po štacun boge gradbince: včas so piščančje salame na tone kupoval, zdej pa ornk razmišlajo kaj bi si kupl za malco. Vam povem, hudič tale tičja gripa :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za tistega 'ribiča', ko so ga zadnjič iz Drave potegnili pa je meu še drsalke gor, pa ne vejo, al je od tičje gripe al kaj drugega ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če se vam da brat..nekaj malega o ptičji gripi..en anglaise bien sur :)

Ena od opcij :hmm:

,,An alternative strategy is to get infected early on, before the healthcare system is overwhelmed and antivirals run out. If you survive, you'll be immune. But you'll be gambling with your life.,,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..kako naj mačka odvadim, da bo nehal ptiče pobijat....sej ne da se mi smiljo sam, da ne bo prišlo še do mačje gripe. :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..kako naj mačka odvadim, da bo nehal ptiče pobijatmačje gripe. :?

Pokličeš dupleško mornarico, oni imajo po novem pristojnosti za te zadeve....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!