Skoči na vsebino

Nam Krokarjem se mal žura.. Pa Vam?


Krokar

Priporočene objave

Ja krokarjem se zdaj ze tretje leto zapored nekje konec maja mal str... Zato so tudi tako kot prejšnja leta pripravili moto zbnor (osebno samo pomagam).

In kot ste si lahko ze v vabilu na prvi strani prebrali (in videli), se bo dogajalo marsikaj in zakaj bi manjkali...

• In če ste pripravljeni lahko "malo tako" organiziramo tudi med nami motosvetovci, da si zadevo ogledamo od bljižje (osebno bom prvič na tem zboru - in imam zadolžitev bit kelnar, izspeljavo vabil in da vse skupaj malo ovekovečim na video trak). Torej, če imate čas in se rajš peljete v skupini, se lahko dogovorima kako in kaj in kje ter kdaj se dobimo ter odpravimo na....

p.s.: upam, da nisem napisal preveč reklamno, ker to tudi ni. Tudi pri Krokarjih si prizadevamo, da bi sam zbor izpadel kot neko prijetno druženje somišljenikov, spoznavanju in srečanju starih - novih prijateljev-ic..

LP in VARNO VOŽNJO kjerkoli že boste!

Krokar

...SOMEBODY STOP ME!!!...

Popravil/a - Krokar on 14/05/2002 12:58:36

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm ja še to .... mogoče danes do večera ne bom mogel sodelovati v foriumu, ker bom žal precej oddaljen od najbližjega internetnega mesta zato se vam v naprej opravičujem...

Zvečer sm pa kle!!!

LP!

Krokar

...SOMEBODY STOP ME!!!...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kdo si ti krokar!

Kaj si s Cerknice!Kako mašino maš!Kaj te jst poznam!

Moj bratranec je pri Vas Krokarjih - Mitja mu je ime ima pa 535 viragota.

Pa Perota tud poznam - predelan Intruder!

Jst sem drgač s postojne ma sej smo sosedi tako da poznam dost Krokarjev!Se vidmo pa če ne prej v petek na zboru!

Kaj pa skupna vožnja bo v soboto pol štirih!Kam se bomo zapeljali!!!

Thundercat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot kaže bo letos noro na zboru,verjetno bo prvič tudi lepo vreme saj napovedujejo blizu 30 stopin,ker je morje še premrzlo pride ta zbor preklemansko dobrodošel.V bistvu je že vse napisano,dodam naj le še to ,da bo v nedeljo tudi motocros dirka, skratka pestro bo,sploh pa več nas je lepše je.ŽUR JE ZAGOTOVLJEN! VABLJENI še v moje konce.

sanda LIVE TO RIDE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi je prou žou, da ne bom mogu, sm v Cerknici s prjatli mamo izvedbo "še pomnite tovariši". Pa en kup nas ma rojstni dan tko, da sorry bom manku. slačipuncebodotabledanceplesalemenučastpress.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ma kdo si ti krokar!

Kaj si s Cerknice!Kako mašino maš!Kaj te jst poznam!

Moj bratranec je pri Vas Krokarjih - Mitja mu je ime ima pa 535 viragota.

Pa Perota tud poznam - predelan Intruder!

Jst sem drgač s postojne ma sej smo sosedi tako da poznam dost Krokarjev!Se vidmo pa če ne prej v petek na zboru!

Kaj pa skupna vožnja bo v soboto pol štirih!Kam se bomo zapeljali!!!

Thundercat

Thundercat, sprasujes kdo sm... Torej mam lepo na rdeče pobarvanga Suzukija 1200s - Bandita po domače. Najdete me nekje v okolici Cerknice, sicer pa če prideš (in ostali tudi) potem me boste verjetno našli ali s kamero v roki ali pa "pred" šankom in da imam še špegle na nosu ... to sem jaz.

S Perotom smo pa danes se mal sank dodelal, da bo za vse plac in da ne bo guzve ter postorili nekaj malekostnih formalnosti..

Vožnja bo potekala nekje po Cerkniškem koncu vendar trenutno cisto določenega žal ne morem reči, ker se stvar ureja še s policisti, kateri morajo seveda to tudi odobriti (traso)pa še spremstvo nam bodo preskrbeli.

Skratka se vidimo!!

LP!

Krokar

...SOMEBODY STOP ME!!!...

Popravil/a - krokar dne 14/05/2002 ob 22:13:04

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

®UR JE ZAGOTOVLJEN! VABLJENI ąe v moje konce.

sanda LIVE TO RIDE

Predlagam, da se tisti, ki bi sli na zbor iz Ljubljane oz. vzhodno od nje zberemo ob 14:30 pred Paviljonom na Brezovici in startamo v Cerknico. Ob 15:30 je panoramska voznja, ki pa je ne smemo zamuditi.

Gre kdo zraven?

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko se tudi sam osebno pridružim (pač uživam v vožnji in mi nikakor ne bo odveč narediti kak kilometer tako na okoli).

LP!

Krokar

...SOMEBODY STOP ME!!!...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te pridem iskat in te peljem nazaj! Ja? In med potjo nazaj se lahko pridružimo ostalim (ali pa oni nam), kateri se bodo namenili na ta zbor.

Krokar

...SOMEBODY STOP ME!!!...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm... sliši se dobro.... se slišiva.... oz. prideš danes na 3mostovje?? pa se tam za podrobnosti zmeniva.... ok??

I want some more!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:Thundercat, sprasujes kdo sm... Torej mam lepo na rdeče pobarvanga Suzukija 1200s - Bandita po domače.

®e vidm, ľe vidm....

Se vidma pr ąanki!!!

Thundercat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mate plan prespat!?Lansko leto sem bil tam v soboto na skupisnski vožnji in sem se počutil odlično-vzdušje je bilo čisto tapravo. Letos pa žal zaradi neodložljivih poročnih obveznosti ne pridem (ne jaz ne še)v soboto, bi pa rad prišel pogledat v nedeljo pa me zanima če bo še kdo tam da kakega ruknemo(sok ???

Želim vam čim lepše sobotno vreme!

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pero - če se mi plan ne poruši, grem tudi jaz v nedeljo na ta zbor, mal pogledat...z mojo sopotnico Tašo (tista iz slik iz Turčije) bova iz Lj. šle okrog 10.00 (dopoldne seveda)....če ti ustreza, lahko gremo skupaj. Se slišimo!

LP Aja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Hmm... sliši se dobro.... se slišiva.... oz. prideš danes na 3mostovje?? pa se tam za podrobnosti zmeniva.... ok??

I want some more!!!!

Žal ne pridem na 3m (izjemne težave v službi), hm na gsm me bos pa zdele tud mal tezje dobila ker sem ga pozabu ne vem kje.... Se slisva zvecer ali pa jutr.. Ustreza?

p.s.: lepo se mejte na 3M

LP!

Krokar

...SOMEBODY STOP ME!!!...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

A mate plan prespat!?Lansko leto sem bil tam v soboto na skupisnski vožnji in sem se počutil odlično-vzdušje je bilo čisto tapravo. Letos pa žal zaradi neodložljivih poročnih obveznosti ne pridem (ne jaz ne še)v soboto, bi pa rad prišel pogledat v nedeljo pa me zanima če bo še kdo tam da kakega ruknemo(sok ???

Želim vam čim lepše sobotno vreme!

Ciao,by Pero

Če ti na hitro odgovorim o spanju... Spali bomo in to zastonj sam vsak zase se more znajt glede strehe nad glavo... in na podlagi tega smo tudi v nedeljo prispotni... skratka, te pričakujemo (in ostale zamudnike-ce tudi), kot sem že v vabilu dejal - brez izjeme in diskriminacije!

LP!

Krokar

...SOMEBODY STOP ME!!!...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stvar je sledeča!Za zbor Krokarjev!

Kdor ima kakršno koli fobijo ali strah pred našimi kraji ali pa potrebuje vodiča ali pa samo družbo se lahko zmenmo kje se dobimo za na tbor - kje na poti med Ljubljano in Rakekom!!!

Duhc me je že kontaktiral ker nima izpita pa da bi šli skupaj v koloni!

To bi se odvijalo v soboto pred tretjo uro da bi ujeli skupno vožnjo!

javite se do jutri zvečer da se zmenmo!!!

Ajd

Thundercat

Popravil/a - thundercat dne 16/05/2002 ob 21:28:10

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pridem k vam že v petek, ne vem po kateri poti, če pa bo le dovolj časa pa prevozim iz LJ vsaj 300 kilometrov do vas. Morda se v soboto priključim še drugi skupini za skupinski prihod iz LJ ampak šotor bo pa že v petek stal.

hotschko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej thundercat dej mi prosim sporoči kdaj in kako točno misliš ti štartat s Postojne da uletim! Pa čimprej enkrat ker moram še s punco uredit pa šotor zrihtat pa to pa uno... kukrkoli: forum, mail, gsm!

See you soon!

LP duhc

Once a biker, always a biker!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Duhc iz katere smeri pa ti prideš!!

Tako glej če pridš v postojno se zmenva ob 15.00 na bencinski recimo!!

če pa kje drugje mi pa sporoči!!!

Thundercat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:Tako glej če pridš v postojno se zmenva ob 15.00 na bencinski recimo!!

Dobro nej bo, jutri ob 15h na Istrabenzu (tistmu pr Intersparu). Pridem pa iz goriške smeri! Am.. kaj nam bo ratalo v pol ure prist na zbor oziroma panoramsko?

LP duhc

Once a biker, always a biker!

EEEEEEEEEEEE!!!!!!!! SEM POSTAL ČLAN! IIIIHAAAAAAA!!!

Popravil/a - duhc dne 17/05/2002 ob 14:04:17

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se enkrat, ce je kdo pozabil:

Ob 14:30 pred Paviljonom - odhod na Krokarje v Cerknico

Tadej

PS: Suzukija poberemo ob 14:15 na crpalki na Vrhniki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DUHC: DA BO ZIHR PETNAJST DO TREH ( 14:45) NA ČRPALKI ISTRABENZ PRI INTERŠPARU!!!

Potrdi če je vredu!!!

Jst bom med potjo še po punco skoču!Sej je čist na poti!!!

Thundercat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!