Skoči na vsebino

Nam Krokarjem se mal žura.. Pa Vam?


Krokar

Priporočene objave

No... Ko sem bil nazadnje na Krokarjih je bil tak žur, da sem pol omahnil sredi Logatca...

No, kar počasi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

thundercat:

ok zmenjeno ob 14.45h, jst bom verjetno pršu z mojo s "postojnske strani" na istrabenz tko da gledi iz obeh strani za vsak slučaj.

ej pa dej plis napiši na mail tvojo GSM cifro spet za vsak slučaj, lahko?

dobro daj, upejmo da bo šlo vse v najlepšem redu jutri.

LP duhc

Once a biker, always a biker!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Tadej-= kot sva se ze v sredo zmenila se dobimo ob 14.30 pr paviljonu.

Enako......

Klimbra..in Chupa Cups.....čisto oralno zadovoljstvo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 9 štatram iz pred paviljona. Pero upam da se mi pridružiš in ostali seveda.

Sonce naj sveti vsak dan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK lahko bi novo temo naredu ma bom kar sem pisal.

Skratka, smo bili, preživeli.

S punco sva spoznala peščico motosvetovcev med temi thundercata pa njegovo punco(še enkrat: lep motor pa hvala za spremstvo, še dobro da je šlo vse uredi,toktok), pupo (...z zravnanimi vratnimi mišicami,dej se mal manj zaletavi pa izpit naredi,hihi), robicopa (kko gre R6?,pa rokavice bodo hmali nove ja), potem je bla tudi trisha (pol smo šli vseeno na kao-panoramsko vožnjo) pa Sanda7 (vso srečo za do Nordkappa!)... še koga? No če sm koga pozabu se opravičujem.

Z zborom zadovoljen. Panoramska (kot že povedano) hudo prekratka (no sej smo dobili pivo pa multisolo), golaž tudi ni bil slab (mi je rešu življenje actually), pa motosvetovci rulzate! ps: jst bi tudi majčko!

thundercat: Ej, ko pridem še kej do Postojne bi se lahko še kaj kam zapeljala alpa vsaj do rid. Kaj praviš?

fajn se mejte

Once a biker, always a biker!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, pa smo prezivel še en moto zbor....Zabava lušna, pivo teklo, Pupa dihala na ovratnik, tut jest spoznal par novih- Duhca( priporocam ti R6...) pa njegovo, k sm mal pozabu ime(demenca, sori...), pa Thundercata (s kolesom je bil..), pa njegovo (podobno kot prej...demenca), par naših stalnih (Yao, Klimbra...kaj moraš res stopati u luknje??), Tadej, Hotschko, Ar, Pupa, Bladzo, Seba7, Krokar, Spidi s skuterjem.......

U glavnem, zlo luštn, domacini so me neki izzival, pa bolš za njih, da smo se zmenil.....

LP slikarski do naslednjega videnja....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker sem bil preko vikenda spet polno zaposlen, sem se proti Rakeku odpravil v soboto precej pozno, po 17. uri. Nekdanji sodelavki Nataši in njenemu možu Iztoku iz MK Krokar sem obljubil vsaj kratek obisk na zboru. Vožnja je bila po celodnevnem delu res prava stvar, odpeljal sem pa skoraj celo pot z eno roko, ker je šlo nasproti toliko motoristov, da sem kar naprej pozdravljal. V Rakek sem prijezdil, ko so zaradi prahu ravno začeli polivati dovoz. No, k sreči je bila malo naprej še ena pot, kjer še ni bilo cisterne... Že "na kapiji" sem doživel prisrčen sprejem, tako kot že lani, tam sem pozdravil tudi Iztoka, ki je usmerjal prihajajoče goste in skrbel za red. Sledilo je parkiranje, potem sem pri šanku pozdravil še Natašo, polno zaposleno s streženjem žejnih gostov. Pri šanku sem srečal tudi Tadeja, v množici nekajkrat opazil tudi Pupo (ona me ne pozna), pa Primoža (? upam, da sem si prav zapomnil), ki se je takoj spomnil na "2 metra v višino in 100 kg" iz enega od postov na forumu... Organizatorji so poskrbeli za dobro "fršterkarijo" in izbor glasbe (za moj okus), pohvala DJ-u! Sledila je zabava ob igri kotaljenja sodov, spet pohvala vodji igre / komentatorju. Žal je čas prehitro mineval, zaradi dela pa sem se moral kmalu odpraviti nazaj v LJ. Poslovil sem se od Nataše in "na kapiji" od Iztoka z obljubo, da pridem drugo leto s šotorom. Potem pa - smer Planina in proti LJ. Spet krasna "turistična" vožnja v zahajajočem soncu!

Žal sem bil na prireditvi zelo kratek čas, pa vendar - MK Krokar so spet dokazali, da so odlični gostitelji in organizatorji!

-------------------------------------------------------

I started out with nothing, and I still have most of it left.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:MK Krokar so spet dokazali, da so odlični gostitelji in organizatorji!

OK, zame "spet" ne velja, ker sem bil prvič na njihovem zboru, bo pa vse drugo zelo držalo.

LP duhc

Once a biker, always a biker!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super zbor! Sam nobene motosvetove majice nisem vidu, no eno to jeblo pa vse.

Master 007

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yst pa bil lansk let...zlo fajn, podobno letos, Izi spet noru s svojim predelanim GSX-R-jem, pa nalivov svoje pivicke...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yao, Master007, slabo ti to gledaš okol sebe.....Majcke bile, pa to u glavnm zenske, a ne, Pupa?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lani sem bil,letos pa na žalost ne,je kamarad hotu v Metliko policaja pogledat,ki mu je zrihtal položnico za 98ksit.Je pa tam bila vinska vigred,ja,ja,še letos!

Mi je res mal žal!

LP DAN

If you need A BIKE that´s faster you´re either a)WSB Champion b)New to biking

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NO..... ker sem lani nekaj malega skritizirala... pa letos ne bom, zakaj?? Ka te jaz vem.. ampak meni je bilo všeč!! Sploh čevapi ki mi jih je Krokar zrihtal so bili MLJASK...

Sicer pa sem jih tudi jaz kar nekaj novih spoznala... Transalp zakaj nisi prišel do mene???

Pa res je Robicop..... svojo majco ponosno nosila.... pa kak niste videli????

NO v glavnem... vesela sem, da smo se srečali, da smo se malce vozili skupaj, upam da ste vsi srečno prišli domov, pa upam, da se kmalu spet kje najdemo.

I want some more!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Yao, Master007, slabo ti to gledaš okol sebe.....Majcke bile, pa to u glavnm zenske, a ne, Pupa?!

A ne Pupa,a ne Pupa??????!!!Kaj,pr majčkah gre pa demenca v pozabo,a?!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Transalp, a ti si bil tist, ki se je ene 2 km za mano peljav.

Drgače je blo pa luštno.

Zdej pa že dva dni mislim nato,

kje bom jemal, da bom lohka za motor devav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

(Yao, Klimbra...kaj moraš res stopati u luknje??),

NI PENE....bi reku eden...hahahah........

CIANOKOL...............MOTORISTOV NAJBOLJŠI PRIJATELJ

Žmigovček je bil še isto popoldne ,tak kot nov!!!

Klimbra..in Chupa Cups.....čisto oralno zadovoljstvo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

Yao, Master007, slabo ti to gledaš okol sebe.....Majcke bile, pa to u glavnm zenske, a ne, Pupa?!

A ne Pupa,a ne Pupa??????!!!Kaj,pr majčkah gre pa demenca v pozabo,a?!!!

Jah Nataša... morš razumet, da je on edini "čutil" mojo majco noooo....

I want some more!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim, da ste se imeli prav fino - me veseli mi tudi...

In res so tudi letos prav fino poskrbeli za vse prisotne. Tako kot tudi lani :)

Einherjer

-------------

www.firestartersmc.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po policijski soli varne voznje smo se odpravili v Cerknico na motozbor. Na zboru kar nekaj Motosvetovcev (Zoolo, BMW, Pupa, Robicop, Vinko, AR, Klimbra, Krokar, Sanda7, Einherjer, Spidi, ......)

Kmalu je sledila krozna voznja do centra Cerknice, kjer smo se ustavili v bifeju, kjer smo brezplacno dobili malo pivo ali pa Multisolo. Res, da je bila voznja kratka, amapak je boljse tako, saj so bili nekateri redki posamezniki kar posteno nabasani in bi lahko prislo do nesrece. Po vrnitvi so se zacele igre. Najprej pitje piva, potem kotaljenje sodov z motornim kolesom, kjer je Motosvetovce zastopal Vinko s super tenerejko v Motosvetovi majcki. Proti veceru so se ostali motosvetovci potegnili domov, prisel pa je Hotscko. Ves cajt zbora se je rolal rock. Uf superca za moja usesa!

V glavnem lustkan zborcek, tudi naslednje leto pridem! Pa zelo simpaticen par sem spoznal, Sanda7 - tenx k si nas spoznala.

Na poti domov (pred Vrhniko) je eden kranjski motorist s cestakom uzgal, amak na sreco je bil samo motor poskodovan in so ga morali odpeljati domov na prikolici.

No na Vrhniki smo se ustavili se na plaeskvici v kiosku - ful dobre pleskavice pecejo, potem smo sli pa se v Mantovo na sladoled, porcije ful velike, sladoled pa bolj fuj! Ob 23:30 sem videl se Uzzyevega Dealima pred Paviljonom ampak sorry, k se nisem ustavil. Bilo mi je slabo po sladoledu in sem sibal domov.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ufffff..... komi prezivu, ful dela za sankom (mam kar zule na roki od pipe za pir)...

Hvala za vse pohvale, res upam, da vam je blo fajn.. In ce mate kakrsno koli pripombo ali kritiko , kar na dan z njo... da bo naslednje leto se boljše...

Pupa povej, sm grozn voznik al ja? In ja, tista dva "junca" te prou prisrcno pozdravljata!

Ar in ostali, upam, da sem vas kokr se da varno in mim ta plavih prpelu na zbor..

In za vse tiste, kateri pravite, da niste videli "nobene" motosvetove majčke..., če bodo sefi foruma in te strani dovolili objavo (in tisti, ki so vpleteni v to), boste v naslednjih dneh dobili "ziv" dokaz (no ponetek)o tem, da jih je bilo kar nekaj in da smo se imeli fajn!!!

In tudi jaz upam, da ste srečno prišli tja kamor ste bili namenjeni!!!

LP!

Krokar

...SOMEBODY STOP ME!!!...

Popravil/a - Krokar dne 20/05/2002 ob 11:02:15

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

quote:

Yao, Master007, slabo ti to gledaš okol sebe.....Majcke bile, pa to u glavnm zenske, a ne, Pupa?!

A ne Pupa,a ne Pupa??????!!!Kaj,pr majčkah gre pa demenca v pozabo,a?!!!

Jah Nataša... morš razumet, da je on edini "čutil" mojo majco noooo....

I want some more!!!!

Sej ne "ajfram",majčke so še OK...Kaj pa vožnja-je udobno sedet na piškotu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!