Skoči na vsebino

A bo kdo kaj kupoval pri Hervisu?


Špilferderber

Priporočene objave

zgodba je sila preprosta.. pred rojstnim dnevom sem dečvi bežno omenil kot darilno varianto darilne bone za Hervis.. bližnje in daljne sorodstvo je zadevo resno zagrabilo in nabralo se je za 32.000 sitov bonov (pa še 3.000 za mariborski Europark)..

če kdo v bližnji prihodnosti načrtuje nakup v Hervisu za to cifro in mu je v bistvu vseeno, kaj bo pokazal na blagajni, ga naprošam za menjavo teh bonov za gnar (špilferderber je pač upravičil svoje ime in si je zaželel nečesa drugega z malce več čipi in tranzistorji, kot so v celem hervisu skupaj).. če gre za nakup v MB je zadeva iz 32k zaradi europarka razširjena na 35kSIT..

pa probajmo tole debato brez smetenja..

interesenti, PM..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drugič jim omeni, da imajo takšne zadeve tudi trgovine z motoristično opremo, boš zihr enostavno zapravil tistih dobri 30kSit bonov :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zgodba je sila preprosta.. pred rojstnim dnevom sem dečvi bežno omenil kot darilno varianto darilne bone za Hervis.. bližnje in daljne sorodstvo je zadevo resno zagrabilo in nabralo se je za 32.000 sitov bonov (pa še 3.000 za mariborski Europark)..

če kdo v bližnji prihodnosti načrtuje nakup v Hervisu za to cifro in mu je v bistvu vseeno, kaj bo pokazal na blagajni, ga naprošam za menjavo teh bonov za gnar (špilferderber je pač upravičil svoje ime in si je zaželel nečesa drugega z malce več čipi in tranzistorji, kot so v celem hervisu skupaj).. če gre za nakup v MB je zadeva iz 32k zaradi europarka razširjena na 35kSIT..

pa probajmo tole debato brez smetenja..

interesenti, PM..

Ti bi pa rad prow fajn zaslužu :devil: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti bi pa rad prow fajn zaslužu :devil: :naughty:

zakaj? in kje je tu fajn zaslužek?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja dobil si bone zastonj, zdaj bi jih pa rad prodal naprej, a ne? Mal popusta dej bo več zanimanja :)

Ja maš prov 32k res ni ravno masten zaslužek, ampak pozna se.

Sori ker smetim, ampak trenutno sem bolj suh, pa sem ti mal fouš :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!