Skoči na vsebino

Aprillia Area 51?


markob

Priporočene objave

Ce ga kdo pozna naj se malo razpise,kupuje se letnik 2001,kolk stane za daz ven blokade,kje jih ima,ali je vredu motor,vozne lastnosti,ali se kvari,pa se kaj.

Cim vec o motorju ker ga kupuje kolega jest pa motorja ne poznam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je zelo lep skuter, fajn za vozit. Ima minarelli motor, isti kot imajo Aerox-i, Firefox-i,... tako da glede blokad in cen je nekje na istem. Ima kar velik tank, mislim da 10l. Edino amortizerje ima čudno narejene :) , malo so mehkejši, samo se da lepo vozit.

Lp

Popravljeno . Popravil SiMoN`
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupuje se za 200 ksit mogoce kaksen tolar vec,zanima me se a se tukaj tudi orevrtava stevce,ker na avtonetu majo zelo cudne kilometre.

Kdaj se mora zaradi garancije narediti zadnji uradni servis,na koliko kilometrov,kolk cajta ni treba narediti tehnicnega pregleda,kaksna je starostna meja?

Ali ima blokade na slepem crevu in variomatu ali kje drugje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupuje se za 200 ksit mogoce kaksen tolar vec,zanima me se a se tukaj tudi orevrtava stevce,ker na avtonetu majo zelo cudne kilometre.

Kdaj se mora zaradi garancije narediti zadnji uradni servis,na koliko kilometrov,kolk cajta ni treba narediti tehnicnega pregleda,kaksna je starostna meja?

Ali ima blokade na slepem crevu in variomatu ali kje drugje?

Verjetno se da prevrtavat, še povsod se jih je dalo. 7k kilometrov ni nič nenavadnega za 4 sezone vožen skuter, slabih 2k/4 mesece. Za 200k ga verjetno ne boš dobil z garancijo....

Blokada je v variomatu in slepo črevo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz mam 11150km prevoženih. moj pa še ma garancijo ;)

Ce ga prodajas za 200 jurjev dej se link ali pa kaksno sliko motorja.

Pa ce ma kdo se kaj za napisat nej kr napise.

Na avtonetu imajo nekateri 2001 letniki 8000km nekateri 2003 letniki pa 13000km,pa kolkr sm gledu cez celo leto mladina nabije v letu skoraj 8000km,to so vrjetn dan in noc gor.

Zato pac mislm da je kej prevrteno,pa ne vem ali se digitalne stevce vrti ali ne.

Ma kaksne serijske napake ta motor ,malo se razpisite o vsem.

Popravljeno . Popravil markob
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z garancijo za 200k ? :D jst dam prec 250k za tazga :D :lol1: mal si preveč optimističn ;)

Drgač se pa digitalnih šteoucov ne da "prevrtavat" oz. se da sam je potrebno resetirat ceu računalnik..to pa ni lih najbolš k gre lah hitr kej u kur.. ;) So pač mal voženi..jst napr. mam Aprilio SR l. 1998 pa ma do zdej prevoženih točno 10999km torej 11000 (da zaokrožmo ;) ) pa ni biu nč šteuc vrten nazaj, tko da ne vem..zakaj taka "paranoja" pred temi prevrtenimi šteuci..sej se takoj vid..a je motor naredu tok km al ne ;)

Popravljeno . Popravil INTERjEv_PoBa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za tak skuter boš moral dat med 200.000 in 300.000 sit. Kar je poceni, velikokrat poroča tudi o stanju skuterja.

Popravljeno . Popravil Tomozuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej tolar več za motor dalj časa ga išč z večim se probi pelat pa boš fainga dobu nej ti ne bo škoda dt par flik več za motor .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cudn da ta forum sploh se obratuje ker vidim da se ga drzi se vedno velika bolezen k si kr ene stavke zmisljujete in pametujete.

Garancija:to sem napisu da sem mislu ko je motor nov da ni treba delati tehnicnega in ga samo registriras in JUR3,jo ne rabim in nisem noben optimist ker ne vidim problemov pri tehnicnem za 4000sit,slo se je zato da ce ze je,da je in pa da motorja nebi bilo potrebno nazaj blokirat.

Za stevce prevrtavat sem vprasal pac da vidim ce je to tudi praksa pri skuterjih in ce je kdo to vidu na lastne oci,za vse ostalo kako se da to preko racunalnika in kako zahtevno je meni cisto jasno in se tudi nic ne unici ker je itak narejen za take zadeve.

Tomozuki:Ti si malo starejsi ce se prav spomnem pa te tudi kot vidim trga,motorje prodajajo za tak denar na avto netu,tko da zakaj mi zdej ti tukaj nekaj nabijas kaj bom moral dat in kaj ne,ceprav to sploh nisem nikogar vprasal,tudi ne vem.

DIESEL:Ti si se najbolj normalno napisal,ampak to tudi niso izkusnje,ce bi sam vidu da je nek motor 20ksit drazji in je kot nov proti prvemu,bi sigurno raje tistega vzel,ampak kot pravim to ni praksa,nekateri cene navijajo,al mas 4 motorje v pol leta in potem ne mores videti realne cene in pa tudi ko kupujes,kupujes za

zadnje denarje tako da glih ne mores rect dej raje 30ksit vec.

Motor kot sem pa reku kupuje prijatelj in mu pac pomagan najdt najboljsega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

markob ko mački stopiš na rep zamijavka :naughty:

1. O tehničnem nism reku niti besede :D

2. Garancijo sm omenu ker je BosTa_ reku da ga ma še pod garancijo in ti si navalu nanga da če ga prodaja za 200k blabla bla..da poenostavm --> (fora je v tem da za 200k motorja z garancijo ne boš dubu...žou ;))

3. Živce v roke poba ;)

Aja BTW. Pri resetiranju digitalnih števcou pride do napak (vidu na lastne oči) ker se zmeša računalničku od skuterja in začnejo utripat use lučke oz. se pržigajo med vožno, crkuje štrom itd. sploh ni za naštevat ;) tok da boš vedu hehe :)

Lp. Jur3

Popravljeno . Popravil Jur3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja BTW. Pri resetiranju digitalnih števcou pride do napak (vidu na lastne oči) ker se zmeša računalničku od skuterja in začnejo utripat use lučke oz. se pržigajo med vožno, crkuje štrom itd. sploh ni za naštevat ;) tok da boš vedu hehe :)

Lp. Jur3

:blink: jaz sem pa ravno dons prodal Areo, ker je švoh akumulator vsake tolk ko zabremzaš stevc ugasne in se potem spet prižge. Zdej bo pa mislu da je bil prevrten ...:doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahaha :D ne sej tm smo tud akomulatar odklopil dal novga not k smo misnli da ga zjebal pa blo isto tko da, če bo nurmaln delal k bo zamenju akomulator pol je use kul :OK: smehi :D

Popravljeno . Popravil Jur3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sem to napisal : Ce ga prodajas za 200jurjev dej se link al pa sliko

Tvoja pamet pa: Z garancijo za 200k ? jst dam prec 250k za tazga mal si preveč optimističn

Kje ti vidis da sm jest kam navalil.Jest vidim samo tvoje pametovanje kot da nebi prebral posta.

Se vedno ga mi pa lahko kdo za 200 jurjev proda ce hoce.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha ne ne ni blo čist tko :D

Ti si vidu (al si pa TI slabo prejšn post prebrou), ko je BosTa_ omenu da ga ma še pod garancijo in pol je tvoja pamet (ne vem kako) pomisnla da ga bo prodaju za 200k ;) jst sm ti pa reku pač da ne bot preveč optimističn..ampak oky nisi čist razumeu :D nima veze ne da se mi več :lol: .. itak smo pa off topic :topic: ;) tko da..velik užitkou ob nadalnem razpraulanju o tem motorju in potencailnem nakupu ;)

Lp. Jur3

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A me ti zajebavas al sam probavas moje zivce?

Model,na moj post sta se odzvala 2 in oba sta omenjala da prodajata omenjeni skuter,naslednji moj post je bil da se motor kupuje za okol 200 jurjev in se naslednji je bil pa replay na prvega oziroma na oba in sem napisal,ce kdo prodaja za 200 jurjev naj da sliko ali pa link.

Kje si pa ti tukaj najdu da sm jst navalil pa ne vem,mogoce te je to presenetilo ker sm popedenal 2 muhi na en mah in nisem vsakega posebaj spraseval kolk denarja.

Priznam pa da me ma,da bi pa na tebe navalil.

Naucte se da ce nekdo nekaj vprasa da se odgovori in da nihce nima namena poslusati nekih smrkavih zablod.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A me ti zajebavas al sam probavas moje zivce?

Obočetvoro če te že zanima :D (neumno prašanje, neumn odg. :lol: )

Model,na moj post sta se odzvala 2 in oba sta omenjala da prodajata omenjeni skuter,naslednji moj post je bil da se motor kupuje za okol 200 jurjev in se naslednji je bil pa replay na prvega oziroma na oba in sem napisal,ce kdo prodaja za 200 jurjev naj da sliko ali pa link.

Kje si pa ti tukaj najdu da sm jst navalil pa ..blabla bla...

Sm ti že prej reku da se mi ne da več o temu ment k nisi dojeu fore žou ;) pa še off topic :)

Priznam pa da me ma,da bi pa na tebe navalil.

:lol1:

Uuu spet en mišičnjak k bo pou foruma premlatu ka0 :lol1: :xx: :rolleyes:

Naucte se da ce nekdo nekaj vprasa da se odgovori in da nihce nima namena poslusati nekih smrkavih zablod.

Če ti ni prou pa pejd na ker drug forum prašat, sej ni problema :D drgač pa ignoreri če ti od kirga post ni ušeč pa je ;)

Lp. Jur3

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ti bom se tako povedal,misicnjak al pa ne,povem ti da nisi prevec varen ce se skrivas za IPjem.

Glede fore kao je pa tako,posral si se ker si zajebu zdej pa o nekih forah lapas.

Odletet morjo pa iz foruma taki kot si ti in ne jaz.

Popravljeno . Popravil markob
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skrivam se za IPjem ja l000000000000000000l :lol1: :lol1:

Mudel, nč se nism usrou zato ker nism nč zajebu ;) nism ti jst kriu če sam čakaš da boš lah neki "pamtn" :D

Pa nism mislu foro kot foro..ampak foro kot point tega kar sm napisu !!!! bo ? :glare:

Uglaunem..jst sm ti povedu da se mi ne da več jebat k itak nauš dojeu tud če celo debato vržemo o tem ;)

tko da.. prjetno debatiranje o temu motorju in srečno pri morebitnem nakupu ;) Ciao B)

Lp. Jur3

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 11 mesecev pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!