Skoči na vsebino

Zigc Vs. VODKA


Zigc

Priporočene objave

Evo en neumena tema, sam ne tok neumna kakor moja stava: :D

S kolegi sem se sel stavit, da spijem sam v 30min 0,7dl ene bol light VODKE = 28% alkohola, in stava je v tem ali bom js kozlov ob popiti količini ali bom preživel :D, mam pa drgac 60kg!Stava bo pa izvrsena po pocitnicah tko da imam se cas za priprave.

Zdj pa me zanima vase mnenje ali mi bo uspelo ali ne, in koliko priblizno bom imel alkohola v krvi? :D :alien1: :alien1: :alien1:

Popravljeno . Popravil Zigc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo en neumena tema, sam ne tok neumna kakor moja stava: :D

S kolegi sem se sel stavit, da spijem sam v 30min 0,7dl ene bol light VODKE = 28% alkohola, in stava je v tem ali bom js kozlov ob popiti količini ali bom preživel :D, mam pa drgac 60kg!Stava bo pa izvrsena po pocitnicah tko da imam se cas za priprave.

Zdj pa me zanima vase mnenje ali mi bo uspelo ali ne, in koliko priblizno bom imel alkohola v krvi? :D :alien1: :alien1: :alien1:

khm...mislm da ti bo uspel... :wacko:

drgač pa mislm da bi mogu še probat s to dozo v krvi it se parkrat čez center pelat da vidš če bi ti uspel-...pa če te maybe modri ustavjo :slap:

kaj vse se folk zmisl ej :blink: :zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo en neumena tema, sam ne tok neumna kakor moja stava: :D

S kolegi sem se sel stavit, da spijem sam v 30min 0,7dl ene bol light VODKE = 28% alkohola, in stava je v tem ali bom js kozlov ob popiti količini ali bom preživel :D, mam pa drgac 60kg!Stava bo pa izvrsena po pocitnicah tko da imam se cas za priprave.

Zdj pa me zanima vase mnenje ali mi bo uspelo ali ne, in koliko priblizno bom imel alkohola v krvi? :D :alien1: :alien1: :alien1:

evo moje mnenje: A se ti zavedaš, da sam iz sebe delaš totalnega idijota? :doze: Ker pomoje da nobenga od tuki ne zanima kolk ti spiješ pa kaj spiješ :trance_33_sleep: A zdej si zvedu, da se da v trgovini tut vodko dobit kljub temu da si še mladoleten in zdej boš najbl pamtn ker boš naokol govoru kolk ga spiješ pa kakšn idiot si, da se zastrupljaš z nenormalnimi količinami žganih pijač?

Dej žiga, umer se... PA TO NI NOBENE ZAMERE PROTI TEBI :)

Pejte raj stavt, kok jih položiš v eni noči :naughty:

P.S. Jst mislm da uspel ti bo popit, sam boš :SS kot vidra, po možnosti te bodo pa še kam odpelal :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S kolegi sem se sel stavit, da spijem sam v 30min 0,7dl enega ne tolk zlo polnomastnega mleka = 1,6% maščobe, in stava je v tem ali bom js kozlov ob popiti količini ali bom preživel :D, mam pa drgac 60kg!Stava bo pa izvrsena po pocitnicah tko da imam se cas za priprave.

Jej velik jogurta!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej totalno bedno uprašanje...ja če boš prenesu to...hm...

ja odvisn v kakšni kondiciji si :P

recmo da boš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti kar pij!!!

Po tej količini poš prej zaspal, kot pa :SS :grim

Nima ti kaj bit... :grim

Sam jaz bi raj đek denilsa... :grim ne pa ta sok :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Strokovno pojasnilo? :? :? :?

Preberi cel Symov post. Tudi tisti tvoj pripopani del.

Pa dečko ajde odrasti in nehaj delat iz sebe dvornega norčka za tvoje prijatelje. Pa še nevarno je.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa zastrupitve :hmm: ?

odpoved dihalnih organov, zadušitev z bruhanjem.....in ostale ful mega špon ful kul da best orto stvari?

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolega, priporočam ti, da svojo objavo sprintaš in si jo shraniš v arhiv za cca. 10 let, boš videl, kako se boš smejal svoji neumnosti. :slap:

Upam, da ne bo naslednja stava, kako hitro zvoziš ovinek po taki količini vodke! :?

Ja tudi mi smo bili včasih tako mladi... :devil: O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bla bla... blllla ... la la....bla bla...

ene bol light VODKE = 28% alkohola.

Zdj pa me zanima vase mnenje ... bla bla bllla.....

Pusi. B) :fredy: :glare:

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

0.7dl ? To jest spijem v 3sekundah :D

OOOOPS mislm d je mišlen brez D ja :D :whistle: :whistle:

Popravljeno . Popravil Zigc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kaj bos imel od tega? :hmm: .........cast, denar, zenske? I think not. :grrr

Morda odpoved ledvic. :hmm: :)

Al pa hausrest, ko ga bodo vsega pokozlanega domov dostavli, naslonili na vhodna vrata, pozvonili, pol pa spizdili. :grim :fredy: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v neumno stavo si se podal :grim

sicer ti bo ratalo sam boš verjetn kr neki cajta rabu da se boš k seb spravu,če se boš že odločil se pa vsaj prej pošteno najej predvsem pa nej bo full mastna hrana.

srečno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe ma ne sj neb blo prvic taka spita vodka sam, vedno se od tkt nč ne spomnm :unsure: :D

@pirrulz: drgac sm pa js u intrnatu kjer so me tud ze hujs vidl kukr samo pijanga, sj zdj mi je vzgojitel dodelil status za bruhanje (po tem ko me je vedu ležat v bulerjih pa v bundi na postli, pa še tla se niso glih svetila od čistoče :D )

@Ice: kaj imam od tega? Čisto NIČ :P + Upam da mi dolgo časa ne bo pasala več ta vrsta vodke :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in s tem se je za hvalit na forumu... :doze: kam gre ta svet in današnja mladina :grrr :grrr ...

aja pa kozlal boš tko da zase ne boš vedu... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Praznenje želodca v primeru zastrupitve z alkoholom je SAMOPLAČNIŠKA usluga!

Kar znese približno za celoletno porabo bencina motorista z 5000 km/leto.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@pirrulz: drgac sm pa js u intrnatu kjer so me tud ze hujs vidl kukr samo pijanga, sj zdj mi je vzgojitel dodelil status za bruhanje (po tem ko me je vedu ležat v bulerjih pa v bundi na postli, pa še tla se niso glih svetila od čistoče :D )

And.your.point.is? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

And.your.point.is? :hmm:

Ja to da nom dobu "hausrest-a" kakor si rekel prei!!

@mrki: tok alkohola pa to spet ni d bi blo tok hudo, drgac pa prvic je zaston ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

7dl pa 28% alkohola je približno enako kot 4litre pira ki ma 5% alkohola. Seprav teoretično boš isto pijan kot po 8 pirih :D pa svetujem da piješ počasi pa zraven veliko ješ, pa kakšna črna kava vmes da te mal strezne pa bo šlo :OK: :D :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!