Skoči na vsebino

Zigc Vs. VODKA


Zigc

Priporočene objave

kava pa hrana med tem ko piješ je sam za pussy-je :devil: probi na prazn želodc tole spit, če upaš :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koker jst vem je prvo pumpanje zastonj, drugo se pa plača, na muč. :)

Aja zraven jogurta pašejo trdo kuhana jajca, vsaj 3 :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvo spij mleko, pol vodko, pol pa limonin čisti sok. Počak 5minut, potem pa daj v en kozarec mleko in limonin sok. Mislim da boš ob reakciji šel bruhat :OK:

To je moj bivši(zdejšnji Žigcov) sošolc dal sestri, ko je vidla kako se je sesirlo tisto mleko je sam letela na WC, on pa v smeh, toip je bólan :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

7dl pa 28% alkohola je približno enako kot 4litre pira ki ma 5% alkohola. Seprav teoretično boš isto pijan kot po 8 pirih :D pa svetujem da piješ počasi pa zraven veliko ješ, pa kakšna črna kava vmes da te mal strezne pa bo šlo :OK: :D :lol:

Hmm na ta način pa še nism razmišlov, ja približno isto kakor bi spiv 8-9pirov.Sam tuki je pitje mal hitrejše 1dl na 4min :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Namesto mastne hrane raje poplakni s kakšno kokakolo :whistle: :rolleyes:

Popravljeno . Popravil SeLoTeJp
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kemija ubija! :grim

Nej ti kolegi merijo kako daleč boš :SS

Ko boš spil gajbo :beer1: pa spet kaj napiši :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Car :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm na ta način pa še nism razmišlov, ja približno isto kakor bi spiv 8-9pirov.Sam tuki je pitje mal hitrejše 1dl na 4min :unsure:

ko sem pri 15. letih v manj kot pol ure spil flašo viskija in nekaj deci vina zraven, sem bil čez pol ure še kolkrtolkr živ, potem pa koma, so me privlekli kot kavboji smrtno ranjenga revolveraša domov ... bil sem v nezavesti, bruhal po celem stanovanju, skrajno neodgovorno; srečem sem, da sem še živ. Zelo lahko bi bilo povsem drugače.

Ne igraj se. Mene je morda rešila konstitucija ,ker sem velik in sem takrat imel približno 75 kilogramov pri 185cm ...

PS: staršem kolegi žal niso povedali, koliko sem spil, zato starši niso reagirali dovolj, da bi me na črpanje odpeljali. Sem se tri dni treznil, bil ves bled, čist adijo. Nekateri ljudje pri taki dozi že umrejo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zato pa jaz ne pijem viskija B)

zdrawc: mislim da ne bo treba merit :rolleyes: , pa ja nom kozlov ze po 8pirih, kak motorist pa sm :slap:

za gajbico se bom pa menil po prvi menjavi ledvic :lol1: :lol1: :lol1:

Popravljeno . Popravil Zigc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Butast!

Alla

Zakaj :? :? :? Mislm d je ta tvoja trditev mal neumesna, sploh ker me ne poznaš!!!! :angry:

Popravljeno . Popravil Zigc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato, ker boš samo zaradi stave požrl 0,7 litra alkohola, po katerem ti bo slabo, če boš imel pa še malce smole, ti bojo pa še želodec pumpali. Od vsega skupaj pa ne boš odnesel nič pametnega.

Pijančki niso nikoli bili in nikoli ne bodo "in". Vsaj pri normalnih ljudeh ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alla.......pa ti res nič ne razumeš....

Poanta je na tem........da bo.......CAR :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se gre kdo je prej pijan? To je najbolj, greš vn nekam na eno đurko, spiješ dva deci vodke in si pijan, drugi pa se ga nalivajo in jih nič ne prime, jest sm poceni pijan, oni pa drago pijani :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ti bo uspelo (v kar ne dvomim, saj si valda neki ded), imam pripravljeno novo stavo za tebe.

Spij 2 litra super bencina, pol pa v tek...po moje boš hitrejši za vsaj 17%... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poanta je na tem........da bo.......CAR :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

A mogoče misliš: Tzar TupiGlupi :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: ?

:devil:

No, ja, pa naj dečko počne kar 'če k ne? Če se ne zna naučiti na izkušnjah drugih, pa naj se na svojih. Kar bo pa bo, samo, da ne bo kakega joka potlej :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zigc sej vemo da se hočš kle pokazat da si car. Samo da ne boš potem tukaj jokal k ti bojo mogl želodec pumpat. Sej ga vsi neki spijemo (včasih mogoče mal preveč) sam se s tem noben ne kaže.

Aja mimogrede, ko bos spil to vodko se oglasi v temi Jst sm pjen :whistle:

Popravljeno . Popravil bassko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zigc sej vemo da se hočš kle pokazat da si car. Samo da ne boš potem tukaj jokal k ti bojo mogl želodec pumpat. Sej ga vsi neki spijemo (včasih mogoče mal preveč) sam se s tem noben ne kaže.

Aja mimogrede, ko bos spil to vodko se oglasi v temi Jst sm pjen :whistle:

Če niste opazl, js nism zihr d bom dobu stavo, zato vas sprašujem za mnenja, (ker ste nekateri bolj izkušeni kot jaz) če to 60 kilskemu človeku uspe. IN NIČ DRUGEGA kakor misli KLIMBRA .)

pač sm se zmotil, sem mislil da so ljudje na tem forumu malo bolj odrasli, in ne pomislijo najprej na take neumnosti :slap: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pač sm se zmotil, sem mislil da so ljudje na tem forumu malo bolj odrasli, in ne pomislijo najprej na take neumnosti :slap: :slap:

Če že res rabiš nasvet: pred tem spij deci belega olja (jedilnega, ne Motul V300), lahko pa tudi poješ nekaj kosov kruha z debelo plastjo zaseke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če niste opazl, js nism zihr d bom dobu stavo, zato vas sprašujem za mnenja, (ker ste nekateri bolj izkušeni kot jaz) če to 60 kilskemu človeku uspe. IN NIČ DRUGEGA kakor misli KLIMBRA .)

pač sm se zmotil, sem mislil da so ljudje na tem forumu malo bolj odrasli, in ne pomislijo najprej na take neumnosti :slap: :slap:

Dej......pomisli malo.........

a je tvoje dejanje ODRASLO.....pardon.....STAVA??????????

Da ne napišem kaj drugega......imam sina tvojih let.......jaz ga izselim isti trenutek, ko bi prišel na plano s tako debilno idejo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Srečni tvoji starši!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lejte, on je v dijaškem domu (sva soseda), in vse kar je je to da ga bo vidu vzgojitelj, če bo mel srečo niti domov ne bodo klicali, če bo kokr tolk pr sebi :?

In jebiga, pač je stavu, jest se mu bom pa lohk smejal v domu :lol1:

Jest vem da bi se po 3dcl tolk smejal da nebi mogu več spit :kva2: :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti sam rukn tistih 0.7 deci,sam ti zagotavljam da neboš nikoli več pil vodke,se ti bo zasrala.Kolega in jaz sva tudi pred leti ruknila nekaj več kot 0.8 Balantinesa -vsak in ga od takrat več ne povoham.Kašne pizd..........e sava pol počela.......nekaj cajta sem se še zavedal pol je pa filma zmanjkal.Ena od traparij je bila ta da sva po strehi njegovega avta hodila in nazdravljala mimoidočim,druga pa ni za objavo :grrr .Pol ,ko se pa strezniš,seveda če te prej ne pobere razmišljaš o tem.Lahko bi prišlo do zastrupitve krvi itd.Zato ti odsvetujem stavo ,edino če ga rukneš,čez nekaj cajta pa prs v usta :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :cry: :cry: O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo en neumena tema, sam ne tok neumna kakor moja stava: :D

S kolegi sem se sel stavit, da spijem sam v 30min 0,7dl ene bol light VODKE = 28% alkohola, in stava je v tem ali bom js kozlov ob popiti količini ali bom preživel :D, mam pa drgac 60kg!Stava bo pa izvrsena po pocitnicah tko da imam se cas za priprave.

Zdj pa me zanima vase mnenje ali mi bo uspelo ali ne, in koliko priblizno bom imel alkohola v krvi? :D :alien1: :alien1: :alien1:

mimogrede -gre za 7 dl ali 0,7 dl ali 0,7 litra?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Menim, da si Ziqc zasluži resen nasvet (upam, da nisem prepozen) :

1. Ne vem, kolikšna je tvoja toleranca do žganih pijač (metabolizem ipd.)

2. NE UPORABLJAJ 28% VODKE ! Bistvo vodke je, da naj bi imela čisto alkoholno bazo (no špirit) in minimalno primesi (primes je tisto, kar zjebe jetra ter glavo). Uporabi izključno vodko z dobro osnovno substanco, priporočam Wodka Wyborowa (Polmos, Poljska). Smirnoff, Trojka, Flirt, razni Gorbačovi pri takšnem podvigu odpadejo !

3. Steklenica naj bo vsaj en dan v ZMRZOVALNIKU. Vsebina mora teči kot olje.

4. Tisti kos kruha z zaseko (by SymRu) nareži na manjše koščke, tudi par rezin kisle kumarice je modno in modro. To boš užival kot "mezetes" med pitjem. Pred tem se ne nažri, vsaj dve uri prej ne jej.

5. Vsebnost sladkorja v krvi ti bo med konzumacijo in po njej močno padla. To je glavni vzrok nenavadnih občutkov in morebnitnega odklopa pri uživanju žganih darov.

6. Psihična priprava : pij z užitkom ter veseljem, ne oziraj se na navijače ter njihov tempo. NOBENE PODLAGE (v stilu kakšen pir prej). Edina dovoljena podlaga je šumečka ali dve magnezija (lahko tudi kalcija) uro pred seanso. Glasba naj ne bo agresivna, najbolje kaj v srce predirnega v stilu "Katjuša", gledanje videa "Cigani letijo v nebo" ipd. Dekleta naj te gledajo ustrežljivo.

7. Pij iz 1 dcl kozarcev (ne preozkih) in po možnosti na dušek (eks) v enakomernih presledkih (časa je na pretek). Vodke v tem primeru ne mešaj s sokovi, ledenim čajem, kolo ipd. S sladko redko pijačo (ne juice !) boš poplaknil vsak DRUGI kozarec.

Po opravljeni destrukciji ne pij več !

Absorbcijo alkohola v 30 minutah boš tako optimalno razporedil.

Posledice in stranski učinki : bruhal boš le, če boš živčen in obremenjen. Tvoje misli bodo bistre kot že dolgo ne. TELO, ZLASTI NOGE te ne bo ubogalo, zato to počni v tebi naklonjenem okolju. Želel boš seksati, vendar za vsak primer prej prosi za razumevanje.

V glavnem, peace of cake. Podobno kot bi vozil motor.

Če si pijan od dveh štamprlov šnopsa, podvig raje opusti (in mi prinesi tisto flašo).

Pomladni pozdrav !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!