Skoči na vsebino

Zigc Vs. VODKA


Zigc

Priporočene objave

Lazanja.....tvoje izkušnje so me v mladosti naučile kako konzumirati......a kljub temu niso preprečile organskega odpora do žganih pijač.....naj omenim samo seanso v tvoji najeti hiški....davnega leta.......z obilico Albanskega konjaka...........pot do Jame ni bila še nikoli tako dolga!!!!!

Ponovno odsvetujem.......tak podvig........bolje bo, da se pokakkaš in sprejmeš poraz.............treznenje je neznosno dolgo.....in nadvse neprijetno!!!!!!

Žgane pijače niso PIVO!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko pa namesto v tisto flašo "vodke" investiraš podobno vsoto cekinov v takole kapo:

in z njo na glavi zganjaš kozlarije. Učinek (splošni krohot navzočih) bo povsem primerljiv. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a 28% vodka je tisto sadno sranje za babe?????? tistega 0,7 l spit ni noben problem zaradi alkohola ampak mislim da bi prej kozlal zaradi sladkih primesi ala jagoda 6 stuff. skratka napovedujem da boš pijan in da če nimaš dobrega želodca boš kozlal.

če si ded vzami v roke Jack Daniels, ne pa sirupe za pičke!

drugače pa se pridružujem Zdrawcu - pravi ded boš ko boš spil gajbo pira ne pa pussy stuff :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..., po katerem ti bo slabo, če boš imel pa še malce smole, ti bojo pa še želodec pumpali.

...

Take je treba zatočt, ko so še mali. Samo škodo delajo na svetu. Škoda alkohola.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lasagna tnx ti za obsežno razpravo, probal bom vsaj polovično upoštavati te nasvete .)

@ PERVY: ja to je to sranje za babe, mi smo še mladi kroniki zato ne smemo pretiravati :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stava je sicer bedarija, pa vseeno malce matematike (Dam ti osnove, računaj sam)

Koliko je čistega alkohola v tvoji vodki? 28% od 700g je ???

Koliko g tega alkohola pride na kilogram tvoje teže? Iz tega dobiš približno tiste znane policijske promile...

Obstojajo legalna sredstva ki močno upočasnijo prehod alkohola iz prebavil v krvni obtok.

Pred izvedbo se najej mastnih stvari (recimo kakšna mastna svinjska pečenka in masten pražen krompir...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pač sm se zmotil, sem mislil da so ljudje na tem forumu malo bolj odrasli, in ne pomislijo najprej na take neumnosti :slap: :slap:

Tale o odraslosti je bla pa zelo zanimiva glede na tvoj primer :slap: :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naslednja stava je pa, da si upaš pred publiko našopat feferon v rit?

Iz tvoji objav sem ŽE doumel da misliš samo podjebavat, zato ti NE zamerim da svoje prepametne ugotovitve zadržiš zase!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer vzamem v zakup da si mlad in imbotiziran, ampak daj vseeno se ne hvali s tem štamperlijem vodke tukaj. Razen seveda če ti tič ne stoji al pa te niso imeli radi doma al pa bi rad na osnovi svojih postov kako babo impresioniral pa dol dal. :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PIR RULZZZZZ. AMEN. B)

pir rules!!!! pir+jack D. pa trga gate :kva2:

ah mladost norost - ampak te nove generacije so vedno bolj soft, včasih se je tekmovalo v betoniranju (za neuke - šnops+pivo) :grim :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

ah mladost norost - ampak te nove generacije so vedno bolj soft, ...

Maš prav. Jaz sem v njegovih letih delal čokoladni liker: en 400g avstrijski benko kakav (pri nas ga še ni blo) in liter 60 % ruma. Dobil sem približno liter in pol mišunge za bogove (cca 40 %).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah mladost norost - ampak te nove generacije so vedno bolj soft, včasih se je tekmovalo v betoniranju (za neuke - šnops+pivo) :grim :whistle:

troo. čeprav v naših krajih betoniranje pomeni, da po vrsti rukneš štamperli vsega, kar je obešeno nad šankom. :grim

Ja soft pa so - pusiji. :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včasih se je tekmovalo v betoniranju

Nauš verjel, v Celju je (mogoče še) obstajal v neposredni bližini Kidriča in ŠC na Lavi obstajal kafič z imenom Beton, tam se je res betoniralo :wacko:

Drugače so pa nam bolj ugajale rjave podmornice :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je daj, kdo je zmagal ??????????? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej žigc čist tko kot frendu ti povem da ne tega delat...če pa že boš...pol pa pamet v roke...pa po nasvetih ki si jih dobu... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej žigc čist tko kot frendu ti povem da ne tega delat...če pa že boš...pol pa pamet v roke...pa po nasvetih ki si jih dobu... .)

pa pol ko bo koma ga slikajte nagega pa z zobno pasto po jajcih namažite, da si bo ja zapomnil :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa pol ko bo koma ga slikajte nagega pa z zobno pasto po jajcih namažite, da si bo ja zapomnil :)

Fris pa s sajami.

Da ne bo preveč zelen zgledal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa pol ko bo koma ga slikajte nagega pa z zobno pasto po jajcih namažite, da si bo ja zapomnil :)

Ah kje tok ga pa nom zakomeru nooooo!!!

Drugace je pa stava med Taborskimi kolegi ne tle na MSju .)

Ei reesko, se mi2 slučajno poznava,kr mi je tut že en govoru d ti mene poznaš, spomn me kdo si :D !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo ti je pa govoru o men...jst tebe ne poznam tko da dvomm da ti mene...poznava se sam tok prek foruma...to je pa tud use...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pač sm se zmotil, sem mislil da so ljudje na tem forumu malo bolj odrasli, in ne pomislijo najprej na take neumnosti :slap: :slap:

!!CAR!! :lol1: :lol1: :worship: :worship: :worship: :worship:

To je izjava meseca! :grim :D

Popravljeno . Popravil DeX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!