Skoči na vsebino

Zaslužek na internetu


računalničar

Priporočene objave

ja lani sem si hotel kupit nov motor in avto iz tega pa sem vložil denar v romunsko zlato in popušil, zdaj čakam na e-mail posel iz nigerije, da si končno kupim nov motor ker je še donosnejše kot ta varianta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na internetu našel linkov do služenja ob branju e-mailov, pa me zanima ali kdo od forumcev to uporablja?

kake izkušnje..kaj bi priporočili?

Da se pojdi raje učit pa šolo končaj pa si najdi normalno službo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej djte VI k ste rekli da ste to probali-izkušena stran-povejte mi kako to poteka si mogu kaj plačat..dj mi raje piši na mail nody17@mail386.com

lp to me zelo zanima

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... in spet bo pisalo v kroniki da so nekega naivneža nategnili ......

Jst sem mislu da so to novinarji zmišlujejo :?

Kot kaže je vse res :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na internetu našel linkov do služenja ob branju e-mailov, pa me zanima ali kdo od forumcev to uporablja?

kake izkušnje..kaj bi priporočili?

ej pacient, dr. pirrulz priporoča tole: najdi si ene par bejb (po možnosti legal), pa jih malo pofotkaj v evinih kostumih, pa kako se majo med sabo rade pa to, pol pa to na net for only 2.99.

Če ti to ni najbolj pogodu, pa prosim ne s takimi imbo variantami tu gor srat. :glare: :slap:

P.s.: Če se boš vseeno odločil za prvo varianto, si zapomni, kdo ti je dal ta nasvet (I want free access :devil: ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...v naših časih je v spričevalu lepo pisalo: UČITI SE, UČITI SE, UČITI SE by TITO

pa nam ob upoštevanju tega jožkotovega nauka niso take bedne traparije po glav hodile...

mladina pa ma cajta :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam ste pa nesramni ...

dobr se vid da ste fantu sam fouš k bi rad na izi zaslužu

računalničar, ne se dat, na internetu ležijo miljoni €€€ - ogromen dnar, sam treba jih znat pobrat

za več info piši na LetMeIn@Sex.Com

:lol1:

lp nemeresnojematpress

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na internetu našel linkov do služenja ob branju e-mailov, pa me zanima ali kdo od forumcev to uporablja?

kake izkušnje..kaj bi priporočili?

Sem ti že po Pm razlagal, da ne odpiraj tem kot po tekočem traku, ne prosi za nasvete, kateri so na Ms-ju že podani in ne utrujaj s tvojo računalniško nepismenostjo....Spremeni si nick.

iskalnik

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!