Skoči na vsebino

Odganjalec mladine


Lobo

Priporočene objave

Pridi živet na Primorsko, boš videl poleti kaj je to mladina in žuri :grim

jap.. :beer2: .res so žurke... :yea1: :drunk:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kak pa boste vedli vi starci da ta stvar deuje, pa da vas ni nekdo kapitalno nategnil..... saj itak ne boste slišali če dela al ne... mladina pa je itak odvisna od lune in hormonov...

V članku piše pod 18 let. Torej si ti že tudi hropec.

Vstop starejšim od 25 vstop v diskoteko strogo prepovedan, ker lahko okužijo mladino z osteoporozo, boleznijo prostate, slabim zadahom iz ust, gubami in podobno staruhasto navlako :grim :devil: :P

Mladina je zato, da se starci zgražajo. Meni so pa prav simpatični in naj nabijajo muziko in žurajo. Tudi mi smo jo, pa smo čudno gledali, ko so neki mahali pa kričali na nas.

Pridi živet na Primorsko, boš videl poleti kaj je to mladina in žuri :grim

Živim vsako leto nekaj časa pri vas, pa ni bistvene razlike med vami in nami. Mogoče edino to, da po žurkah omladinci pri vas niso delali toliko pizdarij kot pri nas (razbijanje, prevračanje, krivljenje raznoraznih predmetov).

Pa ne zgražam se nad nikomer. Še najmanj pa nad tistim, ki se po pameti (brez huliganstva) zabava. Tudi jaz se. Celo na MS...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V članku piše pod 18 let. Torej si ti že tudi hropec.

:grrr :grrr kvečjemu hropeta :grim :grim itaq, če imam čez 30 ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grrr :grrr kvečjemu hropeta :grim :grim itaq, če imam čez 30 ...

Tisto je bilo namenjeno Pizdeku in ne tebi. Ti si še zaenkrat v razredu superšport.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi pa tako napravo kupil, ampak prenosno in naj odganja grdobe od mene...

pojm 'grdobe' zna bit zelo relativen! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grrr jest ga nebi na steno namontiral :grrr

k bi tista populacija, ki ji je Komar namenjen, to pogruntala, bi ga s kamnom uglasila pa še kanto farbe na steno vrgla :grim :grim

Cena torej 900E + beljenje sten :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem hotla kupit in namontirat pod klopco na koncu vrta, kjer se poleti mulci zbirajo po celo noč in rezgetajo na ves glas, potem pa za sabo pustijo svinjarijo beyond belief čeprav je koš za smeti meter stran...

pa mi je nekdo prišparal 900 evrov, ker je polomil klopco...tko bo trajalo vsaj do avgusta da jo popravijo... :010

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

šla se bom borzne špekulacije

Jaz bi pa tako napravo kupil, ampak prenosno in naj odganja grdobe od mene...

ti en klinac koristila, če nimaš nečesa kar bo privabljalo talepe...

vse kar se bo zgodilo je to, da boš ostal popolnoma sam ....

weeeeeeeeeeeeeeeeee :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:? :? :? :? :?

:hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm:

Zanimivo.......kolikor imam sam izkušnje.......je mladež več ali manj gluha......in to dobesedno.....le kako naj potem slišijo tako visoke frekvence.....če še nižjih ne zaznajo.......

Morda pa se motim.....ampak......če nekaj rečem svojemu najstniku.......mislim, da me stene bolje slišijo :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm:

se močno strinjam s tabo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oganjalec mularije? :hmm:

Osebno bi bil dosti bolj navdušen nad odganjalcem imbotov. :doze: :glare: :angry:

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi bilo zanimivo sprobat to napravico v kakšni nabito polni diskoteki, da se vidi, če res deluje.

mislim, da bi je bili kelnerji še najbolj veseli. če sebe par let nazaj v šank postavim.... ura 4:00 --> Vklopim tole napravco (seveda priklopljeno še na ojačevalec) in "marš van stoka neistuširana!!" ... :devil: :devil: :devil: ah... k bi bla tale napravca na voljo že v tistih cajtih... :rolleyes:

Po zakonu velja tudi pri nas mislim da 15-dnevni rok, ko lahko tehnično blago brez razloga vrneš prodajalcu in ti mora vrniti denar.

prodaja na daljavo (kataloška, internetna ipd) : rok 30 dni.... al clo 45.. kapavem.. :huh: :grim al pa inšpekcjon. 2x že poslal razne zadeve nazaj, enkrat so hoteli nekaj ala "....gospod, možna je samo menjava za drugo blago..." tečnarit, pa sm hitr člen zrecitiral.. ka pa vem 36. , 36a, mrbit 39. člen ZVPot... tam nekje..

sej zdej ga ne znam več, takrat smo pa ravno to zakonodajo predelovali na faxu, pa sem ful pameten izpadel (pa tečen tud... :naughty: )

pa ne velja le za tehnično blago, ampak vse ostalo tud (ok-hitro pokvarljivo ne.. ) in ni možno le vračilo denarja, ampak kupec lahko izbira med vračilom denarja, menjavo za drugo blago (istovrstno ali kaj drugega v asortimanu), delno vračilo denarja (za poškodovano blago). evo-spet sm pametn...

v glavnem, ko bom dost star, da mi bojo šli sosedovi otroc na živce si nabavim kak takle "Repelent"... :grim

Popravljeno . Popravil Jurij
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pustite no mladini, naj odbrenka svoje, kot smo mi svoje in jim je treba lepo povedat,

[size=2]DA JE STAROST EDINA BODOČNOST MLADINE !

Kdor bo razumel bo, ostali bodo pa celo življenje otroci. Pa naj se igrajo z motorji.

LP Regi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je videt, da postajate same gnile razvajene in sitne starine... :lol1:

S tabo vred. Saj nam pridno slediš, kot ovčka svojemu pastirju.

Prej smo bili mladi in neumni, sedaj smo še samo neumni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!