Skoči na vsebino

Tina Maze najlepša


ak

Priporočene objave

Noppppp....nekak mi je ta obsedenost s pedofilijo že začela presedat........ženska naj ma gozdiček.....negovan.....čist........in to je vsa znanost...........tiste golice......jok....hvala....otroški vrtec!!!!!! :angry2:

Jst ne rabim gozdička da sm zihr da mam opravka z žensko in ne z punčko.. Tko da to ni ravno nek indikator .)

Če ti je to všeč je seveda drugo.. vsakemu svoje :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj sem pa jaz zamudila objavo, da gre za pohotoshop? :blink:

ne verjamem da je fake...punca ima strašno močne obrvi in to je idikator :whistle: ....no sicer pa bi to taki ekperti za ženske lako vedeli

Pa še to...meni je ona luškana...res pa da je moj pogled usmerjen drugam

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zamudila, zamudila Lina. sploh, če imaš gozdiček bolj na varijanto pragozdička...

ok ne bom več :topic: .... glasujmo :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj sem pa jaz zamudila objavo, da gre za pohotoshop? :blink:

ne verjamem da je fake...punca ima strašno močne obrvi in to je idikator :whistle: ....no sicer pa bi to taki ekperti za ženske lako vedeli

Pa še to...meni je ona luškana...res pa da je moj pogled usmerjen drugam

Ni photoshop.. ampak to preprosto ni ona.. fotka je izrezana iz ene večje kjer je gor s še dvemi "prijateljicami" spodaj levo pa je reklama za neko xxx stran, tko da.. .)

Se je pa pred kakšnim letom na veliko po forumih lepla tale slika skupaj z originalom..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tina je pa res ena navadna povprečna... ne vem kdo jo je sploh uvrstu na izbor :?

Tle je tista slika. Aja, pa ne vem, če mate ravno prov, da to ni ona .)

post-6668-1140613627_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tina je pa res ena navadna povprečna... ne vem kdo jo je sploh uvrstu na izbor :?

http://image.excite.it//olimpiadi/foto/maze/14big.jpg

Lahko sestaviš svoj izbor miss ZOI, da bomo vidl kakšen je tvoj okus... :devil:p><p> [img]<a href=http://image.excite.it//olimpiadi/foto/maze/14big.jpg' alt='14big.jpg'>

Popravljeno . Popravil ak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tina maze najlepša.. ja.. :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ha, ha in tale slika naj bi nas prepričala v nasprotno :slap: :slap:

Daj ti sliko gor od tvoje, da vidimo kakšno lepotico imaš ti!!! :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ha, ha in tale slika naj bi nas prepričala v nasprotno :slap: :slap:

kdo pa hoče tebe prepričat? Napisal sem, da naredi svoj izbor, ker ga nisi, imam občutek da so ti moški bolj všeč... :devil:

Tina prepričljivo vodi

La piů bella delle Olimpiadi

1. Chemmy Alcott (Gran Bretagna) 6%

2. Vonetta Flowers (Usa) 2%

3. Anni Friesinger (Germania) 1%

4. Lindsay Kildow (Usa) 1%

5. Carolina Kostner (Italia) 6%

6. Tina Maze (Slovenia) 43%

7. Tatiana Navka (Russia) 15%

8. Yelena Sokolova (Russia) 4%

9. Julia Tchepalova (Russia) 4%

10. Kari Traa (Norvegia) 18%

57347 voti alle 18:22

sondaggio aperto alle 13:42 del 21-02-2006

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah to več ne gre nikamor. Če pa Tina ni ena simpatična punca pol pa tut ne vem, hudiča no. Pa ne mislim sam vizualno.

Jap. Ful je dobra po duši. :grim :grrr :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: kaj ji fali če smo natančni?

tole me namreč že pošteno intrigira...

Blentavi in kruljavi pizdek je ostal čisto sam na svetu, ker je zbiral in zbiral, pa na koncu nič zbral, ker ga je mati učila, da ni nič dovolj dobro zanj... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tinca je zelo simpatična punca. :grim In ko to trdim, to trdim seveda v svojem vulgarno-šovinističnem stilu. :grim :) Ampak vseeno je pa simpatična in sem glasoval DA (mogoče bo to kdaj ob kakem najinem srečanju skriti adut :lol: :grim :grrr :devil: )

P.s.: Bi pa bil nekoliko razočaran, če bi se izkazalo, da je na tisti fotki ona. Izključno iz enega razloga. :rolleyes: :whistle: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej jih, lej jih kako so se razpisali. Pridni, pridni u9.gif

Daj ti sliko gor od tvoje, da vidimo kakšno lepotico imaš ti!!! :devil:

A ti bi se pa kr naslajal. Kaj ti bo pa fant/žena/punca rekla? b236.gif

kdo pa hoče tebe prepričat? Napisal sem, da naredi svoj izbor, ker ga nisi, imam občutek da so ti moški bolj všeč... :devil:

Tina prepričljivo vodi

a1295.gifn1.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tino težko primerjaš s... recimo Tatiano Navko. Že Tinina struktura (obraza) itak nima nič s poosebljanjem kakšne lepote. Lahko je prisrčna, mogoče luštna, komu fletna...ampak lepa ali najlepša?. a1031.gif

Evo dve slike za primerjavo

Tinaesterne062221420602222207_big.jpg

Tatiana

afp76124202002193250_big.jpg

Ne vem odločite se sami, ampak rdeča lica, pa malo zabuhla faca me nikoli niso privlačila. Mogoče bi bile te lastnosti kdaj v predprejšnjem stoletju, nekje na vasi, glavni vir podžiganja moške hidravlike.

Danes pa? Jah, težko verjamem.b253.gif

Za konec pa: pridno glasujte, ker bom tudi jst zlo vesel, če bo zmagala ena naša bejbab191.gifb191.gif

Ja no, sej vem, okusi so različni

Beye, beye n50.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tino težko primerjaš s... recimo Tatiano Navko. Že Tinina struktura (obraza) itak nima nič s poosebljanjem kakšne lepote. Lahko je prisrčna, mogoče luštna, komu fletna...ampak lepa ali najlepša?.

Bla bla bllla

Ne vem odločite se sami, ampak rdeča lica, pa malo zabuhla faca me nikoli niso privlačila. Mogoče bi bile te lastnosti kdaj v predprejšnjem stoletju, nekje na vasi, glavni vir podžiganja moške hidravlike.

Danes pa? Jah, težko verjamem.b253.gif

bla blla blala bla

Ja no, sej vem, okusi so različni

Čestitam. Sam si dokazal imboidnost svojih izvajanj.

P.s.: pa no hard feelings, ti zaradi mene kar onaniraj na tole tvojo pomalano Tatiano. B) :)

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitam. Sam si dokazal imboidnost svojih izvajanj.

P.s.: pa no hard feelings, ti zaradi mene kar onaniraj na tole tvojo pomalano Tatiano. B) :)

:OK: :lol:

P.s.: prou na en tak komentar sem čakala; jaz nisem vedla kako naj se najbolj primerno izrazim :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!