Skoči na vsebino

Tina Maze najlepša


ak

Priporočene objave

ak, še zmer me ne prepričaš. Ena povprečna bejba, pač.

Pa kaj si ti wannabeTinalover, da jo tko favoriziraš? :eek:

pirrulz, a tale tvoj izzliv si moral še celo urejati (prejšnji post, da boš razumel). Priden, prov potrudu si se! :slap:

Ok, zdej pa neham nalagat, pa vas kurit, da ne bomo priče še kakšnega prebliska pisnega izpovedovanja. Ker se v tem primeru bojim, da boste še cel dan orgazmično razpoloženi... Bogi.

Phhh, če bi sam vsaj dobu kakšno nagrado za kurjača dopoldneva al pa vsaj ure, bi vsaj vedu zakaj tipkam tko zgodej. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pirrulz, a tale tvoj izzliv si moral še celo urejati (prejšnji post, da boš razumel). Priden, prov potrudu si se! :slap:

Da. Ker imam rad stvari urejene. B)

In pa nenazadnje tudi zato, ker sem se bal, da drugače ne boš razumel. :)

BTW izliv se piše z enim "z". :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh. tinca je pa le fajn.. taka... srčkana.. po izgledu in obnašanju v medijih... sem glasoval zanjo.

"vse je relativno":

.. primerjaš z danim izborom... ja, bi res lahko bila najlepša

.. primerjaš z našimi smučarkami... definitivno je najlepša

.. primerjaš z drsačicami ... (da ne bom napisal drsalkami, ker bo kdo narobe razumel :baa: ) ne bi zmagala

sam če primerjaš vse te zimske športnice - narava športa zahteva malce drugačno zgradbo telesa, več mišic, več mase.. drsačice... po mojem mnenju ne spadajo toliko med športnice kot spadajo med plesalke.. tam pa je zadevca glede zgradbe maaaaalce drugačna...

tko da... ... Tina bo glede na doslej zbrane % in 60.000 glasov detifinivno zmagala. :OK: vsaj en naš športnik na teh olimpijskih...(kurbe sam dnar trošijo.v kočevski pragozd s hlodi na ramah laufat pa bo boljša kondicija in pripravljenost :SS )

Popravljeno . Popravil Jurij
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, ko že glih Mazico pa Navkovo primerjate....

Najprej bi Tinco, potlej pa Tanco. In tako ponovno spet Tinca, Tanca, Tinca, Tanca... pa vmes bi šel malo v hladilnik pogledat, sej lačen pr takem del ne smeš bit!

(SanjaSvinjaKukuruzPress)

eh. tinca je pa le fajn.. taka... srčkana.. po izgledu in obnašanju v medijih... sem glasoval zanjo.

:OK: vsaj en naš športnik na teh olimpijskih...(kurbe sam dnar trošijo.v kočevski pragozd s hlodi na ramah laufat pa bo boljša kondicija in pripravljenost :SS )

Brez enga sestradanga medveda za njimi ne vem če bo kej efekta :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud jaz se strinjam, da je naša Tina fejst baba :OK: :grim , ampak kaj ji to pomaga v Torinu, če se pelje kot da bi imela putr na smučah. Če je tko naj se pa za misico prijav, sej izbirajo neke miss športa a ne.... Bomo vidl kaj bo jutri, vse je v glav pravijo :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tale tatiana al kaj je, me bl spominja na too much našminkanga tipa....bljaka :SS

:worship: :worship: :worship:

Naša Tina je prou fejst baba. Vsaj veš da maš nekej, ne pa tko kokr je zdj v modi, anoreksična koščena dekleta, pri katerih se bojiš da se bo zlomila že če jo pogledaš :) Pa še prou simpatična je ta naša Tinca :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P.s.: Bi pa bil nekoliko razočaran, če bi se izkazalo, da je na tisti fotki ona. Izključno iz enega razloga. :rolleyes: :whistle: :devil:

pirko, saj sem že enkrat dokazal neverodostojnost tiste slike "and I bet my perverted name on it!" 100% ni tina, ona je bolj aerodinamična :devil:

http://www.motosvet.com/tabla/index.php?sh...na%20maze&st=80

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa tut če bi bila.......ima vse, kar mi je všeč!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Prikupen nasmeh!!!

Lepo postavo!!!!

Čudovite obrvi........no, tuki jo NAGAJA 1000000000000000x nese!!!!!

Lepe joškice.

A moški lahko SPLOH želi še kaj več?????

Ja.....gozdiček....in tut tega ma....naravnost prekrasnega.

Pa zdej....a je to Tina al pa ne.......sladko mi je vseeeno!!!

Tina je ipaQ CARICA!!!!!! :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pirko, saj sem že enkrat dokazal neverodostojnost tiste slike "and I bet my perverted name on it!" 100% ni tina, ona je bolj aerodinamična :devil:

Spodobi se in pravično je. :grim :beer2:

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej jih, lej jih kako so se razpisali. Pridni, pridni u9.gif

A ti bi se pa kr naslajal. Kaj ti bo pa fant/žena/punca rekla? b236.gif

a1295.gifn1.gif

Ko bi vsaj tole primirjal! :kva2: Ne, tvoje pa res ne bi rad videl.... :lol1:

post-2154-1140718945_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo je pa sestavljal spisek.

Mislim, kdor je gledal Švedinje pri tistem zbijanju kegljev na ledu "karling" , je mogu opazit Evo LUND. Še kamerman jo je. Predvsem kamerman.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pirko, saj sem že enkrat dokazal neverodostojnost tiste slike "and I bet my perverted name on it!" 100% ni tina, ona je bolj aerodinamična :devil:

http://www.motosvet.com/tabla/index.php?sh...na%20maze&st=80

Pervyzitorre, mi ti se kuénmo...

BTW, si medtem naletel kje na kake bolj "otipljive" dokaze da ti res ni ona... :naughty: :naughty:

El Barto

Popravljeno . Popravil elbarto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo je pa sestavljal spisek.

Mislim, kdor je gledal Švedinje pri tistem zbijanju kegljev na ledu "karling" , je mogu opazit Evo LUND. Še kamerman jo je. Predvsem kamerman.

Jaz sem jo tudi... :worship: samo zastopil pa nič... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tino težko primerjaš s... recimo Tatiano Navko. Že Tinina struktura (obraza) itak nima nič s poosebljanjem kakšne lepote. Lahko je prisrčna, mogoče luštna, komu fletna...ampak lepa ali najlepša?. a1031.gif

Evo dve slike za primerjavo

Tinaesterne062221420602222207_big.jpg

Tatiana

afp76124202002193250_big.jpg

Ne vem odločite se sami, ampak rdeča lica, pa malo zabuhla faca me nikoli niso privlačila. Mogoče bi bile te lastnosti kdaj v predprejšnjem stoletju, nekje na vasi, glavni vir podžiganja moške hidravlike.

Danes pa? Jah, težko verjamem.b253.gif

Za konec pa: pridno glasujte, ker bom tudi jst zlo vesel, če bo zmagala ena naša bejbab191.gifb191.gif

Ja no, sej vem, okusi so različni

Beye, beye n50.gif

Razlika je predvsem v 2 kilah make-up-a :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!