Skoči na vsebino

Slovenec raztura v RKC


SiR

Priporočene objave

Sej men se zdi, da so četnike pobili že leta '43 v Grčaricah na Dolenjskem.

ne boš verjel ! jaz sem pred štirinajstimi dnevi videl še enega živega kar na tv-ju ! so bili s strani zaveznikov ob koncu priznani kot kraljeva vojska, ki je prisegla kralju in bila edina regularna domača vojska ! bi človek rekel da so streljali kar po vseh, bili za kralja, kar je takrat bilo "bolje" za ostalo evropo, kot pa revolucija in komunizem iz vzhoda !

TC si :topic: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsekakor. Morali bi okupirat Maldive. Brez Švabov.

:OK: če bi le

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In če se malo vrnemo na naslov teme, se mi zdi, da bolj raztura RKC v omenjenem gospodu Slovencu, kot on v RKC. Drugače si ne morem razlagati tistega sramotnega pisma predsedniku vlade in kasnejših, za lase privlečenih, pojasnil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

................... Drugače si ne morem razlagati tistega sramotnega pisma predsedniku vlade in kasnejših, za lase privlečenih, pojasnil.

Denar, sveta in RKC vladar!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In če se malo vrnemo na naslov teme, se mi zdi, da bolj raztura RKC v omenjenem gospodu Slovencu, kot on v RKC. Drugače si ne morem razlagati tistega sramotnega pisma predsedniku vlade in kasnejših, za lase privlečenih, pojasnil.

A ni prav da je tako. Prvič, da smo obveščeni in predvsem (bo šele čas pokazal če drži), da je JJ zaradi tega distanco s cerkvijo potegnil.

Je pa to njemu podobno.

"Neče on da ga drugi..."

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Absolutno prav je tako. Spoštovanja vredno ravnanje predsednika vlade. Ne vem kako bodo na to gledali nekateri koalicijski partnerji. Bomo videli. Marsikaj je kriva LDS, ker ni v vsem času, ko je bila na oblasti, pripravila in uzakonila poštenega zakona o verstvih. Predlog zakona, ki ga je podal poslanec Aleš Gulič je imeniten, a bo težko sprejet v sedanji sestavi DZ. Vera nima nobene zveze z državnimi posli in je predvsem stvar posameznika, RKC je pa samo ena od cerkva v RS. Prej ko bo to razčiščeno (cerkveni davek), bolje bo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!