Skoči na vsebino

Lepe, pa tudi pametne?


Priporočene objave

u glavnem, boli vas ko hudič če je ena lepša od vas in je s tem "uspešnejša" kljub vašim intelektualnim podvigom in vragolijam :lol: :devil:

:eek: :eek: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To ti novinarki razloži.... mislim, da je bil njen namen dosežen :P

kar tolaži se... ženske ste pasje :devil: . Ti oblikovalci so pa večinoma poženščeni moški. V bistvu ženske. Pa smo spet tam :lol:

dokler boste pač obračali glave samo za cosmo dekleti, ter tista z nekaj kilogrami označevali za debelorite prasice, si pač ne boste mogli obetati, da bi bile ženske kaj manj pasje, bolj sproščene, manj rivalske ter da bi se lepa dekleta posvečala čemu drugemu kot je podoba v ogledalu...

tiste redke pa, ki bodo prišle do zaključka da je vse skupaj komedija in bodo začela razmišljati sebi v prid, pa vas bodo po vsej verjetnosti poslale po cigarete in rekle :" Hvala miško."

vsaj glede na modrosti in zaključke ki jih polagate - posebej tiste, da so si zenske same krive...

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne reče se džabe 'dražljaji iz okolja' - če je okolje dovolj omniprisotno, lahko 'vzgaja' ustrezne posameznike, konzumente dobrin, ki jim jih potem prodaja

preveč je trženja in marketinškega filanja s 'perfekcijo', premalo bivanja v samostanih ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

takrat, ko dekleta in fantje v resnici ugotovijo kaj so, kdo so in kaj želijo je prepozno...

enako velja za alkoholike in ostalo šaro...

Pravijo, da pijanc se spreobrne, ko se v jamo zvrne.

Ni pa to nujno.

Nikoli ni prepozno.

- posebej tiste, da so si zenske same krive...

Potem se ti ne strinjas s tem, da je vsak zase odgovoren? (Otroci izzuzeti)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če si ne bi želele "najboljšega" potem se ne bi tako prerivale za špegu in kilograme...same ste si krive. :lol:

je v vaši naravi, ni vam pomoči....v jok pa na drevo in najljubšo igračko s sabo :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem se ti ne strinjas s tem, da je vsak zase odgovoren? (Otroci izzuzeti)

kaj sem povedala o vplivu na najstnike? in kaj je simon povedal

ne reče se džabe 'dražljaji iz okolja' - če je okolje dovolj omniprisotno, lahko 'vzgaja' ustrezne posameznike, konzumente dobrin, ki jim jih potem prodaja

preveč je trženja in marketinškega filanja s 'perfekcijo',

ne jokam za nobeno dušo, ki trpi zato ker ne zna odpret oči....

pišem le, da je razkladanje in nakladanje o tem kako so si ženske čisto same krive klobasa...

sploh glede na to da je tričetr populacije foruma stare pod 21 let in je govora predvsem o "mulariji"...

če si ne bi želele "najboljšega" potem se ne bi tako prerivale za špegu in kilograme...same ste si krive

dvomim da se odrasle ženske prerivajo za špegu..za kilograme pa najbrz zato, ker same sebi niso všeč ko lezejo po štengah v tretji stuk in tega ne zmorejo...

seveda je celoten topic vrhunsko orientiran v poniževanje določenega profila ženske kot "produkta" družbe katere del ste tudi vi...

nekdo se je pač spomnil da ne more več ziveti sam s seboj v svojem cviljenju kako ga nobena ne mara ker je grd, debel in neperspektiven zato si je vzel čas in obelodanil svoje odkritje da so ženske krive in ne on sam...

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj sem povedala o vplivu na najstnike? in kaj je simon povedal

Sem napisal otroci in ne najstniki. Ti so itaq najpametnejsi. Ce so zadosti stari za f***, potem so zadosti stari tudi za razmislanje s svojo glavo.

In ce je v druzbi sprejeto, da so zadosti stari, da pred zakonom odgovarjajo za svoja dejanja, potem bi lahko odgovarjali za svoja dejanja tudi samim sebi.

Kdor si prostovoljno nadane plasnice, si je sam kriv, ce vidi samo naprej.

Drazljaji iz okolja so lahko tudi batine. Te pa se dobijo zastonj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako ga nobena ne mara ker je grd, debel in neperspektiven zato si je vzel čas in obelodanil svoje odkritje da so ženske krive in ne on sam...

Mene ne marajo zato k sem kreten :grim

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem napisal otroci in ne najstniki. Ti so itaq najpametnejsi. Ce so zadosti stari za f***, potem so zadosti stari tudi za razmislanje s svojo glavo.

...

Drazljaji iz okolja so lahko tudi batine. Te pa se dobijo zastonj.

Natanko tako. V sredo sva s Hočkotom v Šiški pobirala enga razbitga mulčka, prestrašenga dolenca, jih ni dobu zastojn - še plačal jih je, s telefonom in denarnco... Skratka, nič ni zastojn: še najmanj pa dobra vzgoja.

Tisto o primerni starosti za f...t pa pedofili najboljše ovržejo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem napisal otroci in ne najstniki. Ti so itaq najpametnejsi. Ce so zadosti stari za f***, potem so zadosti stari tudi za razmislanje s svojo glavo.

In ce je v druzbi sprejeto, da so zadosti stari, da pred zakonom odgovarjajo za svoja dejanja, potem bi lahko odgovarjali za svoja dejanja tudi samim sebi.

Kdor si prostovoljno nadane plasnice, si je sam kriv, ce vidi samo naprej.

Drazljaji iz okolja so lahko tudi batine. Te pa se dobijo zastonj.

boš povedal svoje čez deset let

Mene ne marajo zato k sem kreten :grim

able bable :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dokler boste pač obračali glave samo za cosmo dekleti, ter tista z nekaj kilogrami oznalčevali za debelorite prasice, si pač ne boste mogli obetati, da bi bile ženske kaj manj pasje, bolj sproščene, manj rivalske ter da bi se lepa dekleta posvečala čemu drugemu kot je podoba v ogledalu...

tiste redke pa, ki bodo prišle do zaključka da je vse skupaj komedija in bodo začela razmišljati sebi v prid, pa vas bodo po vsej verjetnosti poslale po cigarete in rekle :" Hvala miško."

vsaj glede na modrosti in zaključke ki jih polagate - posebej tiste, da so si zenske same krive...

Hej, dokler lahko ti posplošuješ (tvoja gornja izjava), lahko tudi jest.

Dejstvo pa je, da so revije tipa Cosmo (Jana, Eva, ipd), namenjene ženskam in jo 99% urejajo ženske. Torej ženske za ženske. Ti pa misliš, da je to moška zarota. Če 'ženske za ženske' producirajo tip Cosmo ženske, je to pol kao moška krivda?

Tvoj drugi del govori o posvečanju čemu drugem. Na njihovo žalost se to prevelikorat tudi zgodi. Ko ujamejo svojega moškega, se zapustijo. In z leti je to opazno vedno bolj....

PS

Sem poslopševal? Seveda sem. ZELO. In namenoma. Le zakaj....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, pa slovesu žensk v joške-expo poslih pripomorejo tudi same.. npr v tanovem Playboyu je objavljen članek o knjigi Karrine Steffans - plesalke v video spotih (verjetno je mela tud svoja pota po ostalih pistah). Ženska obelodanja resnice iz zakulisja joške-expo biznisa, kako se kam pride in komu kam pride...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V sredo sva s Hočkotom v Šiški pobirala enga razbitga mulčka, prestrašenga dolenca, jih ni dobu zastojn - še plačal jih je, s telefonom in denarnco... Skratka, nič ni zastojn: še najmanj pa dobra vzgoja.

Mislis, da ga je kaj izucilo? Ker ce ga ni, je bilo zastonj.

Tisto o primerni starosti za f...t pa pedofili najboljše ovržejo.

S cim neki?

Zakon, mogoce.

V Antiki ni bilo pedofilov. So pa vseeno veselo porivali fantke. Pa se marsikaj drugega so delali, kar naj se danes ne bi vec delalo. Cloveska narava se v tem casu ni spremenila, nagnjenja ostajajo ista, samo danes so kazniva. Ali pa tudi ne. Enakost pred zakonom je itaq pravljica za naivne.

A smo mal zasli?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seveda je celoten topic vrhunsko orientiran v poniževanje določenega profila ženske kot "produkta" družbe katere del ste tudi vi...

Kaj je pa topic zdej kriv. Pogovori se z Novinarko(žensko) z oddaje E+. Ona je jih je provocirala z jako težkimi vprašanji o slovenskih jedeh ipd. Torej ONA

....nekdo se je pač spomnil da ne more več ziveti sam s seboj v svojem cviljenju kako ga nobena ne mara ker je grd, debel in neperspektiven zato si je vzel čas in obelodanil svoje odkritje da so ženske krive in ne on sam...

Zakaj si pa ti jezna?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej, dokler lahko ti posplošuješ (tvoja gornja izjava), lahko tudi jest.

Dejstvo pa je, da so revije tipa Cosmo (Jana, Eva, ipd), namenjene ženskam in jo 99% urejajo ženske. Torej ženske za ženske. Ti pa misliš, da je to moška zarota. Če 'ženske za ženske' producirajo tip Cosmo ženske, je to pol kao moška krivda?

Tvoj drugi del govori o posvečanju čemu drugem. Na njihovo žalost se to prevelikorat tudi zgodi. Ko ujamejo svojega moškega, se zapustijo. In z leti je to opazno vedno bolj....

PS

Sem poslopševal? Seveda sem. ZELO. In namenoma. Le zakaj....

ne prodajaj megle...

rekla sem da

...razkladanje in nakladanje o tem kako so si ženske čisto same krive klobasa.

lahko pa debatiramo o profilu ženski, ki oblikujejo cosmo (in ne o slovenski redkaciji cosma), o marketingu, namenih in denarju...

lahko debatiramo tudi o razlogih zaradi katerih se določene zenske zapustijo po tem ko dobijo moškega in zakaj se določene ne...

in zakaj se prasice starajo iz leta v leto a ne?

in kak pomen in vpliv ima tvoja izjava, ki govori o fizičnem izgledu zenske v zakonu...

recimo da nekako ni v skladu s tistim cviljenjem, v katerem je bilo zapaziti željo po tem da bi bile lepe manj neumne...pametne pa manj zavistne ker niso lepe...kako, če je vse kar ti lahko na dan potegneš to, da si opazil da se ženske zapustijo v zakonu>....

nisi opazil da so v kvalitetnem zakonu bolj izkušene, bolj prefinjene, modrejše bolj iznajdljive in boh si ga vedi kaj

in dokler boste pač polagali toliko vrednosti na zunanji izgled bodo dekleta takšne kakršna pač so...kar konec koncev so tu zaradi vas, toliko kot ste tu vi zaradi njih

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res si jezna, mal se pomiri... Rekel sem

PS

Sem poslopševal? Seveda sem. ZELO. In namenoma. Le zakaj....

PS

Moški pujsi so prasci, ženske pujske pa prasice :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sir Mix-A-Lot & Pervy IN DA HOUSE!!!! :OK:

I Like Big Butts

*talking*

Oh my god

Becky, look at her butt

Its so big

She looks like one of those rap guys girlfriends

Who understands those rap guys

They only talk to her because she looks like a total prostitute

I mean her butt

It's just so big

I can't believe it's so round

It's just out there

I mean, it's gross

Look, she's just so black

*rap*

I like big butts and I can not lie

You other brothers can't deny

That when a girl walks in with an itty bitty waist

And a round thing in your face

You get sprung

Wanna pull up tough

Cuz you notice that butt was stuffed

Deep in the jeans she's wearing

I'm hooked and I can't stop staring

Oh, baby I wanna get with ya

And take your picture

My homeboys tried to warn me

But that butt you got

Make Me so horney

Ooh, rump of smooth skin

You say you wanna get in my benz

Well use me use me cuz you aint that average groupy

I've seen them dancin'

To hell with romancin'

She's Sweat,Wet, got it goin like a turbo vette

I'm tired of magazines

Saying flat butts are the thing

Take the average man and ask him that

She gotta pack much back

So Fellas (yeah) Fellas(yeah)

Has your girlfriend got the butt (hell yeah)

Well shake it, shake it, shake it, shake it, shake that healthy butt

Baby got back

I like'em round and big

And when I'm throwin a gig

I just can't help myself

I'm actin like an animal

Now here's my scandal

I wanna get you home

And UH, double up UH UH

I aint talkin bout playboy

Cuz silicone parts were made for toys

I wannem real thick and juicy

So find that juicy double

Mixalot's in trouble

Beggin for a piece of that bubble

So I'm lookin' at rock videos

Knockin these bimbos walkin like hoes

You can have them bimbos

I'll keep my women like Flo Jo

A word to the thick soul sistas

I wanna get with ya

I won't cus or hit ya

But I gotta be straight when I say I wanna --

Til the break of dawn

Baby Got it goin on

Alot of pimps won't like this song

Cuz them punks lie to hit it and quit it

But I'd rather stay and play

Cuz I'm long and I'm strong

And I'm down to get the friction on

So ladies (yeah), Ladies (yeah)

Do you wanna roll in my Mercedes (yeah)

Then turn around

Stick it out

Even white boys got to shout

Baby got back

Yeah baby

When it comes to females

Cosmo ain't got nothin to do with my selection

36-24-36

Only if she's 5'3"

So your girlfriend throws a Honda

Playin workout tapes by Fonda

But Fonda ain't got a motor in the back of her Honda

My anaconda don't want none unless you've got buns hun

You can do side bends or sit-ups, but please don't lose that butt

Some brothers wanna play that hard role

And tell you that the butt ain't gold

So they toss it and leave it

And I pull up quick to retrieve it

So cosmo says you're fat

Well I ain't down with that

Cuz your waste is small and your curves are kickin

And I'm thinkin bout stickin

To the beanpole dames in the magazines

You aint it miss thing

Give me a sista I can't resist her

Red beans and rice did miss her

Some knucklehead tried to dis

Cuz his girls were on my list

He had game but he chose to hit 'em

And pulled up quick to get with 'em

So ladies if the butt is round

And you wanna triple X throw down

Dial 1-900-MIXALOT and kick them nasty thoughts

Baby got back

Baby got back

Little in tha middle but she got much back x4

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

nekdo se je pač spomnil da ne more več ziveti sam s seboj v svojem cviljenju kako ga nobena ne mara ker je grd, debel in neperspektiven zato si je vzel čas in obelodanil svoje odkritje da so ženske krive in ne on sam...

Sigurno, da so babe krive. On jih ma rad, one pa njega ne.

... Na njihovo žalost se to prevelikorat tudi zgodi. Ko ujamejo svojega moškega, se zapustijo. In z leti je to opazno vedno bolj....

....

Enako velja za večino moških. TV, pivo in čips ustvarita pujsa.

@Vsem

Zastonj je lepota, če pa v glavi niti črva ni več ker je crkno od lakote. Tista, ki je po naravi kura je tudi v postelji kura. Iteligentne pa so v postelji zakon. Ne glede na lepoto. Pa še v družbi ti ne delajo sramote.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

boš povedal svoje čez deset let

Slucajno namigujes, da nisem bil nikoli najstnik? Ot®ok? Pa da ne smem iz svojih "bogatih" izkusenj kaj povedati?

Aja, jest nisem lepa pa pametna...

Sem pa v HriBaru zvedel, da ima Iris Mulej IQ 156. Ona pa je lepa pa pametna.

Sam njene slike na njenmu pejđu so pa bolj obup.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!