Skoči na vsebino

Beta rr


Brooki

Priporočene objave

Ja pa SM ma manjšo kolo spredi, malo drugače nastavljene amortizere, to so razlike pri večini motorjev, če pa je tak pri 50cc pa nevem :hmm:. Glete Bete pa pomoje more bit vredu, ima paioli amortizere spredaj, Minarelli AM6 agregat pa imajo itaq skoraj vsi 50cc cestak-i, enduro-ti, sm-i in se ga da tudi fajn predelat :) .

Lp

Popravljeno . Popravil SiMoN`
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne wm no težk bi ti kej reku glede tega jst tk praum če hočeš kr velik stisnat iz motorja pol si boš kr kmal mogu umislat kak kit tako so drugi rekl pa te zadeve če si pa bolj ta počasn pa bolj umirjen pol ti bo pa verjetn brez blokad pa kak aspuh kr dost :)

aja to je moje mnenje :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glej ti servisi motor ti bo laufal približno isto ko pa z orginal celindrom. sem imel rs50 z istim mašinom am6 pa je bila fajn predelan končna 125-135km/h. in ni bilo nikoli kakšnega večjega sraufanja. redna menjava bata na 5000km pa smo tudi končali. nikoli na cesti obstal ali kaj podobnega.

pa prosim ne z takimi da ima v orginali 8-10km a jaz sem mel gori polinja pa je mel 11konjev( z vso predelavo ki sem jo imel na koncu je bilo cca 15konjev). pa z orginalom mi je šla cca 85, z kitom pa koliko sem že omenil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

amm jst sm šou dons tale motor gledat... in to kar je justaboy reku sploh ne drži... motor je odprt in brez kite, ga pa z prvo kamot dvigne in gre z 2 v kateri koli klanec...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

amm jst sm šou dons tale motor gledat... in to kar je justaboy reku sploh ne drži... motor je odprt in brez kite, ga pa z prvo kamot dvigne in gre z 2 v kateri koli klanec...

To ti je prodajalec reko :? ker men je enkrat prodajalec na motoboomi v celju reko da gre rieju rs2 brez blokad ko ga odpres 140 :D pa mislim da tud z kitom tolk ne gre,tak da prodajalci so vsega zmozni ko ponavadi se pojma nimajo o tistem kaj prodajajo nekateri

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislm LoOoL, k bo šla pa odblokirana 50ka 140 se bom pa z največjega nebotičnika v LJ dol vrgu :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislm LoOoL, k bo šla pa odblokirana 50ka 140 se bom pa z največjega nebotičnika v LJ dol vrgu :lol1:

haha :lol: veš kaj si pozabu, kaj če je on mislu k greš po klancu dol ? :P sam ne vem na kir klanc je to cilu haha :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta izjava je mal tk 140 pa to sam ko pa te mašine odblokiraš pa nisi niti več tko zaspane se kr zbudi no usaj pr men .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta izjava je mal tk 140 pa to sam ko pa te mašine odblokiraš pa nisi niti več tko zaspane se kr zbudi no usaj pr men .)

Sej pa sem napiso da je to prodajalec na motoboomu reko,s tem pa sem mislo povedat da vcasih prodajalci nimajo pojma o tem kaj prodajajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa velika večin ne we kaj prodaja kr neki sam ta ti nabija tam pa da proda enmu ko nima tulk z motorjem opravka bi ga kmal kupu s to izajvo <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer smo že malo offtopic, ampak v primerjavi z zasebnimi lastniki (če kupuješ rablen motor) so teli prodajalci iz trgovin še kr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po mojem ma isto masino kot vecina 50 cc motorjev to je am6,za to ti mam se jaz kit za prodat 80ccm!

A mi lahk pošleš ceno pa kšne fotke ča maš na moj email: dani_b@email.si Hvala :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mi lahk pošleš ceno pa kšne fotke ča maš na moj email: dani_b@email.si Hvala :)

Sam neki, a res morš pol gred pa vse skp zamenat, ker drgač sm se premislu :blush: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam neki, a res morš pol gred pa vse skp zamenat, ker drgač sm se premislu :blush: :P

za ta kit nerabiš nič menjavat. to ima cca 12 konjev. na mhri pa teh moraš ko je cca 20 jih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...
tnx,zdej me pa sam še znima kje so blukade,jst sam prbližn vem :unsure:

u auspuhu 100%, menda se u fergazru ..

in nove DT-jke majo tud u elektroniki, mozno da beta tudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u elektronki dvomm k ni glih nova,u auspuhu majo itak skor usi :hmm: frgazr je pa tut,če sm prou forum prebrou.

a kdo prudaja auspuh za beto rr(leovince gianneli...)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!