Skoči na vsebino

silvo plut spet moril


Priporočene objave

Za moje pojme so sodišča irelevantna zadeva. Če želiš biti nedolžen moraš znati groziti ali pa mastno plačati. Tu ne gre za neko splošno pravico, ampak prej za "več kot plačaš, bolj si nedolžen". Plut tega denarja sicer ni imel in se je zagovarjal sam. Po kakšen postopku so ga izpustili, mi ni jasno, ker pri obravnavi nisem bil zraven. Ampak osumljenca ne morejo puščat, da leta naokoli kot brezglava kura s (p)tičjo gripo in povzroča vsesplošni nemir (oziroma umore).

Ja, najceneje bi ga bilo predati Srbiji, ampak zaradi birokracije ne gre. Prekrškarje takšnega kova lahko izročimo samo članicam EU. Poleg tega je sedaj še tukaj moril in verjetno vsakršna predaja odpade, saj mu morajo soditi tudi pri nas. Sej pomoje bo hitro zunaj, kolikor mi je naše sodstvo znano.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... najboljši zagovor, ki sem jih kdaj koli slišal (je blo na POP TV) ...

... kao nesel žensko iz dnevne sobe v kopalnico in je padel ter jo pri tem zabodel ... večkrat ...

... ta pa ma smisel za humor ... :wacko: :glare: :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na enem drugem forumu sem prebral, da je on slovenski Ed Gein.

Sedaj sem se malo poglobil v branje o Ed Geinu in videl, da je bil on navdih za Lederfacea, American Psycho, Buffalo Bill (Ko jagenjčki obmolknejo),... O tem pa prej nisem imel pojma. No sedaj je že mrtev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men pa mal smrdi izjava moža pokojne.......

"Ko se mi je nekako uspelo rešiti sem stekel k sosedu po pomoč,............."

Če bi men kdo posiljeval ženo ali pa bi jo rezal z nožem, ne bi tekel k sosedu po pomoč (še posebej ne ne Jančah, kamor policija potrebuje vseh 20 minut da pride) ampak bi zagrabil valar, ponev, vile in bi šel pomagat ženi.

Samo moje osebno mnenje. Da vidimo, kdaj bodo to pokapirali na sodišču.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men pa mal smrdi izjava moža pokojne.......

"Ko se mi je nekako uspelo rešiti sem stekel k sosedu po pomoč,............."

Če bi men kdo posiljeval ženo ali pa bi jo rezal z nožem, ne bi tekel k sosedu po pomoč (še posebej ne ne Jančah, kamor policija potrebuje vseh 20 minut da pride) ampak bi zagrabil valar, ponev, vile in bi šel pomagat ženi.

Samo moje osebno mnenje. Da vidimo, kdaj bodo to pokapirali na sodišču.

Tadej

Jaz tudi ne vem kaj bi storil , verjetno si v velikem šoku.Ne vem no jaz moža nebi obsojal zaradi tega dejanja.

Popravljeno . Popravil Godfather
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dovolj je to, da so spustili morilca na prostost in da je morala ena oseba zaradi take šlamparije umreti...pove vse. lahko smo upravičeno zaskrbljeni, ker če so takega človeka spustili...koliko ostalih kriminalcev uživa in se sonči med nami??? verjetno mnogo... :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah, jest bi pa pluta raj skril pred SLO policijo in ga raj zvezanga predal sorodnikom umorjene srbkinje. Po mojem bi se kakšna braća našla, ki bi mu dala milo za žajfo. Če pa bi to po nesreč preživel pa še mal srbskih zaporov... Tko za ene 40 let (najmanj). Pri nas bojo pa ugotovil, da je v otroštvu zelo trpel, ker ga mati ni dojila... :slap: Pa bo dobil 10 let, ker pa med bivanjem v zaporu ne bo nobenga ubil (jah, tam je bolj malo mladih deklet), bojo to štel, kot poboljšanje in ga bo prezident vun spustil. Pol si pa sam še en rostfrej nož nabav, pa spet v akcijo.

Kar se pa tiče tistga šinfanja čez sodtvo, tožilstvo in policijo, pa tud ni glih najbolj fer. Res mu niso mogl nič zaradi umora v Srbiji, ker naši politiki pač niso sporazuma o izročanju kriminalcev podpisal. Tko, de če je koga za šimfat so tle verjetno politiki v prvi vrsti. Če bi policija začela preverjat Pluta kar tako, brez zakonske podlage, bi pa še eno afero fasal, da kaj se grejo eno UDBO.

Zdej morjo čimprej podpisat sporazum s Srbijo, da ko (če :blink: ) prinas odsedi, da ga lepo za desert pošljejo še v srbske čuze na dopust.

Mah. :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolj smesna izjava se mi zdi "Da ni bilo utemeljenega suma da bo spet moril"... ha ha, pa ze 2 zenski je ubil? Skratka tako kot delajo v ameriki: ujamejo, ustrelijo...Ce je sploh se v sloveniji?

Na žalost tri :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se pa tiče tistga šinfanja čez sodtvo, tožilstvo in policijo, pa tud ni glih najbolj fer. Res mu niso mogl nič zaradi umora v Srbiji, ker naši politiki pač niso sporazuma o izročanju kriminalcev podpisal. Tko, de če je koga za šimfat so tle verjetno politiki v prvi vrsti.

Ne vem, če je ravno tako. Če ga ne izročijo bi mu morali za zločin soditi v Sloveniji. Kar pa niso storili in je ostal na prostotsti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi men kdo posiljeval ženo ali pa bi jo rezal z nožem,

Se strinjam, čeprav je res kot je nekdo omenil, gre tudi za šok oz. "primarni nagon" boj za preživetje(beg)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poleg vsega...je ta prasec imel mednarodno tiralico....že na tej podlagi bi ga morali met zaklenjenega... :doze: ampak ne...kot vedno je v Sloveniji pravi kriminalec za na cesto <_<

Odgovorni so DOPUSTILI, da je še ena ženska umrla nasilne smrti. Zanje smo vredni manj od nič, razen ko nam pobirajo denar...takrat so pa brezobzirni in natančni. JEBEMJIMPORKODIJOPORKO! :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..ne razumem kako je lahko mož bežu,.. men se strga film, da mi nekdo "dira", kar je mojga,.. ni važn, kdo je, pa kolk ga je skupi,.. ni je sile, da bi me ustavila, da mi nekdo ženo posiljuje, pa da bi bežal????? nedojemljivo,... zame ne. Škoda da je dec,... da nima tolk jajc, da ni branil, kar ma za branit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kje živimo?

:BUA:

Vsakemu

le malo razgledanemu človeku, kaj šele izobraženim penologom,

psihologom, socialnim delavcem, sodnikom ... bi moralo že ob prvem

umoru 22letne MM biti popolnoma jasno, da gre za težkega bolnika

kateremu dandanes ne more pomagati nobena znana terapija,

ne zna pomagati noben še tako dober terapevt,

da je verjetnost za ponovitev kaznivega dejanja sadističnega umora 100%na,

in da je

edini izhod za takega človeka

dosmrtna izolacija na zaprtem oddelku

kakega zavoda za mentalno higieno.

Ampak

NE !!!!!!

Matrjm****

:angry2: :angry2: :angry2: :angry2:

... zdaj bodo "strokvnjaki" pamet pridajali po TV

v

bistvu jim je pa popolnoma vseeno, kakšne zveri se potikajo okoli

po BRoSLO (Banana Republic of Slowenia)

ZATO

KRIVIM ZA DRUGI DVE SMRTI SLOVENSKO STROKOVNO JAVNOST,

KI NI ZNALA OCENITI PLUTA KOT SKRAJNEGA BOLNIKA,

KOT TEMPIRANO BOMBO, KATERO SO (NAMERNO??) VRGLI MED LJUDI!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KATERO SO (NAMERNO??) VRGLI MED LJUDI!

Moja teorija je, da to počnejo zaradi demografije...pač slovencev je preveč (baby boom) in je potrebna redukcija...ker bolezni že "ownamo" na medicinskem področju, je pač treba v družbo infiltrirat "speče" morilce. Plut je malo zabluzil in moril tudi onstran nacionalne meje, očitno gre za napako pri pranju možganov oz. re-programiranju le-teh, ko je Plut bil še dete. Ali pa so znanstveniki, ki so ga pripravljali na to dejanje v otroštvu, pač pozabili vkalkulirat oz. vstavit možnost, da bo Jugoslavija pač razpadla. To je očitno slabost omenjenih reprogramiranj v otroštvu, ki je znanstveni svet zagotovo pripravila k razmišljanju ali je tovrstna metoda sploh primerna in izvedljiva. Priča smo zgodovini.

Mogoče je kak "speči" morilec tudi na MS-ju :huh: :o :unsure: :xx:

:slap:

Popravljeno . Popravil Thundercat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Pa bo dobil 10 let, ker pa med bivanjem v zaporu ne bo nobenga ubil (jah, tam je bolj malo mladih deklet), bojo to štel, kot poboljšanje in ga bo prezident vun spustil. Pol si pa sam še en rostfrej nož nabav, pa spet v akcijo.

kakšnih deset let, funakoshi... sej ni stari mami torbico ukradu.. za umor se pri nas sedi od 6 do 18 mesecev.. pa če milo sodnika pogledajo reče na koncu še "...pogojno." :SS

tale bo zajokal, da je moral prekmalu brez dude okol hodit in se mu bo odredilo zdravljenje z obiskovanjem terapij.. verjetno pri kaki terapevtki, frišni s faxa, stari tam ene 26 -29 let ... :SS

ni kej, še ena cvetka našega pravnega sistema... :SS :SS

meni je pa prav hudo za ta par. tako za mrtvo žensko, kot tudi za moža. če sem prav razumel, je ta izrodek okol 6h zjutraj tole počel, mož pa šele čez par ur pritekel po pomoč. zna bit, da je bil res fejst zvezan.

zdej o detajlih ugibat, al se je pustil zvezat al ga je spečega po glavi pol pa zvezal, al je zbežal vmes al je bil nezavesten al je bil pri zavesti...res nima smisla. verjamem pa, da če je bil pri zavesti tacajt, da hujših muk ne bi mogel trpeti. :cry: upamo lahko samo, da svojega silva pluta nikoli ne srečamo.

glede na domnevno preteklost vpletenih (pričanje na sodišču zoper pluta) je verjetno, da se bodo zdaj malce umaknile vse potencialne priče v raznih sodnih postopkih. vsaj zase lahko rečem, da je malo situacij, v katerih bi bil pripravljen pričati zoper nekoga... državljanska dolžnost gor-dol. če je na izbiro moja varnost in varnost bližnjih ter "pravica na sodišču" izberem prvo. drugega tako ali tako ni. jebeš tako državo in tak sodni sistem. ne za državo ne za sodnijo ne nosim glave in glav bližnjih na prodaj. sicer pa so tudi drugi učinkovitejši načini doseganja pravice, sam da te ne smejo dobit.

pa upam, da se ne bo najdu zdej kdo, ki bo utemeljeval pričanje s "pospravljanjem krminalcev za zapahe za večjo varnost ravno nas, državljanov..." :wacko:

Popravljeno . Popravil Jurij
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si me prehitel... mam še od siola novico... >>Prefukali prasca<<

zgleda, da se uvaja tud v zaporih zahodnjaški/ameriški sistem, kjer baje pedofili in morilci žensk/posiljevalci orenk najebejo... :yea1: :yea1: končno nekaj dobrega iz amerike...

:grupni: :grupni: :grupni: :grupni:

Popravljeno . Popravil Jurij
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čeprav bi jaz namesto

"...število policistov in postavili policijske zasede. V eno od njih v Šmartnem pri Litiji se je osumljenec ujel, zaradi "izjemno strokovnega in taktičnega pristopa" policistov pa se ni mogel upirati, je dejal Slak na novinarski konferenci..."

veliko raje prebral:

"...zaradi "izjemno strokovnega in taktičnega pristopa" policistov pa je "utrpel lažje poškodbe"..."

vem, da to znajo strokovno izpeljat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi men kdo posiljeval ženo ali pa bi jo rezal z nožem, ne bi tekel k sosedu po pomoč (še posebej ne ne Jančah, kamor policija potrebuje vseh 20 minut da pride) ampak bi zagrabil valar, ponev, vile in bi šel pomagat ženi.

Tadej

Vedi,da se fino motiš....bi hitro spremenil mišljenje,če bi bil v situaciji nemilosti morilca....takrat ne razmišlaš,samo iščeš izhode iz krize.....in to kar se je zgodilo,te še kar nekaj časa spremlja in se ne pozabi kar tako...potem pridejo trenutki ko sam sebi rečeš,kaj bi lahko bilo,če bi naredil to pa to...ni tako enostavno kakor si napisal...verjemi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vedi,da se fino motiš....bi hitro spremenil mišljenje,če bi bil v situaciji nemilosti morilca....takrat ne razmišlaš,samo iščeš izhode iz krize.....in to kar se je zgodilo,te še kar nekaj časa spremlja in se ne pozabi kar tako...potem pridejo trenutki ko sam sebi rečeš,kaj bi lahko bilo,če bi naredil to pa to...ni tako enostavno kakor si napisal...verjemi

Vedi, da se fino motiš... Ljudje smo zelo različni prav tako naša dajanja.

Če je že človek tako nor, da vdre v hišo kjer so ljudje, potem je najbrž tudi dovolj nor, da koga posili ali ubije.

Kakorkoli že, jaz osebno bi raje poizkusil napadalca onesposobiti kot pa, da bi gledal kako mi posiljuje ženo.

Oziroma, raje probam in umrem, če mi ne uspe, kot pa da ne naredim nič...

Nismo vsi enaki... Verjemi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!