Skoči na vsebino

silvo plut spet moril


Priporočene objave

Se popolnoma strinjam s Tadejem. Samo najbolj zatohla pi... bi tekla k sosedu. Seveda pa obstaja tudi možnost, da je mož naročil lepotno operacijo, pa je punca po nesreči padla na nož... :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vedi, da se fino motiš... Ljudje smo zelo različni prav tako naša dajanja.

Če je že človek tako nor, da vdre v hišo kjer so ljudje, potem je najbrž tudi dovolj nor, da koga posili ali ubije.

Kakorkoli že, jaz osebno bi raje poizkusil napadalca onesposobiti kot pa, da bi gledal kako mi posiljuje ženo.

Oziroma, raje probam in umrem, če mi ne uspe, kot pa da ne naredim nič...

Nismo vsi enaki... Verjemi.

kar se je dogajal v resnici itak ne bomo zvedeli...zato tudi nabijanje o posilsvu je nično...kako pa v danem trenutku reagira človek se pa strinjam,da vsak drugače,vendar ko si prisiljen v nekaj nimaš dosti izbire...verjemi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse akr lahko rečem je, Vsa čast Plutovim sojetnikom!! :worship:

Pa, da bi še večkrat takole fasal..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kar se je dogajal v resnici itak ne bomo zvedeli...zato tudi nabijanje o posilsvu je nično...kako pa v danem trenutku reagira človek se pa strinjam,da vsak drugače,vendar ko si prisiljen v nekaj nimaš dosti izbire...verjemi

a sem kje Pluta omenil? jaz sem pisal čisto na splošno.

res je, da nimaš dosti izbire - ali se ne upiraš ali pa se.

ti zgleda da ne bi storil ničesar, jaz pa definitivno bi, verjemi...

Popravljeno . Popravil BC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kakšnih deset let, funakoshi... sej ni stari mami torbico ukradu.. za umor se pri nas sedi od 6 do 18 mesecev.. pa če milo sodnika pogledajo reče na koncu še "...pogojno." :SS

tale bo zajokal, da je moral prekmalu brez dude okol hodit in se mu bo odredilo zdravljenje z obiskovanjem terapij.. verjetno pri kaki terapevtki, frišni s faxa, stari tam ene 26 -29 let ... :SS

ni kej, še ena cvetka našega pravnega sistema... :SS :SS

meni je pa prav hudo za ta par. tako za mrtvo žensko, kot tudi za moža. če sem prav razumel, je ta izrodek okol 6h zjutraj tole počel, mož pa šele čez par ur pritekel po pomoč. zna bit, da je bil res fejst zvezan.

zdej o detajlih ugibat, al se je pustil zvezat al ga je spečega po glavi pol pa zvezal, al je zbežal vmes al je bil nezavesten al je bil pri zavesti...res nima smisla. verjamem pa, da če je bil pri zavesti tacajt, da hujših muk ne bi mogel trpeti. :cry: upamo lahko samo, da svojega silva pluta nikoli ne srečamo.

glede na domnevno preteklost vpletenih (pričanje na sodišču zoper pluta) je verjetno, da se bodo zdaj malce umaknile vse potencialne priče v raznih sodnih postopkih. vsaj zase lahko rečem, da je malo situacij, v katerih bi bil pripravljen pričati zoper nekoga... državljanska dolžnost gor-dol. če je na izbiro moja varnost in varnost bližnjih ter "pravica na sodišču" izberem prvo. drugega tako ali tako ni. jebeš tako državo in tak sodni sistem. ne za državo ne za sodnijo ne nosim glave in glav bližnjih na prodaj. sicer pa so tudi drugi učinkovitejši načini doseganja pravice, sam da te ne smejo dobit.

pa upam, da se ne bo najdu zdej kdo, ki bo utemeljeval pričanje s "pospravljanjem krminalcev za zapahe za večjo varnost ravno nas, državljanov..." :wacko:

Čakajte malo, čakajte malo.... saj se bo Drnovšek vpletel v to zadevo in bo rešil ta problem. Ded bo vzunaj, ko bi mignil.... :SS **** bog, reči, da se motim!!! :worship:

Popravljeno . Popravil motoristek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Srčno upam, da se motiš!

Medklic: Mislim, da je ta čas zrela klima za referendum o doživljenskem arestu za podobne izmečke družbe, kot je plut!?! ... ali pa vsaj o spremembi kazenske zakonodaje v tej smeri (mislim nekaj podobnega kot ZDA), ko se posamezne kazni seštevajo in ga na koncu obsodijo na 670 let aresta ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kill the basthard :grim 5 times in the role :OK:

pa se zmer nebi blo zadost!

Po moje bi bila smrtna kazen kar upravicena za take ticke k jim hodijo take reci po glavi!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na povšetovi hitr obračunajo s pedri, pedofili pa posiljevalci :grim

Sam res ne vem kaj je mož mislil, ko je bežal k sosedu, ženo mu je pa plut obdeloval :wacko:

Al pa je bil tolk zvezan, da ni mogu nč naredit pa je lahko samo gledal :ninja:

Kakorkoli že, jaz vem da se brez boja ne bi dal :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jokc jokc jokc ... Zanje smo vredni manj od nič, razen ko nam pobirajo denar...takrat so pa brezobzirni in natančni. JEBEMJIMPORKODIJOPORKO! :angry:

ne, tudi takrat niso ravno dosledni.

čeprav bi jaz namesto

"...število policistov in postavili policijske zasede. V eno od njih v Šmartnem pri Litiji se je osumljenec ujel, zaradi "izjemno strokovnega in taktičnega pristopa" policistov pa se ni mogel upirati, je dejal Slak na novinarski konferenci..."

veliko raje prebral:

"...zaradi "izjemno strokovnega in taktičnega pristopa" policistov pa je "utrpel lažje poškodbe"..."

vem, da to znajo strokovno izpeljat...

Danes ste vsi spet tako čudovito prikupno pametni. Ko je bil možakar še na svobodi, nisem nič bral tukaj, da bi se ga kdo od vas lotil lastnoročno iskati ....

Se popolnoma strinjam s Tadejem. Samo najbolj zatohla pi... bi tekla k sosedu. Seveda pa obstaja tudi možnost, da je mož naročil lepotno operacijo, pa je punca po nesreči padla na nož... :photo:

a že kaj vemo, če je mož k sosedu zbežal prostoročen ali zvezanih rok? To bi utegnilo pojasniti marsikaj ... kajne? Seveda se o tem nihče ne vpraša - vsi kar na hitro in počez ... In ta, ki je bežal, ga je menda za tri Plute skupaj... bohved, kaj sta v resnici imela...

a sem kje Pluta omenil? jaz sem pisal čisto na splošno.

res je, da nimaš dosti izbire - ali se ne upiraš ali pa se.

ti zgleda da ne bi storil ničesar, jaz pa definitivno bi, verjemi...

Verjamemo ti na besedo, seveda. Besed je na tem forumu sploh veliko.

Čakajte malo, čakajte malo.... saj se bo Drnovšek vpletel v to zadevo in bo rešil ta problem. Ded bo vzunaj, ko bi mignil.... :SS **** bog, reči, da se motim!!! :worship:

"Motiš se. Počakaj in videl boš." :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak una njegova izjava, da sta padla na nož in da je bila vse skupaj nesreča je bila pa izjava leta!!!! :lol1:

Ja sta padla, kolk 20-krat! :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nnooo, mislllmmmm, kwa je zdej to!?

Sej decu ni še nič dokazano, je samo osumljeni, vi pa tak medijski linč zganjate! Kje pa je sedaj pregovorna motosvetova razsodnost in pravičnost? :whistle: .)

Možakar je pač malo drugačen, dejte ga na mir pustit!

(Verjetno malo slabše bere, pa ne ve, da so ženske zaščitena divjad! :P )

Popravljeno . Popravil HHV
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče nisem prebral vsega napisanega po časopisih in na forumu. Pa vseeno mi nekaj ne štima. Baje naj bi se Plut in mož že enkrat stepla. Torej sta zakonca morala vedeti kakšen je. Kako je potem lahko oba zvezal, pa čeprav jima je grozil z nožem, ne da bi se branila? S tem, da je Plut griža, oni pa kar konkreten ded. Meni to vseskup smrdi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni to vseskup smrdi.

Vtakni nos tja, kjer bo bolj dišalo in bo problem rešen ...

Mater ste pametni ... res ...

:SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kulk jst tega pluta poznam prek medijev ni možakar ne wem kk močn pa nabit tk da ful folka tle pravi da mož ni vedeu kaj nardit sam če bi se to dogajal u moji hiši verjemte da rajš crknem pa njega zraun uzamem v pekel ko pa da gledam ka dela z mojo ženo tk ko je reku tadej al kdo neki bi že najdu da bi mu zabil tja u betico :angry2: :angry:

za take pa ni nič druga ko šus iz shut gun da ga razmesari tak da bi ga sam zobozdravnik prepoznav

da so ga narezal v zaporu pa pravim še premal :ninja:

to je moje mnenje pa prosim ne s takimmi da sem tole napisal kot žival ker zatem stojim .) :krneki: :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blink: :eek:

Pa še BTW : A je Silvo kej v žlahti s Slavkotom? Takisto Plutom? :hmm:

Ali pa morda z Dušanom? Takisto takisto Plutom? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakorkoli že, jaz osebno bi raje poizkusil napadalca onesposobiti kot pa, da bi gledal kako mi posiljuje ženo.

mogoče nisi spremljal včeraj Tv- ko je govoril mož umorjene...rekel je, da ko se je odvezal in stopil na hodnik je Plut že "opravil svoje" in mu rekel, "sedaj si pa ti na vrsti", takrat je mož zbežal.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja u tistem trenutko jst uzamem bilo šta bilo v roke pa grem na njega pa verjemte da če un mene sprau na drug svet gre zraun ziher :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!