Skoči na vsebino

gume


lukec

Priporočene objave

nisem tako hudo mislil kot je morda zvenelo s tem zadnjim stavkom

sprejmem opravičilo, pa upam da ni zamere glede tega.

(malo me živci zadnje čase izdajajo zarad prihajajoče sezone)

lp

Ni problema. Nisem zamerljiv tip. :D Preden, pa sedeš na motor, pa le mirne in sproščene živce. Naj ti bo sezona 2006, prijetna, predvsem pa varna. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 9 mesecev pozneje...

@šokac, gizmOkak, morda še kdo: dolžan sem vam opravičilo.

Optika na zadnjih kolesih se dela tudi na del solki. Par "vseznalcev" me je prepričalo da se ne in sem jim slepo verjel (rešuje me edino diplomatsko vstavljen "kolikor vem" v moje zagovarjanje te trditve)

Torej, zaradi luknje na cesti in rahlo udarjene sprednje feltne sem dal preventivno nastaviti komplet optiko. Tam sem tudi izvedel da se le-ta nastavlja tudi na zadnji premi.

Sedaj gre avto sicer slabše v ovinke (še vedno zelo dobro), je pa bolj prijazen do gum (trenutno prevoženih cca 6000 km pa imajo gume še pol profila).

se posipam s pepelom :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če rabi kdo za drift, mu dam obe gumi teh dimenzij za 10.000sit. Profila je še kar nekaj (kakšnih 5mm), nisem pa ziher, če kakšna rabi zdravilo (beri: injekcijo). Model je pa Scudo Stunner.

IPB Slika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@šokac, gizmOkak, morda še kdo: dolžan sem vam opravičilo.

Ni panike... se mi je zdelo pa čudno, da se ne bi delalo optike tudi zadi... Čeprav, nikoli ne veš :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sedaj gre avto sicer slabše v ovinke (še vedno zelo dobro), je pa bolj prijazen do gum (trenutno prevoženih cca 6000 km pa imajo gume še pol profila).

Se opravičujem, na avtomobile se bolj malo spoznam, kateri je del sol?

Zanima me pa predvsem zato, da bom vedel, katerega v bodoče ne smem kupiti. Kajti da avto s sprednjim pogonom po 6000 km požre pol profila na zadnjih gumah - saj ves čas govorite o zadnjih, kaj ne? - je pa vsaj za moje pojme malce prehuda. Pa tudi, če je noga včasih malo pretežka. Mi je pa ena stvar ravnokar prišla na misel: morda je tu tudi kaj obračanja z ročno in podobnih hecov?

Pa brez zamere in en lep pozdrav, Andi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se ne motim je Del sol oznaka za posebno izdajo Honde CRX :unsure: Ampak sem skoraj ziher, da ima na prednje pogon.

Popravljeno . Popravil Tomozuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HONDA CRX del sol, mislim, da so bile od '92 naprej, ima pa SAMO na sprednji pogon, je pa taka

post-7531-1168248392_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil MK-R1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HONDA CRX del sol, je pa taka

Definitivno ne bom kupil :( . Je že na pogled predraga :cry: .

Priznam pa, da bi z veseljem kupoval nove gume, če bi jo imel :yes: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj kolega ima točno takšno črno, samo tistih ciganskih luči nima noter :) Ima pa njegova verzija 130KM.

Popravljeno . Popravil Tomozuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se opravičujem, na avtomobile se bolj malo spoznam, kateri je del sol?

Zanima me pa predvsem zato, da bom vedel, katerega v bodoče ne smem kupiti. Kajti da avto s sprednjim pogonom po 6000 km požre pol profila na zadnjih gumah - saj ves čas govorite o zadnjih, kaj ne? - je pa vsaj za moje pojme malce prehuda. Pa tudi, če je noga včasih malo pretežka. Mi je pa ena stvar ravnokar prišla na misel: morda je tu tudi kaj obračanja z ročno in podobnih hecov?

Pa brez zamere in en lep pozdrav, Andi.

glede avta so ti že ostali odgovorili, še nekaj slikc moje

govora je pa o zadnjih gumah, ja

obračanja z ročno 0, kak drift (zanalašč ali pa tudi ne) na vsake toliko pa ja

6000 km s pol profila je še dosti, na motorju jih treba menjat po 1000 - 2000 :D

Definitivno ne bom kupil :( . Je že na pogled predraga :cry: .

Priznam pa, da bi z veseljem kupoval nove gume, če bi jo imel :yes: .

avto za moje pojme hudo dobro zgleda, še posebej če vzameš v obzir da je to model 92.

Predraga? Ne vem, dobi se jo že za okol 3500 € ('96 - 97'), dobro ohranjene pa kak jurja ali dva več

Moj kolega ima točno takšno črno, samo tistih ciganskih luči nima noter :) Ima pa njegova verzija 130KM.

se pravi ima menjano mašino? tastare crx so mele 130 KM, pa tudi _nekaj_ kg manj

PS: moja ma 132 (uradno, 97 kW) :P

kar se pa luči tiče, zadnje leksuske ji ne sedejo, oz. črne še pogojno, tele ki jih je prilepil MK-R1 pa IMO niti pod razno ne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo Misty,

sem pogledal slikce, res zelo luštkan avto. A kljub vsemu ne bom kupil. Veš, sem namreč že malo starejšega datuma in se temu primerno vozim v Volvotu, še enega avta pa res ne rabim - za užitek imam moped. Če pa ne bi imel avta in bi ga moral na novo kupiti, potem pa ... :naughty:

No ja, pa tudi Volvo zna biti marsikateri bejbi zanimiv, hehe. Dokaz prilagam. :OK:

Pa lep pozdrav vsem skupaj, Andi.

post-8423-1168285060_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil andi1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo Misty,

sem pogledal slikce, res zelo luštkan avto. A kljub vsemu ne bom kupil. Veš, sem namreč že malo starejšega datuma in se temu primerno vozim v Volvotu, še enega avta pa res ne rabim - za užitek imam moped. Če pa ne bi imel avta in bi ga moral na novo kupiti, potem pa ... :naughty:

No ja, pa tudi Volvo zna biti marsikateri bejbi zanimiv, hehe. Dokaz prilagam. :OK:

Pa lep pozdrav vsem skupaj, Andi.

Hvala :D

Sicer pa tvoj datum nima veze. Nakup take igračke narekuje srce, ne emšo :D

Je pa res da rabiš potem dva avta. Sam se recimo zdele pozim vozim s skudotom, hondica pa čaka u garaži (sončne dneve me useeno pelje na sprehod :D)

Tale tvoj dokaz v sliki, niceeeee ... ampak, hmm, a si hčerki avto posodu :P :naughty:

hehe, sori, sam mal provociram, brez zamere,

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale tvoj dokaz v sliki, niceeeee ... ampak, hmm, a si hčerki avto posodu :P :naughty:

Ne, ne. Priznam, slikco sem našel nekje na netu, pa sem jo spravi, ker mi je bila všeč. Res pa je (in zato jo lahko v hecu tudi pokažem), da je moj tudi take plave farbe.

Hotel sem le reči, da bi mi bile tri registracije na leto - dva avta + motor - res malo preveč. Pozimi in ko je dež, se pač vozim z avtom, ostalo pa z motorjem.

Sedaj pa tema gum: lani sem rabil nove letne za avto. Na netu sem našel firmo GUME - DIREKT, v petek sem si stvar ogledal, našel primerne (205x60x15), prebral nekaj mnenj bivših kupcev in jih takoj naročil. Plačal sem s kartico in, glej hudiča, v torek dopoldne (torej 4 dni kasneje !!!) so bili s kombijem pred blokom. Pripeljali so mi gume. In to iz Nemčije !

Cena?

Štiri gume z dostavo vred 50.000.- SIT

In to nove gume, ne kakšne nalite ali podobno sranje. Res da ne pretirano znana firma (Nankang - Tajvan),

a sem z njimi izredno zadovoljen. Vozil sem 200+, gre kot po tračnicah, nič ne plava, pa tudi na mokri cesti so se mi zelo dobro obnesle.

Dobiš tudi gume bolj znanih firm, a so seveda dražje, a kljub vsemu cenejše kot pri nas. Kar je seveda razumljivo, kajti pri tako veliki količini prodanih gum si lahko privoščijo bistveno manjše marže.

Na tebi je, da se odločiš.

Pa srečno vožnjo in en lep pozdrav, Andi.

Popravljeno . Popravil andi1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe, lepo da imaš pozitivno izkušnjo z gume-direkt. Moja izkušnja z njimi bi bila tudi pozitivna če ne bi dostava trajala 3 tedne - gume so mi pomotoma poslali na Nizozemsko. Zraven opravičila sem dobil razlago da na Nizozemskem tudi obstaja pošta z isto številko kot je moja, hehe.

Je bil pa poglavitni razlog za nakup iz DE tudi pri meni cena.

Srečno vožnjo tudi tebi, pa čimbolj čist avto, da ne bo odtisov na havbi (doma zna kdo grdo gledat :D)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sedaj pa tema gum: lani sem rabil nove letne za avto. Na netu sem našel firmo GUME - DIREKT, v petek sem si stvar ogledal, našel primerne (205x60x15), prebral nekaj mnenj bivših kupcev in jih takoj naročil.

Imajo pri nas izpostavo ali nekaj podobnega... :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imajo pri nas izpostavo ali nekaj podobnega... :?

Ja, je res, a le za papirnato vojsko in končno dostavo, ko gume pridejo iz Nemčije, na zalogi jih nimajo. Vsaj tako sem zvedel, ko sem ob naročilu vprašal, od kje morajo gume priti in kakšen je posledično rok dobave.

LP, Andi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!