Skoči na vsebino

Razkazovanje vojaške moči


Nagaya

Priporočene objave

kako lahko tako omalovažujete našo vojsko! že res, da ni nevem kako opremljena, ma to je posledica idiotskih potez na MORS. Kdor blebeta, da bi ob kaki resni zadevi blo vse konec v petih minutah je samo drekač, paničar in ne pozna lastnega naroda. lahko se izseli kam drugam. takih ne potrebujemo, ko bo trda predla, ker nas bodo samo izdali in zadali nož v hrbet ali spokali svoje guzice kam drugam.

Če kera budala misli, da je SV nepotrebna lahko nastavi rit prvemu tujcu, ki pride mimo. Celo Liechenstein ima nekaj vojakov, pa je tazadnja država, ki bi jih sploh potrebovala.

parada je pa brez potrebe in bi sredstva, ki bi jih potrošili zanjo lahko vložili za nabavo boljše opreme za naše fante in dekleta v vojski, ter je dokaz, da je na MORS spet en bublo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še dobro da Slovenska vojska nima svojega foruma in bi na njem pisali kako budale in glupsoni so Motosvetovci, ki se svojimi škropilnicami vozijo po slovenskih cestah in zaradi svoje objestnosti ubijajo nedolžne na cestah. :angry2:

@GorazdH: Kapo dol. Dobr si to napisal. :OK:

Popravljeno . Popravil master 007
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem za parado. Saj kdo ve kaj itak ne bo mogla biti ... se mi pa zdi da je prav, da je. SV je institucija, ki je neposredni naslednik tiste, zaradi katere smo se lahko osamosvojili. In če državljani že niso ponosni na SV, bi lahko imeli vsaj pozitivno mnenje o njej, saj gre za našo vojsko. Je teh 15 let prvič v naši zgodovini, da jo imamo ... če zanemarimo Karantanijo.

Sploh pa ne maram pacifistov, ki jih je poln gobec ob vsaki taki stvari.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še dobro da Slovenska vojska nima svojega foruma in bi na njem pisali kako budale in glupsoni so Motosvetovci, ki se svojimi škropilnicami vozijo po slovenskih cestah in zaradi svoje objestnosti ubijajo nedolžne na cestah. :angry2:

@GorazdH: Kapo dol. Dobr si to napisal. :OK:

:OK: :OK:

Jaz sem za parado. Saj kdo ve kaj itak ne bo mogla biti ... se mi pa zdi da je prav, da je. SV je institucija, ki je neposredni naslednik tiste, zaradi katere smo se lahko osamosvojili. In če državljani že niso ponosni na SV, bi lahko imeli vsaj pozitivno mnenje o njej, saj gre za našo vojsko. Je teh 15 let prvič v naši zgodovini, da jo imamo ... če zanemarimo Karantanijo.

Sploh pa ne maram pacifistov, ki jih je poln gobec ob vsaki taki stvari.

Cyc, čakajo te.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Končno eden, kateremu je tudi všeč parada :)

Igrajte se, otroci, le igrajte. B) A še vam kako liziko pa barbiko pa tistega faga Kena prinesemo? :)

(Sicer sem pa jaz tudi za parado. Ampak za tisto varianto s smb kadjo, lipičem v gatah in rubber duckom. :grim )

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem za parado. Saj kdo ve kaj itak ne bo mogla biti ... se mi pa zdi da je prav, da je. SV je institucija, ki je neposredni naslednik tiste, zaradi katere smo se lahko osamosvojili. In če državljani že niso ponosni na SV, bi lahko imeli vsaj pozitivno mnenje o njej, saj gre za našo vojsko. Je teh 15 let prvič v naši zgodovini, da jo imamo ... če zanemarimo Karantanijo.

Sploh pa ne maram pacifistov, ki jih je poln gobec ob vsaki taki stvari.

Samo trenutek........nekje v mojih sivih celicah tiči neko veliko veselje, ob trenutku, ko so razglasili.....da ne bo potrebno k partizanom.....mislm...tabornikom......ma spet sem kiksnu.......v naborniško služenje............pa če se ne motim....je bil avtor tega veslega krika........tvoja malenkost?????

Cyc.......evo......specialno zate bom zorganiziral parado posipalcev in plugov po Celovški cesti.

V nedeljo..........a vela?????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Urka duš, smo pa razpizdil naše soldate! :lol1:

Vojska naj bo v kasarnah! Naj dela in se uči, ter počne za kar je plačana! Kaj ima in kako je do česa prišla oz. kako to uporablja, pa naj kontrolirajo nevladne inštitucije, civilna družba torej!

Nasprotovanje paradi ni nasprotovanje naši vojski!

To, kakšna je za naše razmere, terensko razgibanost in velikost najprimernejša, pa je stvar debate. Rekel bi da tudi strokovnih analiz, a žal naša politika kar se tega tiče še ni naredila nobene take, da bi jo biloposebej hvaliti!

Po cestah pa naj hodijo deklice! V minimalni opremi seveda!

A izgleda, da bomo namesto deklic in cvetja po cestah kmalu gledali vojsko, na plakatih pa do vratu zapete stare babe. In takrat tudi deklice ne bodo več kazale popkov! :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Igrajte se, otroci, le igrajte. B) A še vam kako liziko pa barbiko pa tistega faga Kena prinesemo? :)

(Sicer sem pa jaz tudi za parado. Ampak za tisto varianto s smb kadjo, lipičem v gatah in rubber duckom. :grim )

A imaš doma kolekcijo barbi igrač :? , al ok kje ti možnost šeranja barbik???

Drugače mi je daleč najlepša parada, v času francoskega dneva državnosti. Cel šompzelze v cvetju, iz zvočnikov udarja marsejeza, vsi veselo pojejo, na častnem odru pa predsednik, kateri joka od ganjenosti :)

Seveda do takega ambijenta lahko pride le v državi ponosnih in samozavestnih (malček patriotskih) ljudi. V državi kje si ljudje dajejo imena po pivu in se sami niti ne spomnejo kadaj so nazadnje pošteno seksali in zato gledajo razne xxx internetne strani, pa seveda takega ambijenta ni možno pričarati. Škoda

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je bilo hudo malo do služenja vojaškega roka zato, ker bi mi zelo narobe hodilo to pri študiju. Nekih izjav o kakem civilnem služenju in podobno nisem nikoli pisaril. Bi bilo proti mojim prepričanjem. Konec koncev je eden od mojih hobijev streljanje. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V državi kje si ljudje dajejo imena po pivu in se sami niti ne spomnejo kadaj so nazadnje pošteno seksali in zato gledajo razne xxx internetne strani, pa seveda takega ambijenta ni možno pričarati. Škoda

N'č bat brihtić, nekateri smo že zdavnaj dal skoz tiste ganjenosti ob raznoraznih pasjih procesijah!

In iz izkušenj ti povem, da je bolje gledati mimohod potrebnic, kot pa uniform! Vsaj ganejo me bolj!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

N'č bat brihtić, nekateri smo že zdavnaj dal skoz tiste ganjenosti ob raznoraznih pasjih procesijah!

In iz izkušenj ti povem, da je bolje gledati mimohod potrebnic, kot pa uniform! Vsaj ganejo me bolj!

Se strinjam. Zarad mene naj peljejo mimo čredo ovac ali krav. Vseeno mi je. Sam parada na dan državnosti bi pa lahko bila :yes: Ne pa da je valentinovo pomembnejši dan od dneva državnosti <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A imaš doma kolekcijo barbi igrač :? , al ok kje ti možnost šeranja barbik???

when in doubt, go-to e-bay. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa lovce, LOVCE bi lahko dali na parado! kolk vas je ? 20.000? povprečno po tri puške....to je sila! :OK: seveda bi korakali takoj za kuhinjami in sodi .) :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugače mi je daleč najlepša parada, v času francoskega dneva državnosti. Cel šompzelze v cvetju, iz zvočnikov udarja marsejeza, vsi veselo pojejo, na častnem odru pa predsednik, kateri joka od ganjenosti :)

Seveda do takega ambijenta lahko pride le v državi ponosnih in samozavestnih (malček patriotskih) ljudi.

true... :worship:

In iz izkušenj ti povem, da je bolje gledati mimohod potrebnic, kot pa uniform! Vsaj ganejo me bolj!

true again....samo da tega mimohoda potrebnic ne bomo videli....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako lahko tako omalovažujete našo vojsko! že res, da ni nevem kako opremljena,...

Kdor blebeta, da bi ob kaki resni zadevi blo vse konec v petih minutah je samo drekač, paničar in ne pozna lastnega naroda....

lahko se izseli kam drugam. ....

...Celo Liechenstein ima nekaj vojakov,...

parada je pa brez potrebe in bi sredstva, ki bi jih potrošili zanjo lahko vložili za nabavo boljše opreme za naše fante in dekleta v vojski, ter je dokaz, da je na MORS spet en bublo.

ad1) Ops,... pa mi smo se o celi vojski pogovarjali... :lol1:

ad2) mislim, da udarni val od Krškega do Jesenic tud 5 minut ne bi rabil...

ad3) če mi bo dana kaka kolikor toliko privlačna možnost bom res spizdjot....se bo kar kadilo za mano....

ad4) menda celo častno četo premorejo... slovenija drugega niti ne potrebuje (mamo nato ;) )

ad5) tu se pa strinjava.. ne sicer v celoti... jaz bi sredstva za kaj pomembnejšega namenil...

Drgač sem pa še vedno za politično-vojaške vojne igre na Počku... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Kdor blebeta, da bi ob kaki resni zadevi blo vse konec v petih minutah je samo drekač, paničar in ne pozna lastnega naroda...

Sigurno. Ta zadnji ravs je trajal celo šest dni.

Samo smo zajebali stvar in pozabili kaj je pisalo v scenariju. Baje bi morali zgubiti. Oboroženi pa smo bili dosti slabše kot je sedanja vojska.

Koliko je meni znano so vse sedanje države ustvarile vojske in ne pacifisti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa lovce, LOVCE bi lahko dali na parado! kolk vas je ? 20.000? povprečno po tri puške....to je sila! :OK: seveda bi korakali takoj za kuhinjami in sodi .) :grrr

Trenutno je med lovci taka klima (reorganizacija in volitve), da tega ne priporočam. Bi bilo lahko preveč "zalutanih" metkov :whistle:

true... :worship:

true again....samo da tega mimohoda potrebnic ne bomo videli....

Če bo plo tako naprejm res nič več.

Sicer pa se to redno dogaja na 3M, čim se malo otopli. Bojda najštevilčneje v sredah! :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To o odnosu do vojske ne pove nič!

Šport kot šport!

To misliš ti, ko nimaš nič proti streljanju. Vem kako čudno marsikdo pogleda če omenim streljanje ... :devil:

Če bi bil prav mirovniško razpoložen se že ne bi s tem bavil. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer pa se to redno dogaja na 3M, čim se malo otopli. Bojda najštevilčneje v sredah!

...in komaj čakamo na to parado... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!