Skoči na vsebino

Cenzura playboyevega jumbo plakata


BlazS

Priporočene objave

Pred kar nekaj dnevi opazim playboyev plakat na katerem je lepa, gola punca(ženska). Fino se mi zdi, saj dobivam občutek, da se premikamo naprej. Stran od konzervativnosti in zaplankanosti in mogoče golota ni več tak tabu.(OK marbit sem vse skupej mal napihnil ampak v bistvu je tko).

Potem se pa prejšnji dan peljem po celovški in kaj opazim. Prsi ženske so pobarvane(cenzurirane). Se nasmehnem in si rečem:"Hehehe, en jo je cenzuriral!". Potem se pa peljem naprej in na koncu celovške opazim, da so cist vsi plakati pofarbani.

To ne morm verjet. Kako se lahko najde en človek in pobarva vse te plakate? To pa more bit en .....?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...frajer od dotične, gospodične....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Francisco Y Rode El Conquistador... :grim

se je pa že men k sem taprvi plakat vidu porajala misel... "...XXX vsebina... dostopnost U-18?...." no, pa so tud drugi takega mnenja...

mene osebno pa ne motijo uni velki joški :kva2: .. sicer visijo k vime, pa so vsaj naravni...(as if it matters ) :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je po mojem naredu en k svoje zenske se ponoc ne vid nage. Poj pa se drugim ne privosci. "Ce jest nimam tud ti ne smes met."

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

debata o Playoboy plakatih na Playboyevi strani, kjer začuda še nihče ne omenja tega okrutnega dejanja :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred kar nekaj dnevi opazim playboyev plakat na katerem je lepa, gola punca(ženska). Fino se mi zdi, saj dobivam občutek, da se premikamo naprej. Stran od konzervativnosti in zaplankanosti in mogoče golota ni več tak tabu.(OK marbit sem vse skupej mal napihnil ampak v bistvu je tko).

Potem se pa prejšnji dan peljem po celovški in kaj opazim. Prsi ženske so pobarvane(cenzurirane). Se nasmehnem in si rečem:"Hehehe, en jo je cenzuriral!". Potem se pa peljem naprej in na koncu celovške opazim, da so cist vsi plakati pofarbani.

To ne morm verjet. Kako se lahko najde en človek in pobarva vse te plakate? To pa more bit en .....?

Ja, res je grd. Pa sej BlazS, ti si lahko verjetno joške tut na internetu pogledaš. Mogoče celo kdaj kake v živo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bla,bla... take slike polepšajo okolico ob cesti... :grim

take slike ti polepšajo, jutro, dopoldne, dan, popoldne, večer..............

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo SymRu, razumi... take slike polepšajo okolico ob cesti... :grim

take slike so predvsem reklame za to ali ono...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

take slike so predvsem reklame za to ali ono...

razumem to ,

in tisto ono je????????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

take slike so predvsem reklame za to ali ono...

Ne nujno, stari. Jaz recimo si nikoli ne zapomnim, katera firma ali produkt je napopal/a nago babo gor na jumbo. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem pa opazila plakat, k ima pofarbane samo joške, tamalo :unsure: , al kako bi se izrazila pa ima še lepo odkrito, nič cenzurirano!!!! Kje je tle fora???? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem pa opazila plakat, k ima pofarbane samo joške, tamalo :unsure: , al kako bi se izrazila pa ima še lepo odkrito, nič cenzurirano!!!! Kje je tle fora???? :?

to me spominja na čase, ko je bilo - mislim da kje drugje kot v ZDA- strogo prepovedano pokazat kako dlakico , če se je pa kaj drugega videlo, je blo pa OK.

pa tamalo ima obrnjeno stran od objektiva... se ne vidi direkt v lukne... ;) .. joški pa lepo bingljajo.. mogoče pa storilce tega nemoralnega cenzoričnega dejanja skrbi zgolj za kasnejše posledice gravitacije - pobožne joške mične gospodične... in so iz preventivnih razlogov montirali joškentregerje... :hmm:

Popravljeno . Popravil Jurij
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to me spominja na čase, ko je bilo - mislim da kje drugje kot v ZDA- strogo prepovedano pokazat kako dlakico , če se je pa kaj drugega videlo, je blo pa OK.

pa tamalo ima obrnjeno stran od objektiva... se ne vidi direkt v lukne... ;) .. joški pa lepo bingljajo.. mogoče pa storilce tega nemoralnega cenzoričnega dejanja skrbi zgolj za kasnejše posledice gravitacije - pobožne joške mične gospodične... in so iz preventivnih razlogov montirali joškentregerje... :hmm:

No to je že res, da se ne vidi lukenj, sam že se že spravi nekaj narest naj naredi komplet! Ma so smotani! Sej se ne daje dol z enim,... Ma nima smisla kej dost komentirat, k un k je glup, je pač glup!!!! :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..., k un k je glup, je pač glup!!!! :BUA:

Pa še hudoben povrhu, ker je uničil pogled na prelepo naravo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes zjutraj sem prav pogledala plakat v Postojni. Še vedno je tak, kot je bil prvi dan!

čaki da se Francisco Y Rode El Conquistador odpravi na romanje Rim-Ljubljana... boš videla, kakšen bo pol plakat.. skor tak kot pri muslimanih... samo obraz se bo videl iz črnega pobožnega oblačila... <_< . napis "Playboy" pa bo spremenjen v "Play God"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče je pa to delo koga, ki je med vožnjo vozila preveč buljil v joškice deklice na plakatu in se zato zaletel...

ali pa pač nekomu ni za gredat golih joščic in riti vsak dan ko se pelje v službo...sej to je za razumet a ne?

al spet teramo svoje z glavo skoz' zid, ker se nam pač tko zdi?

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!