Skoči na vsebino

Tunizija 2006


Gregs

Priporočene objave

Se strinjam.

Zanima me kolk jih ima spolh namen it dol 22.4 - no tist vikend.

Lahko bi se zmenil za en datum pa bi se res mal dobil, kako rekl in kako pivo zvrnil!!!

LP Borut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam.

Zanima me kolk jih ima spolh namen it dol 22.4 - no tist vikend.

Lahko bi se zmenil za en datum pa bi se res mal dobil, kako rekl in kako pivo zvrnil!!!

LP Borut

Kontaktiraj Mladena (nickname mladen), ker gresta s kolegom dol v tem času, pa se potem dobita z nami v Ksar-u.... ;) Če boš imel isto pot, ti lahko nahrbtnik vozimo mi, ker gremo z dvema avtoma.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Budi13, dej me poklič na telefon, se zmenimo, povemo naso verzijo, magari kupimo skupaj karte, pol se pa pridružiš gregsu&ekipi...v pon bomo vedeli za 100% kdo gre in smo zmenjeni, da se dobimo enkrat po drugem tednu v ljubljani. Ce se ujamemo se da znami vse zment.

Noise, se cisto strinjam s tabo, ljudi je treba prej spoznat. Vedet, kdo ti bo ob treh zjutrej pri trdnjavi na Ksaru klical: Igor, Igor javi se... Txs! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Noise, se cisto strinjam s tabo, ljudi je treba prej spoznat. Vedet, kdo ti bo ob treh zjutrej pri trdnjavi na Ksaru klical: Igor, Igor javi se... Txs! :)

:OK: .) .) .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala Gregs!

Bom kontaktiru Mladena, za nahrbtnik bom pa računu na vas!

V ponedeljek 13.4. boste 100% vedl kdo, kdaj, kam,... če sm prou razumu!

LP Borut :D

2 Zoro! A mi mogoče lahko pošlješ GSM številko! Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala Gregs!

Bom kontaktiru Mladena, za nahrbtnik bom pa računu na vas!

V ponedeljek 13.4. boste 100% vedl kdo, kdaj, kam,... če sm prou razumu!

Ja, za en nahrbtnik se vedno najde prostor... ;)

Nekako tako, mislim pa, da se bo vedelo že v torek 14.3.... ;), zagotovo pa do 13.4.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tko BTW, 13.4 je četrtek na mojem koledarju :? :devil:

Jah nekaj naslednjih noči bom bolj slabo spal :whistle:

Sicer pa si moram iti ogledat stare teme, da se malo zrajcam s tem peskom. Mogoče me pa prime :blush:

Bom kar javno vprašal (mogoče še koga zanima): Kako je v tisti puščavi - Oazi poskrbljeno za morebitne zdravstvene težave, oziroma kako daleč (km, ure vožnje) je prva spodobna zdravstvena ustanova (ki premore vsaj kak laboratorij za osnovni pregled krvi, urina) in kako škatel zdravil za postavljeno diagnozo!

Če ne bo treba res pol lekarne dol vlečt (za vsak primer :? )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo ravnokar dobil potrjeno rezervacijo s strani ladijskega prevoznika :yea1:

Cena za 4 osebe in dva motorja v notranji kabini 180 000SIT. :OK:

Fantje se vidimo dol

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah nekaj naslednjih noči bom bolj slabo spal :whistle:

Sicer pa si moram iti ogledat stare teme, da se malo zrajcam s tem peskom. Mogoče me pa prime :blush:

Bom kar javno vprašal (mogoče še koga zanima): Kako je v tisti puščavi - Oazi poskrbljeno za morebitne zdravstvene težave, oziroma kako daleč (km, ure vožnje) je prva spodobna zdravstvena ustanova (ki premore vsaj kak laboratorij za osnovni pregled krvi, urina) in kako škatel zdravil za postavljeno diagnozo!

Če ne bo treba res pol lekarne dol vlečt (za vsak primer :? )

WTF??? Kakšen pregled krvi, urina??? Saj se ti nima kaj takega zgodit... Če furaš motor je malo bolj "tvegano", ker si pač oblj izpostavljen, drugače pa nič takega...

Spodobna zdravstvena ustanova je (morda) v Tunisu, kar je 1 dan vožnje. Če je res pizdarija, se da dobit vojaški helikopter, samo tud verjetno traja ene pol dneva da se zorganizira.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tko BTW, 13.4 je četrtek na mojem koledarju :?

Jah nekaj naslednjih noči bom bolj slabo spal

13.4. je seveda četrtek, takrat ne gremo, ampak do takrat se bo gotovo vedelo, KDO in KDAJ gre....;)

To ga je zanimalo...

Zakaj boš pa bolj slabo spal? :hmm:

Hanzi, BTW: se boš moral hitro odločiti: trenutno je en že potrjen za Tunizijo, dve deklici pa sta skoraj tik pred tem.. ;)

Evo ravnokar dobil potrjeno rezervacijo s strani ladijskega prevoznika

Cena za 4 osebe in dva motorja v notranji kabini 180 000SIT.

Kje si kupil karte?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupili smo jih v SLO in sicer za prevoznika Grimaldi

http://www.grimaldi-ferries.com/

Trenutno najcenejši prevoznik za Tunizijo (iz Italije) 40% sconto izven sezone za povratno karto.

Če bi dobili frej na palubi pa bi bila cena za dva in motor cca. 65 000 SIT

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kaj ej z vami ljudje zakaj razmisljate tako crnogledo na take stvari??! :BUA:

Ce greste na dopust pol pejte tja dol uzivat pa ne studirat nic druzga doma ampak samo kako boste cim bolj uzivali :hmm: (ce je nekaterim uzitek studirat kako se jim bo kaj zgodilo pa kar naj!)Pejmo tja dol dol se dobimo v oazi in se ga bomo tko nalahko z domacim snopcom (jst castim) :OK: :yea1:

To je moje skromno mnenje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trenutno najcenejši prevoznik za Tunizijo (iz Italije) 40% sconto izven sezone za povratno karto.

Če bi dobili frej na palubi pa bi bila cena za dva in motor cca. 65 000 SIT

???? "Če bi dobili frej" ?? Saj je vedno frej.. tisti letalski sedeži so vedno prazni... no saj, zdaj je kar je, pač prespiš tist dan pa se spočiješ pa je.

Je pa tko, mi smo se zdaj peljali z Grandi Navi Veloci (Grimaldi) in je italijanska ladja v primerjavi s tunizijsko slabša. Ful majhna, nič se ne dogaja, duty free čist izpraznje (hint: duty free je tudi v pristanišču, po prvi (imigracijski) kontroli)... Pa da ne govorim o tem, da je potrebno urejati papirje potem na meji in ne na ladji...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma tole s papirji je toliko različnih informacij da groza. Eni pravijo da full komlicirajo, drugi spet da so se v državo zapeljali brez problema tudi z italjanskim prevoznikom.

Bomo vidli pa javimo kaka je situacija. Prvi dan je itak zajeban ko pridemo ob 16.00 v Tunis tak da je vseeno če se malo poigramo še s papirji :P

???? "Če bi dobili frej" ?? Saj je vedno frej.. tisti letalski sedeži so vedno prazni... no saj, zdaj je kar je, pač prespiš tist dan pa se spočiješ pa je.

Na cruise & ferry mu je sistem javljal da so zasedeni, tudi doma sem čekiral in ni bilo termina v letu 2006 da bi bili frej. Lahko da jih prevoznik ne trži in potem folk jemlje kabine. Sicer je pa tudi razlika v ceni kabina-paluba tako majhna da skoraj ni omembe vredno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma tole s papirji je toliko različnih informacij da groza. Eni pravijo da full komlicirajo, drugi spet da so se v državo zapeljali brez problema tudi z italjanskim prevoznikom.

Saj ni nobenega problema, samo čakati moraš v vrsti. Vsako vozilo je pač potrebno vpisati v potne liste, in za vsako vozilo to pač traja xx minut. In če je ladja dosti polna, lahko to pomeni nekaj ur. Če je prazna, kot je bila v začetku leta, ko smo se mi peljali dol, pač zabiješ samo eno uro.

Bomo vidli pa javimo kaka je situacija. Prvi dan je itak zajeban ko pridemo ob 16.00 v Tunis tak da je vseeno če se malo poigramo še s papirji :P

Ja, valjda. Pa da ne pozabim: poskrijte vse nosilce za GPS in same GPS-e, ter morebitne satelitske telefone, mobitelov pa tudi ne preveč kazati. Drugače boste morali vse to še dodatno vpisovati v pasoše!

Na cruise & ferry centru mu je sistem javljal da so zasedeni, tudi doma sem čekiral in ni bilo termina v letu 2006 da bi bili frej. Lahko da jih prevoznik ne trži in potem folk jemlje kabine. Sicer je pa tudi razlika v ceni kabina-paluba tako majhna da skoraj ni omembe vredno.

Saj to je... toliko manj stane, da se ziher bolj splača vzeti kabino. Zaradi prtljage, miru, spanja. Iiihaaa, še mal pa greste!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj ni nobenega problema, samo čakati moraš v vrsti. Vsako vozilo je pač potrebno vpisati v potne liste, in za vsako vozilo to pač traja xx minut. In če je ladja dosti polna, lahko to pomeni nekaj ur. Če je prazna, kot je bila v začetku leta, ko smo se mi peljali dol, pač zabiješ samo eno uro.

PA to je vse kar se papirjev tiče ali je še kaj drugega? Sem malo spraševal na AMZS pa so rekli da ne rabim nič. Edino uradno dovoljenje za vožnjo tujega motornega vozila ker je motor na očeta napisan.

Bonifikacijaprizavarovanjupress :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mack in Noise: sem pač postavil tako vprašanje, ker....(Noisu se najbrž kaj sanja,čeprav smo že nekaj časa bolj malo pogovarjamo v "živo" :unsure: macku pa dvomim)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PA to je vse kar se papirjev tiče ali je še kaj drugega? Sem malo spraševal na AMZS pa so rekli da ne rabim nič. Edino uradno dovoljenje za vožnjo tujega motornega vozila ker je motor na očeta napisan.

Bonifikacijaprizavarovanjupress :P

Zelena karta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prej sem zasledil da ste pisali naj skrivamo telefone gps naprave ob vhodu v drzavo, kaj se pa zgodi ce te ustavijo policaji al pa od izhodu da ti jih najdejo kaj moras kj placat al vsakemu dvajset evricev pa mirna bosna????

Kako pa je kaj z vnosom suhih domacih klobas pa prsutov in drugih dobrot iz nase zakladnice???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prej sem zasledil da ste pisali naj skrivamo telefone gps naprave ob vhodu v drzavo, kaj se pa zgodi ce te ustavijo policaji al pa od izhodu da ti jih najdejo kaj moras kj placat al vsakemu dvajset evricev pa mirna bosna????

Kako pa je kaj z vnosom suhih domacih klobas pa prsutov in drugih dobrot iz nase zakladnice???

Hrana no problem, pivo whiskey itd. prodajajo v dutyju na meji. Ob izhodu jih morate spet skriti, drugače ti jih lahko pač zaplenijo (ker jih nimaš vpisanih v potnem listu = torej niso tvoji?). Za tisto vmes pa pač rečeš da ti ni nihče nič rekel, tako ali tako ti pa takoj ven iz pristanišča policaji samo še prijazno mahajo in te pozdravljajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja mislim da glede na to da imaš dlančnik in ne samostojne GPS naprave ni problema, pač GPS sprejemnik samo nekam na varno spraviš in to je to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne špekulirajte s kakršnokoli tehniko v pristanišču, pa je. Tudi GSM bi po zakonu morali vpisovati v potne liste... Skratka, tehniko (tudi nosilce za GPS) spravite v ruzak, smehljajte se carinikom, recite da greste mal po cestah okrog pa mal do Ksar Ghilane, pa ne bo nobenih problemov ali zastojev... Isto na poti nazaj, pa je špica!!! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!