Skoči na vsebino

Tunizija 2006


Gregs

Priporočene objave

Motoristek, še vedno ne šteke, kaj si hotel povedati? Bi lahko še malo opisno, z nekaj več besedami in brez linkov, povedal?! :P

Motoristek je verjetno hotel povedati da je bila tematika Civitavecchia vs. Genova že obdelana v tej temi, predvsem s cenovnega vidika pa tudi v temi lanske Tunizije.

Dejstvo je da ima Grimaldi 40% popusta na povratno karto v tem terminu in ko smo primerjali s Tunizijcem je bila razlika za dva in motor 10 000SIT v korist Italijana s tem da imamo pri Grimaldiju sobe pri Tunizijcu pa palubo oziroma sedeže.

Res da se ne da papirjev zrihtat na ladji samo kot sem že napisal je dan itak že zajeban s tem ko pristanemo ob 16.00 tak da je vseeno če se še kako uro zamudimo z birokracijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mal pa gremo :OK: :yea1: :D

cca(2dni pa en mesc) jupi :OK: :grim

Hola

:nono: :nono: ... ne bo drzal, se 28 dni pa gremo :kva2: :devil:

lp g.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od kod gre Leteči in s katero barkačo pa pustimo to, se mi ne da....

Ok, samo, da smo rešili dilemo... ;) Sem potem videl, da si dejansko odgovoril Noiseu, ne meni... :blush: :whistle:

... ne bo drzal, se 28 dni pa gremo

...natanko tako... :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Angel girl je v naši grupi :yea1: :

Mack+sopotnica (ni na forumu)

Leteči

Angel girl

Dva motorja, oba Varadera.

Glede na vaš termin v Ksaru se sigurno vidimo doli, telefon pa tud mam tvoj tak da ni panike.

Mi štartamo 20 aprila ravno kontra krog kot vi, ob Alžiriji na jug in potem ob obali nazaj.

Glede na to da boste pred nami dol vi men sam eno kamelo najdte doli da jo bom jahal :P

Pa mora bit taka prijazna da me ne bo dol stresla pa potacala :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super, Leteči! :OK:

Seveda, kamel dovolj.. ;) Preveril lani... :naughty: Mogoče si bom pa jaz tudi eno sposodil...

Vsekakor pa svetujem kakšnih 40 EUR za Quada, ki je super za po pesku... :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje se to dobi, Quada namreč, kolko časa za 40 EUR

Quada si da izposoditi tam v kampu, ta cena je pa za cca. 1 uro pod vodstvom čez sipine... pa malo po svoje na začetku in sredini.. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj kamele se da dol tudi kupit??? .)

Mi je mama rekla da naj pripeljem eno domov! :hmm:

Samo pol boš moral bjondo doli pustit... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baje da se da tud žensko prodat za par kamel :hmm:

Bomo vidli kake bodo ponudbe :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Leteci, sam tolk glej da ne bo tvoja tebe dol prodala, bi rad se kdaj na kako furo s tabo sel :D .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej za mene pa ne naberejo dosti kamel tile Tunizijci, vsaj če gledajo vrednost človeka po kilaži :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baje da se da tud žensko prodat za par kamel :hmm:

Bomo vidli kake bodo ponudbe :P

Na blond se naj pofarba... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej motoristek... ti si malo žleht.

leteči in mack.... sploh ne poskušajta kaj takega :grrr :grrr :grrr :grrr :grrr ... bova midve vaju prodali ... :) boma ziher več zaslužli...

mack.. ti si itak blond... očitno ne bo težave s prodajo... z letečim pa po moje tudi ne.. če vaju prodajama v paketu :) :P :P :P :P :D :D :D :D :D :grim :grim :grim :grim

mack... pazi kaj govoriš, ker te lahko tvoji zatožim :)

bluzonder: a tako.. ti se bojiš samo za letečega... bom še lubusumna ratala .. :) :angry: :angry:

LP

O:-) O:-) O:-) O:-) O:-) O:-) O:-)

Popravljeno . Popravil Angel_girl
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gregs... mogoče pa bom našla kaki dve bogati ženski :)

nikoli ne veš kaj vse se lahko zgodi. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stvar je taka dnevi se krajsajo na kolendarju in sm skuzu da tja dol gremo za stirinajst dnii tako da najboljs da se zmenmo da se prvi teden poskusa prodati moske drugi teden pa zenske!! :yea1: O:-)

a se strinjate???? :OK: :devil: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ALO!gregs! PREDEN KAMORKOLI ODPOTUJEŠ, PRIDI SVOJO MAŠINO NA NAŠO PUMPO TANKAT!!!!!

VAŽI? :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravček, tuki od macka boljša polovica :kva2: če ne mislite nehat razpravljat o prodaji deklet in nabavi kamel se bova z angel girl kar same odpravile tja dol in sklenile kako boljš kupčijo.... :fredy:

karte mam itak jaz:-)......kaj praviš angel girl?????????????? :devil:

:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!