Skoči na vsebino

25KW blokada


-pero-

Priporočene objave

Zanima me kakšna vrsta blokade gre na Kawasaki ninja ZX6-R modelno leto 2000 (letnik motorja 2002). Ali pride za ta motor samo ena vrsta blokade (na začetku izpušnih cevi), ali se lahko zablokira tudi plin?. Zanima me še ali se lahko blokada vgradi tudi v izpušni lonec ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima če se da v motor naknadno vgradit blokado 25KW in kje? In če se da je to možno pri vseh motorjih ali samo pri nekaterih?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zupy. Jest imam na FZ6 blokado, ene parkrat sem jo dal dol, 2 šraufka, pol minute dela. To je vse.

Surk. Načeloma se da blokado vgraditi na vse motorje, če si z gorenjskega konca najbolj da pokličeš v servis Štern, pa ti bodo vse povedal, lahko pa pogledaš na stran od alpatechnik.de (tko nekako) majo pa tudi gor blokade. Pazi pa sedaj na ta nov zakon, ki omejuje moč na 35kw, s tem da ne presega originalna moč 70kw.

Quadrifoglio. Blokade v izpušni cevi so prišle v poštev pri tomosih :D Na močnejših motorjih še nisem videl, ponavadi so to ali elektronske, ali omejen hod gasa, če pa že kej s podložkam pa pri vsisnih kanalih, ne pri izpušnih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Surk. Načeloma se da blokado vgraditi na vse motorje, če si z gorenjskega konca najbolj da pokličeš v servis Štern, pa ti bodo vse povedal, lahko pa pogledaš na stran od alpatechnik.de (tko nekako) majo pa tudi gor blokade. Pazi pa sedaj na ta nov zakon, ki omejuje moč na 35kw, s tem da ne presega originalna moč 70kw.

hvala:worship:

Glede zakona pa ni panike. Gre za KTM duke 690.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Imam en problem in vas prosim za vaša mnenja ! Ker se je zakon spremenil da lahko sedaj vozim motor do 35 kw, bi rad oblokiral svojo Aprilio Peagaso strada, ker ima normalno 35 kw. Da odstranim blokado ni problema, vendar me zanima kako bi to storil po legalni poti da bi se mi vpisalo nazaj v prometno 35 kw, ker se nebi rad vozil okrog z "zablokiranim motorjem"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam en problem in vas prosim za vaša mnenja ! Ker se je zakon spremenil da lahko sedaj vozim motor do 35 kw, bi rad oblokiral svojo Aprilio Peagaso strada, ker ima normalno 35 kw. Da odstranim blokado ni problema, vendar me zanima kako bi to storil po legalni poti da bi se mi vpisalo nazaj v prometno 35 kw, ker se nebi rad vozil okrog z "zablokiranim motorjem"

Ja najbrž je postopek enak kot za blokiranje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam en problem in vas prosim za vaša mnenja ! Ker se je zakon spremenil da lahko sedaj vozim motor do 35 kw, bi rad oblokiral svojo Aprilio Peagaso strada, ker ima normalno 35 kw. Da odstranim blokado ni problema, vendar me zanima kako bi to storil po legalni poti da bi se mi vpisalo nazaj v prometno 35 kw, ker se nebi rad vozil okrog z "zablokiranim motorjem"

Pejt tja kjer so ti blokado notr dal- oni ti bojo znal še najbolš povedat kako se to zrihta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

TrEp- kje so ti pa monteral to blokado kje u keri fermi a je kje u SLO.

Necky, povprašaj v Elisi v Domžalah ali pa pri Juretu Primcu na Dolgem mostu. Tam boš iz prve roke izvedel, kako je z blokado in vgradnjo, ter potrdilom za homologacijo.

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U hvala v elisi mam itak zdej ornk servis za narest to sprasujem za kolega k ma namen

kupit R6 pa blokirat da se bo lahko vozil. Leta ubijajo ce nisi dost star pa hoces nekaj met.

Se kej srecamo na okol.

Hvala za pomoc. :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni za kaj :D. Na okol, misliš tako, na cesti v ovinku vsak v nasprotno smer s polnim gasom :P.

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U hvala v elisi mam itak zdej ornk servis za narest to sprasujem za kolega k ma namen

kupit R6 pa blokirat da se bo lahko vozil. Leta ubijajo ce nisi dost star pa hoces nekaj met.

Se kej srecamo na okol.

Hvala za pomoc. :kva2:

Po novem zakonu, če ima A2 izpit legalno nemore vozit R6. :) Tudi če jo zablokira ne.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po novem zakonu, če ima A2 izpit legalno nemore vozit R6. :) Tudi če jo zablokira ne.

čaki malo... zakaj nebi mogel voziti r6 (2006 - meni osebno najbolj sexy), če ima homologacijo oz. potrdilo da ma 35kw oz. 48km? Kaj je tu za fore? Ne me hecat

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čaki malo... zakaj nebi mogel voziti r6 (2006 - meni osebno najbolj sexy), če ima homologacijo oz. potrdilo da ma 35kw oz. 48km? Kaj je tu za fore? Ne me hecat

Ker ima ima izvorno moč za več kot 2× več kot blokirana ( če blokiraš na 25kW potem nesmeš vozit nič kar ima čez 50kW v originalu in če blokiraš na 35kW nesmeš vozit nič kar ima več kot 70kW v originalu ( izvorno ))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej če bi folk saj mal prebral temo al pa nov zakon...Bi vidu, da ne morš vozt legalno cestakov z novim 35kW zakonom... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej če bi folk saj mal prebral temo al pa nov zakon...Bi vidu, da ne morš vozt legalno cestakov z novim 35kW zakonom... :P

te pa ni nekak da se nemore več dat homologirat 25kw če ma motor (v tem primeru več kot 50kw), ker primer jaz mam izpit za 35kw pa mam motor 25kw ki ma serijsko 72kw... ampak sem že kupo zablokiranega... Te npr kao jaz tud nebi smel tega vozit...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

te pa ni nekak da se nemore več dat homologirat 25kw če ma motor (v tem primeru več kot 50kw), ker primer jaz mam izpit za 35kw pa mam motor 25kw ki ma serijsko 72kw... ampak sem že kupo zablokiranega... Te npr kao jaz tud nebi smel tega vozit...

če ga že maš zablokiranega te je vredi. Jaz ti rečem, da 3/4 policajev (če še ne več) sigurno NE VE kak to mora biti. Ali pa piše kje izvorna moč? V prometni mislim...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če ga že maš zablokiranega te je vredi. Jaz ti rečem, da 3/4 policajev (če še ne več) sigurno NE VE kak to mora biti. Ali pa piše kje izvorna moč? V prometni mislim...

sai pri meni ni panike ker je kao serisko blokiran in ma serijsko 25kw :D glede teh kw kolko se meni zdi da so pravli da ne moreš homologiraz 25kw če maš torei preko 50kw al nekaj takega.... ker keri od plavih pa bo te vejo kak more bit :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, torej če kupiš nov motor ki je zablokiran na 25 oziroma 35 kw se to šteje kot serijsko, neglede na to da nezablokiran motor proizvaja več kot 70 kw ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, torej če kupiš nov motor ki je zablokiran na 25 oziroma 35 kw se to šteje kot serijsko, neglede na to da nezablokiran motor proizvaja več kot 70 kw ?

kolk se meni zdi je to tak... ker če kupiš normalen motor z npr 72kw bo v homologaciji 72kw in pod opombami oz dodatno opremo blokada 25kw... v prometni pa je v vsakem primeru 25kw, če pa je serijsko 25kw pa normalna moč ni nikjer omenjena oz. napisana... ampak mora bit res serijsko 25kw, lani je mela yamaha neke akcije za okoli 30€ doplačila so bli serijsko blokirani na 25kw.. In pa moj suzuki ki je bil narejen za ita trg je 25kw...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolk pa stane blokada na 35kw??

Je zaenkrat še ni. Nanaša se tudi na spodji post, tako da potrebe potrebe o iskanju motorja z 70 kW ni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa sam firbac matra...zadnc mi je ena bejba na weliko pricala da bo ona dubila blokado k jo lahka z enim dalinčkom uklopš in izklopš..zdj me pa zanima a res obstaja taka blokada kdo jo u slo ugradi pa kok kesa pride

sei mogoc ste ze debatiral o tem sam se mi neda cele teme brt tko da ce kdo kei we nej powe lahk tut na P.M. hwala wm :worship:

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!