Skoči na vsebino

25KW blokada


-pero-

Priporočene objave

Ok,hvala za vse informacije.

Ja, bom probal pri Habjaniču pa pri DKS pa bom vido kaj mi bojo rekli. Za kawasakija potrebujem ja.

Hvala še enkrat :trance_27_notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

mene pa sam firbac matra...zadnc mi je ena bejba na weliko pricala da bo ona dubila blokado k jo lahka z enim dalinčkom uklopš in izklopš..zdj me pa zanima a res obstaja taka blokada kdo jo u slo ugradi pa kok kesa pride

sei mogoc ste ze debatiral o tem sam se mi neda cele teme brt tko da ce kdo kei we nej powe lahk tut na P.M. hwala wm :worship:

tocn tko je vecinoma se daje to na skutrje drgac pa dela povsod( baje) štos je pa v tem da prklopš dva kabla na akomulator in ti omejita obrate. pač maš en gumb k ga prtisnes in to nej bi delal. Drgač je pa še pouhn drugih for npr da mors 3x hitr bremzo stisnt pa ti omeji obrate sam to kukr sm se jest pozanimou stane od 200 do 300 eur pr serviserju

Če sm se kej zmotu al pa narobe napisu me popraute:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tocn tko je vecinoma se daje to na skutrje drgac pa dela povsod( baje) štos je pa v tem da prklopš dva kabla na akomulator in ti omejita obrate. pač maš en gumb k ga prtisnes in to nej bi delal. Drgač je pa še pouhn drugih for npr da mors 3x hitr bremzo stisnt pa ti omeji obrate sam to kukr sm se jest pozanimou stane od 200 do 300 eur pr serviserju

Če sm se kej zmotu al pa narobe napisu me popraute:D

Zadeva ki deluje tako, da večkrat pritisneš na zavorno ročico ali sklopko stane okrog 50€. Mislim, pa da se pri 4 cilindrih tale zadeva nebi obnesla xD

So pa cene za en kompletek od 25 do 75€.

In niti najmanj se mi ne sanja kako se zadeve obnese pri večih cilindrih :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

OK!

Če sem prav razumel...

Motor je bil kupljen z blokado 25kW, zdaj pa bi odstranil blokado po uradni poti.

Postopek?

Isti kot pri vstavljanju blokade?

Se pravi na uradni servis zadevo odstranit in s papirji na LPP?

Hvala!

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomoje tukaj ne bi rabil potdila o izgradnji, saj bo motor imel nazaj svojo polno moč in stem boš več plačal za zavarovanje

torej le izbris predelave

tako si jaz to predstavlam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK!

Če sem prav razumel...

Motor je bil kupljen z blokado 25kW, zdaj pa bi odstranil blokado po uradni poti.

Postopek?

Isti kot pri vstavljanju blokade?

Se pravi na uradni servis zadevo odstranit in s papirji na LPP?

Hvala!

lp

Točno to! Postopek je enak.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to si ti rekel, veleum mashina :notworthy: po mojih izkušnjah lahko še vedno voziš motor z blokado na 25kW, čeprav je izpit do 35kW :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to si ti rekel, veleum mashina :notworthy: po mojih izkušnjah lahko še vedno voziš motor z blokado na 25kW, čeprav je izpit do 35kW :)

Bo držalo. Odkar je novi zakon so me že parkrat ustavili gospodje policisti, vedno brez problema :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to si ti rekel, veleum mashina :notworthy: po mojih izkušnjah lahko še vedno voziš motor z blokado na 25kW, čeprav je izpit do 35kW :)

Seveda lahko vozi motor z blokado 25kw ampak point je v tem, da motor ne sme imeti v originalu več kot 70kw, da daš lahko vanj blokado 25kw ali 35kw. Torej čemu bo pri ans koristila blokada 1000rr.... :wallbash:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo je rekel da se ne da dat? če jaz kot kupec blokade pridem do serviserja in želim blokirati mojo cbr 1000 rr, mi jo bo le-ta tudi blokiral, in na LPP-ju bodo to homologirali, saj ne piše da imam jaz izpit z omejitvijo, lahko imam neomejeno pa sem si pač tako zablokiran moped zaželel čisto iz firbca in viška financ

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo je rekel da se ne da dat? če jaz kot kupec blokade pridem do serviserja in želim blokirati mojo cbr 1000 rr, mi jo bo le-ta tudi blokiral, in na LPP-ju bodo to homologirali, saj ne piše da imam jaz izpit z omejitvijo, lahko imam neomejeno pa sem si pač tako zablokiran moped zaželel čisto iz firbca in viška financ

Ja to pa lahko, ni problema ampak če te ustavijo lahko dobiš kazen, ker ni v skaldu z zakonom. Če pride do prometne pa še toliko huje, ker takšnega motorja čeprav ima blokado ne bi smel voziti, vprašanje kaj zavarovalnica naredi, če sploh kaj krije potem. Govorim za tiste, ki imajo izpit a2.

Popravljeno . Popravil aero
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo je rekel da se ne da dat? če jaz kot kupec blokade pridem do serviserja in želim blokirati mojo cbr 1000 rr, mi jo bo le-ta tudi blokiral, in na LPP-ju bodo to homologirali, saj ne piše da imam jaz izpit z omejitvijo, lahko imam neomejeno pa sem si pač tako zablokiran moped zaželel čisto iz firbca in viška financ

ozeroma da imaš cenejšo registarcijo in zavarovanje :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

lep pozdrav!

ker sem pregledal le peščica strani in nism zasledil odgovora bi kr vprašov...

kupil sem motor Z750 zablokiranega na 25kW, sedaj sem blokado odstranil (tisi čip) pod sedežem,in me zanima če je to vse kar se naredi da je motor odprt?ali je potrebno,še kaj drugega...upam da ne

ker sem naredil že 200km in upam da nism kej zaj....motor drugače deluje lepo normalno...hvala za odgovore

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadeva ki deluje tako, da večkrat pritisneš na zavorno ročico ali sklopko stane okrog 50€. Mislim, pa da se pri 4 cilindrih tale zadeva nebi obnesla xD

So pa cene za en kompletek od 25 do 75€.

In niti najmanj se mi ne sanja kako se zadeve obnese pri večih cilindrih :)

kje to? jest sm hotu dt to gor pa so mi rekl 200 eur :S pr Šternu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje to?  jest sm hotu dt  to gor pa so mi rekl 200 eur :S pr Šternu

Nategnt so te hotl, omejevalc obratov maš na cilindru za 30€...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi pa lepo vprašal,koliko bi šla Yamaha XTZ1200 z blokado na 25kw?če sm pa že vprašal,pa se opravičujem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lep pozdrav!

ker sem pregledal le peščica strani in nism zasledil odgovora bi kr vprašov...

kupil sem motor Z750 zablokiranega na 25kW, sedaj sem blokado odstranil (tisi čip) pod sedežem,in me zanima če je to vse kar se naredi da je motor odprt?ali je potrebno,še kaj drugega...upam da ne

ker sem naredil že 200km in upam da nism kej zaj....motor drugače deluje lepo normalno...hvala za odgovore

lp

res noben ne ve?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res noben ne ve?

Tole mi pa zdej ni jasno. Kakšen čip pod sedežem pa je bil :? Kakor js vem so vse blokade mehanske tj. omejevalec hoda ročke za plin ali pa zožani sesalni kanali oz. oboje. Tako je vsaj pri vseh ostalih znamkah :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje to? jest sm hotu dt to gor pa so mi rekl 200 eur :S pr Šternu

za 200e pr šternu majo blokado na frgazerju, a si zih da niso tiste misl?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole mi pa zdej ni jasno. Kakšen čip pod sedežem pa je bil :? Kakor js vem so vse blokade mehanske tj. omejevalec hoda ročke za plin ali pa zožani sesalni kanali oz. oboje. Tako je vsaj pri vseh ostalih znamkah :?

hm...ja pod zadnjim sedežem je bilo zgleda to narejeno preko elektornike in tam je bila neka škatlica,katero smo izklopili in je zdej motor kao odprt,tisti čip imam pa doma v predalu...najbolš da kr v eliso pokličem pa povprašam kako je s tem, ker je bil blokiran pri njih....

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm...ja pod zadnjim sedežem je bilo zgleda to narejeno preko elektornike in tam je bila neka škatlica,katero smo izklopili in je zdej motor kao odprt,tisti čip imam pa doma v predalu...najbolš da kr v eliso pokličem pa povprašam kako je s tem, ker je bil blokiran pri njih....

lp

ja sm klicov, in je res to!pod sedežem imam tako škatlco oz.kluček ki ga samo staknem in imam odprt motor...če pa želim nazaj pa sm nazaj nataknem ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sm klicov, in je res to!pod sedežem imam tako škatlco oz.kluček ki ga samo staknem in imam odprt motor...če pa želim nazaj pa sm nazaj nataknem ....

Zanimivo :) Dej poslikej, če se ti da, ker to pa prvič slišim za tako 25kw blokado. Ker letnik pa je motor in kolk je bla blokada? Kawa vem da ima skoraj polovico cenejše blokade kot ostali in zgleda tud povsem svoj način blokiranja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lep pozdrav!

ker sem pregledal le peščica strani in nism zasledil odgovora bi kr vprašov...

kupil sem motor Z750 zablokiranega na 25kW, sedaj sem blokado odstranil (tisi čip) pod sedežem,in me zanima če je to vse kar se naredi da je motor odprt?ali je potrebno,še kaj drugega...upam da ne

ker sem naredil že 200km in upam da nism kej zaj....motor drugače deluje lepo normalno...hvala za odgovore

lp

Vsekakor ne, Z750 kolikor vem, do zdaj ni imel elektronske blokade, blokada je majhna ploščica pritrjena pri loputah za zrak, tisti pokrovček pod sedežem služi le nekaj malega pri samo blokadi....

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!