Skoči na vsebino

Pedofili


Jurij

Priporočene objave

Veš, ljudje, ki imajo otroke doživljajo pedofile popolnoma drugače od tebe. Ob takem nekem dogodku se takoj poistovetijo s starši žrtve pedofila in prva misel je VEDNO: ".. kaj če bi se moji Micki kaj takega zgodilo! O groza, pošastno .. nobene solze niso dovolj .. " In v človeku/staršu se zbudi lev, ki hoče branit svoje mladiče tako, da hijene (verjetno kaj gledaš Animal Planet - a ne?) pobija apriori in ne čaka, da bodo one ubile njegovega mladiča. Pedofil pomeni stalno nevarnost za naše mladiče in ys še kako razumem tele ljudi, ki bi pedofile na razne načine hinrihtali.

...

Koliko divjega leva je v tebi, bi verjetno hitro spoznal, če bi nekdo ogrožal tvojo drago in ji nedaj Bože kaj hudega naredil, kaj zverinskega .. ko bi pobesnel, ko bi ti oči zagrnila rdeča megla, ko bi pozabil nase in na vse in se čez nekaj trenutkov zavedel z raztrganim truplom v rokah.

Ma ja, moje objave so seveda humane in proti takemu nakladanju. Torej lahko skupaj ugotoviva, da so ljudje povečini salonski levi, na forumih in v prijateljskem krogu glasni... pedofilije je pa še kr zgleda vsak dan več, očitno nihče nima jajc, da bi kaj naredil, da bi v svoji okolici pozorno opazoval in da bi se dejansko kaj ugotovilo? ... torej so ljudje predvsem gobci glede takih zadev?

No, priznam, da sem zgoraj zgolj vrgel kost.

Pedofilije se sam ne grem, če bom kdaj imel otroke pa jih bom sveda po svoje skušal zaščititi in obvarovati, morda tudi maščevati. Ampak ne bom že sedaj vnaprej tukaj pisal nekih floskul, ker to verjetno res nima kakega hudega smisla, razen malo lajanja seveda.

:kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na PRO 7

so poročali, da je pedofil danes popoldan ugrabil 12 letnega dečka. Otroka je ogovoril na dirkah gokardov in ga povabil na vožnjo s ferarijem. Kot poročajo priče, ga je odpelajl s kombijem .. vsa D-Polizei je na nogah, vendar glede na izkušnje dečka starši ne bodo več videli.

:cry: :cry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baje, da so danes nekatere 13.letnice že na veliko "v prometu". Normalno, da nebi zapirali mladih, ki so prostovoljno šli v odnose. To je že problem vzgoje :BUA: . Moje mnenje je namenjeno pravim pedofilom in ne nedobudnim najstnikom!

Brez danes. To se je vedno dogajalo, da so bile ene bolj hitre. In če jim je pasalo zakaj pa ne. Mislim pa, da nobeni takšni ravno ne paše kakšen dedek. In kot si napisal eno je prostovoljno med najstniki, drugo pa prisila s strani odraslih.

Na PRO 7

...

Prekleto sranje. Eni niso ljudje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PRO7:

dečku je uspelo pobegniti - trenutno je v bolnici. Polizei ima natančen opis ugrabitelja.

:OK:

Takele

zaprejo v D skupaj z najhujšimi zločinci, ki jih mrzijo tako kot mi, samo veliko bolj neusmiljeno ..

:yea1:

za

kake takele zadeve pa tudi zaprti kriminalci prow pridejo

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PRO7:

danes so prijeli pedofila - gre za povratnika, ki je že sedel zaradi istega delikta/ov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PRO7:

danes so prijeli pedofila - gre za povratnika, ki je že sedel zaradi istega delikta/ov.

Kastrirati !!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelo verjetno ga bodo sojetniki ..

Močno upam da ne pride več živ iz zapora ker če je 2x bo poskusil tudi tretjič takrat pa otrok morebiti ne bo imel takšne sreče

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah, kako je lahko človek zmožen tako zverinskih dejanj?! Še sreča, da mi dobri in pošteni ljudje nimamo v sebi nič zverinskega. No, da bi takšne izrodke najraje nasilno pobili, to ni nič narobe, je naravno, krepostno in moralno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.. da bi takšne izrodke najraje nasilno pobili, to ni nič narobe, je naravno, krepostno in moralno.

Vsaka

žival na tem planetu ima pravico braniti svoje mladiče pred

roparji in izrodki lastne vrste. Tako levi pred hijenami (in pred levi!!)

kot bivoli svoje pred levi, gepardi itd ..

In

ti si tako human, da bi nam to pravico, pravico zaščititi

naše otroke pred temi degeni rad vzel.

Gotovo nimaš svojih otrok

in

verjemi, če jih boš kdaj imew boš mislil tako kot mi.

Samo

en izhod je za takele "ljudi" (če ste že proti kastraciji)

dosmrtna ječa/samica brez možnosti izhoda na prosto.

:yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah, kako je lahko človek zmožen tako zverinskih dejanj?! Še sreča, da mi dobri in pošteni ljudje nimamo v sebi nič zverinskega. No, da bi takšne izrodke najraje nasilno pobili, to ni nič narobe, je naravno, krepostno in moralno.

Če bi se mojemu otroku zgodilo kaj hudega s strani kakšnega pedofila, ko je bil še mali, bodi siguren, da takšen človek ne bi bil več varen pred mano nikjer v vesolju. Čisto počasi bi ga zmrcvaril. In me sladko boli kurac kaj si ti misliš o moji moralnosti. Premisli o svoji moralnosti, če bi se kaj takšnega zgodilo tvojemu otroku, kar pa res upam, da se ne bo nikoli zgodilo. Tega ne želim nikomur. Zame ni nobenega opravičila, za to da se odrasel človek izživlja nad nekaj let starim otrokom.

Pol ga ba še majmuni spustijo po parih letih in baraba jovo na novo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsaka

žival na tem planetu ima pravico braniti svoje mladiče pred

roparji in izrodki lastne vrste. Tako levi pred hijenami (in pred levi!!)

kot bivoli svoje pred levi, gepardi itd ..

In

ti si tako human, da bi nam to pravico, pravico zaščititi

naše otroke pred temi degeni rad vzel.

Branite jih, ko bo taka situacija. Čredno in vnaprej, "preventivno", se pa lahko hitro sprevrže in množica lahko mimo useka.

Sodoben človek je še bolj krvoločen, kot nekoč. Žal pa mora to krvoločnost tudi bolj skrivati ,ker je vendarle nastrojenost družbe taka, da teži k miru itd ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Broj Jedan, Lobo: Z majhno provokacijo sem želel povedati, da vaju čisto razumem in bi v takšnem primeru gotovo ravnal na način, ki sta ga opisala. Kar hočem izvesti je to, da smo pravzaprav vsi bolj ali manj kombinacije "hijen" in "levov". Torej, v ustreznih okoliščinah bi tisti, ki zdaj najbolj udarjajo čez pedofile, ravnali tako ali še bolj kruto. Recimo v vojni. Ali če bi imeli dovolj oblasti. In ja, starši od otroka, ki ga je zlorabil pedofil (največkrat je to kateri od staršev ali ožjih sorodnikov), imajo vso moralno pravico, da se maščujejo nad takšnim osebkom. Vendar je ravno tako pomembno, da tisti, ki se jim to ni zgodilo, pri odločanju ostanejo čim manj čustveno prizadeti (kakor se že to sliši nenavadno), saj se v nasprotnem primeru veriga maščevanja sploh ne konča, pa tudi družbene razmere se povrnejo v klansko ali fevdalno obliko, kjer zaradi neke krivice eden drugega jebemo v nedogled. Obstaja sicer še večja nevarnost, a je na tem mestu ne bom razpredal, ker je za okus večine preveč abstraktna in zatorej nezanimiva.

Torej, da skrajšam....ja, če bi se mojim otrokom kaj takšnega zgodilo, bi tudi jaz živel le za maščevanje. Če bi se to zgodilo sosedovim, bi poizkušal stvar pretehtati bolj trezno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Branite jih, ko bo taka situacija. Čredno in vnaprej, "preventivno", se pa lahko hitro sprevrže in množica lahko mimo useka.

Sodoben človek je še bolj krvoločen, kot nekoč. Žal pa mora to krvoločnost tudi bolj skrivati ,ker je vendarle nastrojenost družbe taka, da teži k miru itd ...

Hmmm,

Simčy pa menda ja ne misliš, da bi ys ali pač kdorkoli od nas prirejal "prevenitvne love na potencialne pedofile"?

Vseskozi

teče beseda o degenih take vrste kot je bil zadnji primer s PRO7, ki je imel na vesti že nekaj otrok, sedel zaradi tega, bil izpuščen in ponovil dejanje. Tule ys ne vidim nič drugega kot kurativo - dosmrtni zapor ali kastracijo za tako osebo kot zaščito otrok pred pedofili, za katere vemo, da ponavljajo kot avtomati svoja dejanja čim nanese prilika.

Ker

pa stalno poslušam/čitam neke kritike nas "radikalcev", me pa resnično začenja zanimati, kaj bi predlagal Simon in kaj Avatar (in ostali humanisti) kot rešitev take situacije, ki bi nudila definitivno zaščito otrok in human odnos do pedofila, za katerega kot vemo, ne obstaja nobena zanesljiva psiho- ali kaka druga terapija v smislu zdravljenja te perverzije pri motencu.

Popravljeno . Popravil Broj Jedan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Broj Jedan..Predlagam ti da zamenjash Nick ker s svojimi bolanimi komentarji, sovrastvom in degeneriranostjo zalish njegovo visokost na vozicku.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm,

Simčy pa menda ja ne misliš, da bi ys ali pač kdorkoli od nas prirejal "prevenitvne love na potencialne pedofile"?

ne, ker te poznam ... po drugi plati pa je zgodovina že večkrat pokazala, kako hitro se "nedolžne ideje" sprevržejo v pogrom ... samo pravi moment je treba ujeti. Ne pozabi - to je planet opic in ne racionalnih ljudi ... ;)

Ker

pa stalno poslušam/čitam neke kritike nas "radikalcev", me pa resnično začenja zanimati, kaj bi predlagal Simon in kaj Avatar (in ostali humanisti) kot rešitev take situacije, ki bi nudila definitivno zaščito otrok in human odnos do pedofila, za katerega kot vemo, ne obstaja nobena zanesljiva psiho- ali kaka druga terapija v smislu zdravljenja te perverzije pri motencu.

rešitev ni poceni - posebne institucije, v katerih bi taki lahko živeli, pod nekakšnim nadzorom in kjer bi jim pomagali terapevti. Če si lahko neki bolani predsedniki držav ala ZDA privoščijo tako drage terapije, kot je vojna v neki drugi državi, ni hudir, da družba ne bi privoščila tudi takega postopka tem ljudem...še vedo so namreč ljudje. Razen, če se gremo delitve na ljudi in podljudi, kater se lahko kadarkoli anulira.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razen, če se gremo delitve na ljudi in podljudi, kater se lahko kadarkoli anulira.

Jasno, da se gremo. Ker je prav.

Saj ne no, tudi jaz bi se s tako golaznijo pogovarjal in upal, da me razume. Kar pa me najbrž ne bi. Oziroma bi se deli le-tega stvora težko sporazumeli med seboj, ker bi bili v plastičnih vrečkah. Ampak nihče mi ne bi mogel očitati, da nisem poskušal rečiti situacije s pogovorom. Sicer neuspešnim ampak jebiga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Broj Jedan..Predlagam ti da zamenjash Nick ker s svojimi bolanimi komentarji, sovrastvom in degeneriranostjo zalish njegovo visokost na vozicku.

.. kaj pa je stabo Đoko (po slovensko "qrac") - si ti pedofil, pa te žali tale tematika?

:P

rešitev ni poceni - posebne institucije, v katerih bi taki lahko živeli, pod nekakšnim nadzorom in kjer bi jim pomagali terapevti. Če si lahko neki bolani predsedniki držav ala ZDA privoščijo tako drage terapije, kot je vojna v neki drugi državi, ni hudir, da družba ne bi privoščila tudi takega postopka tem ljudem...še vedo so namreč ljudje. Razen, če se gremo delitve na ljudi in podljudi, kater se lahko kadarkoli anulira.

no,

seveda se s tem strinjam, saj oba veva, da so vse terapije omejene z denarjem - in kdo, lepo te prosim, na Planetu Opic bi dal toliko denarja za pedofila - saj si menda opazil, da je še dosmrtni zapor predrag za njih in jih sem pa tja spuste malo med otroke, da ljudje ne bi jamrali zaradi davčnega denarja, ki se preko zaporov zliva v žepe politikov nižjega sloja

:devil:

...nihče mi ne bi mogel očitati, da nisem poskušal rečiti situacije s pogovorom. Sicer neuspešnim ampak jebiga.

anubisu je včasih težko ugovarjati

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cigan

mi je povedal do kdaj je cigančica nedolžna:

" .. dokler je močnejša od mlajšega brata,

hitrejša od starejšega

in

dokler je njen oče v zaporu."

:huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cigan

mi je povedal do kdaj je cigančica nedolžna:

" .. dokler je močnejša od mlajšega brata,

hitrejša od starejšega

in

dokler je njen oče v zaporu."

:huh:

:lol1:

Zabavno. Seveda ne za cigančico. Ali pač....eni imajo radi, da stvari ostanejo med domačimi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1:

Zabavno. Seveda ne za cigančico. Ali pač....eni imajo radi, da stvari ostanejo med domačimi.

vir

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vir

:D

Šta treba uraditi kada beba od tri meseca vrišti?

Staviti jos vazelina!

Juče sam dobio novi radio za auto. Ima ugrađen modul za prepoznavanje glasa. Ako kažete "soul", radio nađe radio stanicu sa takvom vrstom muzike. Ako kažete "rock", radio za vas nađe radio stanicu sa rok muzikom. Uživao sam u toj novoj tehnologiji sve dok jednog dana, vozeći se kroz neku sporednu ulicu neka deca nisu izletela ispred mene, umalo ih nisam zgazio pa sam se proderao:

• Jebena deca!!

A moj radio je krenuo svirati pesme od Majkla Džeksona.

P.S. Broj Jedan: Odlični vici so, posebej pod črnim humorjem.

Ampak tale je pa res kruta:

Šta treba uraditi maloletnoj gluvonemoj devojčici posle silovanja?

Slomiti joj ruke da ne kaže mami!

P.S. Za potencialne obiskovalce strani: večina vicev ni "pedofilskih", selekcijo sem naredil pač zaradi tega, da ne zaidem off topic.

Popravljeno . Popravil Avatar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za Broja

17-godisnja djevojka se povjeri majci i kaze joj da joj menstruacija kasni vec dva mjeseca. Vrlo zabrinuta, majka odlazi u ljekarnu kupiti test trudnoce i rezultat pokazuje da je trudna. Vice, proklinje, place:

- "Tko je svinja, zelim znati, sad to ides reci svome ocu", itd, itd.

Kad je napokon ostala sama, djevojka je obavila jedan telefonski razgovor. Pola sata kasnije potpuno novi Ferrari se zaustavlja ispred njihove kuce. Zreo, dostojanstven gospodin obucen u vrlo skupo odijelo izlazi iz auta ulazi u kucu. On sjedi u dnevnom boravku s roditeljima i djevojkom i kaze im:

- "Dobar dan, vasa me kci informirala o problemu. Ja se, ipak, ne mogu ozeniti s njom zbog moje osobne obiteljske situacije, ali mogu preuzeti odgovornost i poduzeti nesto. Ako se rodi djevojcica, prepisat cu joj tri ducana, dva udobna aapartmana, vilu na plazi i bankovni racun s 500.000 $. Ako se rodi djecak, dobit ce dvije tvornice, uz 500.000 $. Ako se rode blizanci, svaki od njih ce dobiti tvornicu i 250.000$. Ako nekim slucajem dodje do spontanog pobacaja..."

U tom trenutku otac, koji je sutio citavo vrijeme, stavi ruku covjeku na rame i kaze mu:

- "Jebat ces je opet!!"

O blodnjah, ki jih imate o pedofilih pa na mojem blogu pod "odvisniki".. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!