Skoči na vsebino

Pedofili


Jurij

Priporočene objave

Seveda ne,ti bi verjetno še zdajšnje kazni ukinil,ker se pač tebi po večini vidijo te stvari sprejemljive!

Človek, daj malo oladi svoja butasta diagonalna sklepanja, za katera ni racionalne osnove - pač pa le tvoja pregreta glava. Jaz "verjetno" ne bi nobenih kazni ukinjal - ampak, saj vem, da ti lahko to narišem in napišem argumentirano v obsegu Vojne in mir, pa ti ne bo kliknilo ...

Homoseksualci skrbijo za sočloveka/partnerja identično, kot mešani pari, izpolnjujejo odgovornosti, ki jim nalaga družba in ne vem zakaj potem v primeru

In kadar se qrbajo, počnejo "verjetno" to enako kvalitetno, kot večina heteroseksualne populacije na raznih motozborih itd :-).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Človek, daj malo oladi svoja butasta diagonalna sklepanja, za katera ni racionalne osnove - pač pa le tvoja pregreta glava. Jaz "verjetno" ne bi nobenih kazni ukinjal - ampak, saj vem, da ti lahko to narišem in napišem argumentirano v obsegu Vojne in mir, pa ti ne bo kliknilo ...

Te bom citiral, Maccina, da te vidi gospod Šešir. Če je, sevede, uresničil svojo ignore taktiko.B)

Mu pa verjamem, da je zelo težko prebirat modre besede, xexe...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S pedofili je treba ravnat isto kot z vsakim drugim človekom, saj niso oni krivi da so drugače usmirjeni, sicer pa je demokracija in vsak lahko dela kar hoče :whistle:

P.S. ne imejte vsi ČREDNEGA nagona, tudi oni morajo živeti :smoke: a ne M. ! ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S pedofili je treba ravnat isto kot z vsakim drugim človekom, saj niso oni krivi da so drugače usmirjeni, sicer pa je demokracija in vsak lahko dela kar hoče :whistle:

Načeloma je z vsakim človekom treba ravnati kot s človekom - pa naj bo to katolik, ateist, politik, priseljenec z juga, homoseksualec, heteroseksualec, motorist, pedofil, morilec, ropar ... Seveda pa naj vsak nosi za svoja zločinska dejanja odgovornost - to pa reguliramo z zakonodajo. Civilizacijsko pa - spoštujemo temeljne človekove pravice, brez debate, in nimamo smrtne kazni (čeprav določen tip ljudi k temu še vedno poziva - verjetno zaradi umanjkanja razmisleka o tem, kaj to sploh pomeni srednjeročno in dolgoročno).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Načeloma je z vsakim človekom treba ravnati kot s človekom - pa naj bo to katolik, ateist, politik, priseljenec z juga, homoseksualec, heteroseksualec, motorist, pedofil, morilec, ropar ... Seveda pa naj vsak nosi za svoja zločinska dejanja odgovornost - to pa reguliramo z zakonodajo. Civilizacijsko pa - spoštujemo temeljne človekove pravice, brez debate, in nimamo smrtne kazni (čeprav določen tip ljudi k temu še vedno poziva - verjetno zaradi umanjkanja razmisleka o tem, kaj to sploh pomeni srednjeročno in dolgoročno).

vse si povedal, ko bi le vsi razumeli. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Načeloma je z vsakim človekom treba ravnati kot s človekom - pa naj bo to katolik, ateist, politik, priseljenec z juga, homoseksualec, heteroseksualec, motorist, pedofil, morilec, ropar ... Seveda pa naj vsak nosi za svoja zločinska dejanja odgovornost - to pa reguliramo z zakonodajo. Civilizacijsko pa - spoštujemo temeljne človekove pravice, brez debate, in nimamo smrtne kazni (čeprav določen tip ljudi k temu še vedno poziva - verjetno zaradi umanjkanja razmisleka o tem, kaj to sploh pomeni srednjeročno in dolgoročno).

Vse lepo in prav. Dokler se te osebno ne tiče, oz. dokler tvoj nedolžen otrok ne utrpi kaznivega dejanja s strani kakega sprevrženca. V tistem trenutku, sem prepričan, tudi ti ne bi pisal tako razumno. Sicer se strinjam s tabo, ko praviš da se moremo vsi držati zakonodaje in ohranjati red. Vendar razumem tudi žrtve, ko se težko nadzirajo nad svojimi dejanji, ker želijo zaščititi svoje otroke, preprosto zato, ker druge inštitucije, ki bi to preprečevale, niso bile uspešne. Glede na to, da je starš odgovoren za svojega otroka, bi se to lahko tudi smatralo kot neko obliko samoobrambe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse lepo in prav. Dokler se te osebno ne tiče, oz. dokler tvoj nedolžen otrok ne utrpi kaznivega dejanja s strani kakega sprevrženca. V tistem trenutku, sem prepričan, tudi ti ne bi pisal tako razumno.

Takrat pisal tega verjetno ne bi, bi pa prebral kak svoj zapis, zato, da bi se lažje kontroliral in ne bi zabredel v zapor zaradi umora ali kaj podobnega.

Smešno mi pa je, pa ne leti nate osebno, kako razni modeli radi v taki debati rečejo "če bi se pa tebi/tvojim bližnjim zgodila kakšna taka zločinska krivica, ti tudi ne bi mogel mirno gledat". Težko rečem, a kolikor se mi je krivic dogajalo, sem pogosto bolj kot ne mirno gledal, morda razočaran in žalosten, ter se potrudil, da se v bodoče ne meni, ne morda komu drugemu, ne bi dogajale.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse lepo in prav. Dokler se te osebno ne tiče, oz. dokler tvoj nedolžen otrok ne utrpi kaznivega dejanja s strani kakega sprevrženca. V tistem trenutku, sem prepričan, tudi ti ne bi pisal tako razumno. Sicer se strinjam s tabo, ko praviš da se moremo vsi držati zakonodaje in ohranjati red. Vendar razumem tudi žrtve, ko se težko nadzirajo nad svojimi dejanji, ker želijo zaščititi svoje otroke, preprosto zato, ker druge inštitucije, ki bi to preprečevale, niso bile uspešne. Glede na to, da je starš odgovoren za svojega otroka, bi se to lahko tudi smatralo kot neko obliko samoobrambe.

Pa razmišljaj še malo drugače. Kaj pa če bi bil tvoj otrok povzročitelj kaznivega dejanja? Bi tudi želel, da vsi obračunajo z njim ali bi želel pravično sodbo in kazen?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takrat pisal tega verjetno ne bi, bi pa prebral kak svoj zapis, zato, da bi se lažje kontroliral in ne bi zabredel v zapor zaradi umora ali kaj podobnega.

Smešno mi pa je, pa ne leti nate osebno, kako razni modeli radi v taki debati rečejo "če bi se pa tebi/tvojim bližnjim zgodila kakšna taka zločinska krivica, ti tudi ne bi mogel mirno gledat". Težko rečem, a kolikor se mi je krivic dogajalo, sem pogosto bolj kot ne mirno gledal, morda razočaran in žalosten, ter se potrudil, da se v bodoče ne meni, ne morda komu drugemu, ne bi dogajale.

Eni so tudi taki, ki ostanejo mrtvohladni, spet druge to tako prizadene, mnogo več zato, ker se otroku kaj zgodi kot pa če bi se samemu. (sam sem tudi mislil, da bom v kritični situaciji zmeraj pravilno odreagiral, in je tudi uspevalo...pa je žal prišla še toliko bolj kritična situacija, da sem popolnoma instinktivno odreagiral...od takrat sem spremenil svoje mnenje, in popolnoma verjamem v rek "nikoli ne reci nikoli") Ljudje smo živa bitja v vseh pomenih. V naravi, če se boš približal medvedjemu mladiču te bo mati sama pospravla...vem, nismo medvedje, smo civilizirani, ampak tudi mi smo se razvili iz ene živalske vrste, in če še nevemkoliko trudimo, imamo tudi mi nek svoj živalski nagon v sebi. Izbruh le tega pa sprovocirajo razne skrajne situacije.

Pa razmišljaj še malo drugače. Kaj pa če bi bil tvoj otrok povzročitelj kaznivega dejanja? Bi tudi želel, da vsi obračunajo z njim ali bi želel pravično sodbo in kazen?

Se strinjam, želel bi pravično sodbo in kazen. Tako kot se z mašino strinjam, naj vlada red in mir. Tudi, če bi moj sin tako hudo zaznamoval življenje enega otroka (o čemer je govora v tej temi), in bi bil tudi sam deležen kakega fizičnega napada starša, ne vem če bi temu staršu to lahko očital. Vsekakor ne bi bilo prav oz. po zakonu, tako kot tudi ni bil napad na otroka, pa se je vseeno zgodil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bom nikogar citiral in nikomur odgovarjal.

Vsak post ima v sebi zrno resnice in zrno neumnosti.

Enostavno je potrebno pedofilijo obravnavati kot patološko vedenje, kakor je patološko vedenje tudi, trenutno aktualna, sodomija.

Nikakor pa ne v isti koš potiskati navedenih patoloških vedenj z npr. homoseksualnostjo.

Žal je tako, da pristojne inštitucije, katere so odgovorne za preventivno in kurativno odklanjanje takih patoloških anomalij, ne delujejo vedno tako, kot se od njih pričakuje.

Načelno nas kazenski zakonik in kopica podzakonski aktov dovolj dobro branijo pred temi deviacijami.

Je pa hudičevo res, da se policija, sodišča in predvsem tožilstvo obnašajo precej "nerodno".

Zgodba zase so centri za socilano delo, predvsem, kadar se packarije dogajajo v krogu družine, katerih je pravzaprav največ in so največkrat tudi zamolčane.

Nikakor pa nisem pristaš "javnega seznama pedofilov".

Iz preprostega razloga, ker to preveč negativno zaznamuje tudi ožje sorodnike in predvsem, morebitne otroke takega devianta.

Dajmo se zavedati, da na tem področju, za zaščito naših otrok, lahko in MORAMO narediti največ mi, starši.

Naj nikakor ne bo v okviru družine tabu tema spregovoriti z otroci o pasteh, katere prežijo na njih.

Mi se doma o tem večkrat pogovarjamo, največkrat v smislu "malo-za-šalo-malo-zares".

V takem istem slogu se dotikamo tem o drogah, alkoholu, seksu itd ...

Sproščeno in predvsem z veliko mero humorja.

Se mi zdi, da je to največ, kar lahko posamezniki prispevamo k temu, da zaščitimo svoje otroke.

Več kot mi, država z vsemi svojimi inštitucijami, ne more naredit.

S spoštovanjem !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mimogrede - nekateri ful z lahkoto mešajo pojme homoseksualec, pedofil, istospolna družina s posvojenim otrokom ...

bulmastife si pozabil omeniti tu zgoraj. baje da je to v sloveniji že normalno, tako jelinčič whistle.gifon bo že vedu

Popravljeno . Popravil impulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bulmastife si pozabil omeniti tu zgoraj. baje da je to v sloveniji že normalno, tako jelinčič whistle.gifon bo že vedu

Ja, Jelinčičje pa res silna referenca za te reči.

Strinjam se s predhodniki, ki trdijo, da ko se tebi zgodi neljuba zadeva, bi odreagiral drugače. Toda, to ni izgovor, da to tudi storiš. Če bi veljala takšna pravila, bi imeli pri nas vsaj krvno maščevanje, oz. popolno anarhijo. Tega pa si nihče ne želi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bulmastife si pozabil omeniti tu zgoraj. baje da je to v sloveniji že normalno, tako jelinčič whistle.gifon bo že vedu

Jelinčič, ki so ga baje pred pol ure obdelovali kriminalisti ... tako pravijo viri ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ZAŠČITNIŠKI ste do homoseksualcov, ciganov, zoofilov, posiljevalcov . . . ZMAGECA pa noben ne zagovarja, to smrdi na ZMAGOFOBIJO :lol1:

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ZAŠČITNIŠKI ste do homoseksualcov, ciganov, zoofilov, posiljevalcov . . . ZMAGECA pa noben ne zagovarja, to smrdi na ZMAGOFOBIJO :lol1:

Ja pa ga. Jaz ga.

Zahtevam, da se ga ne evtanazira! V azil naj gre, pa na prevzgojo! Pa v tropu s Prijateljem in Pogačnikom ne sme več bit. Ločene ute!

Popravljeno . Popravil Kramp
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem videl fotko tega župnika, pa sem trdno prepričan, da so se mu "punčke" same pustle oz.so bolj one njega šlatale, taki tip ko vun zgleda...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo svetmu Petru povedu kašn je filing, sicer pa ne!

In potem bi duše, pod 14 let, morale opravljat "sprejemne izpite" za vstop v raj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to je tista verska skupnost, ki se povsod zavzema za "krščansko družino" in vrednote, ki izhajajo iz "naravnega zakona" (moški + ženska = otrok), katerega potem oni dobijo in ga vzgajajo naprej po "krščansko".

Zanimivo :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to je tista verska skupnost, ki se povsod zavzema za "krščansko družino" in vrednote, ki izhajajo iz "naravnega zakona" (moški + ženska = otrok), katerega potem oni dobijo in ga vzgajajo naprej po "krščansko".

Zanimivo :hmm:

ne glej jih kaj delajo, posluš jih kaj učijo. :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!