Skoči na vsebino

Pedofili


Jurij

Priporočene objave

Kva zdej, a smo že najdl kšnga na Motosvetu? Statistika pravi, da bi verjetno eden pa lohk biu tut tuki ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razlika v letih me načeloma ne moti. Razen če se punca prav nemarno zapusti in zgleda bistveno starejša kot je. B)

(starejša od mene že težko zgleda... :krneki: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razlika v letih me načeloma ne moti. Razen če se punca prav nemarno zapusti in zgleda bistveno starejša kot je. B)

starejša od mene že težko zgleda... :ninja:

počak še maw - nkol se ne ve

.)

Kva zdej, a smo že najdl kšnga na Motosvetu? Statistika pravi, da bi verjetno eden pa lohk biu tut tuki ...

iščemo

:eek:

Popravljeno . Popravil Broj Jedan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če iščemo tiste pedije, ki imajo (po svoji krivdi ali ne) radi mentalno nedoletne babe, potem jih je tu gor verjetno kar precej. :fredy:

(skorajvsaktupatamnagazinaminopress :krneki: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ti to resno alkaj???

:blink:

To

je približno tako rečeno, kot da bi rekel, da če nekomu manjkajo noge, to ne more biti opravičilo, da ne more sodelovati v tekmi "tek na 100 metrov".

Damjan,

to je defekt v možganih, invalidnost tako rekoč. Nihče ne govori o opravičilih in pedofil ne razmišlja o uničenju nekega živeljenja. Želja po zadovoljitvi svoje sle pri pedofilu ali sadističnemu morilcu dobesedno izniči zmožnost razmišljanja o drugih stvareh. V takih možganih ostane le popolna tema in edino česar se ta oseba v tej temi zaveda je njena sla po :devil: V taki glavi ni nobene kontrole nad to slo.

To

je nam normalnim res težko razumeti .. :hmm:

Zelo resno sem to mislil.

Če je bolan naj gre zdravniku, če ni sposoben tega sam, naj ga spravijo drugi,ter s tem onemogočijo, da bi zlorabljal naprej. Če ne drugače, ga naj pa zadrže v bolnišnici do konca življenja.

Zato še enkrat ponavljam. Nobena bolezen ne daje človeku pravice, da oskruni mlado življenje.

Kot drugo pa mislim, da to ni samo bolezen v smislu, vsi pedofili so pedofili samo zato, ker so bolni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 Zelo resno sem to mislil.

2 Če je bolan naj gre zdravniku,

3 če ni sposoben tega sam, naj ga spravijo drugi,ter s tem onemogočijo, da bi zlorabljal naprej.

4 Če ne drugače, ga naj pa zadrže v bolnišnici do konca življenja.

5 Zato še enkrat ponavljam. Nobena bolezen ne daje človeku pravice, da oskruni mlado življenje.

6 Kot drugo pa mislim, da to ni samo bolezen v smislu, vsi pedofili so pedofili samo zato, ker so bolni.

no,

malce sem razgradil tvoje razmišljanje, da ti (upam) uspem pojasniti zadevo v upanju, da ne boš hud:

1 resna napaka <_<

2 ob duševnih boleznih, je zadnje, kar se pričakuje od bolnika, da brez pomoči "uvidi", "ozavesti" preprosto dejstvo, da je bolan - to sine, ni gripa in tovrstni bolniki verjamejo, da je z njimi vse ok

3 to seveda po novi zakonodaji ni več tako preprosto, saj recimo lastni oče ne more spraviti svojega polnoletnega sina, ki je obolel za shizofrenijo (poznam konkreten primer) na psihiatrično zdravljenje, če sam (sin) ne pristane na kaj takega ... kar ta seveda ne pristane, kjub temu, da govori kako so ga ugrabili "marsovci" in mu zamenjali možgane ... in tako je 27letni bolnik prepuščen sam sebi in crkovanju na cesti, saj nihče nočle takega človeka v službo, šolo ipd .. čeprav so konkretno za skizofrenije kemoterapije izredno napredovale in nekako 20% težkih bolnikov živi povsem normalno življenje - seveda s tabletami

4 tu se strinjava - vendar je treba najprej prepričati pravniške in poslanske debile, da:

- začnejo ločevati med kriminalci in bolniki

- pripravijo ustrezno zakonodajo

5 seveda - če se bolnik zaveda svoje bolezni . če pa se ne ... je pa ta stavek povsem brezpredmeten (gl 2)

6 japajade .. bilo bi pa zelo zanimivo prečitati, kako si ti razlagaš: zakaj so pedofili pedofili, če ne zato ker so težko moteni/bolni/kriplji/invalidi v glavi ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... zmeraj bolše zgarana osemnajstletnica kot dobro očuvana štiridesetletnica ....

Ti pa še nimaš preveč izkušenj s polnoletnicami, ha?

Kje pa maš vizuelni izgled, št. pljuč, izvid holesterola (ali obseg bokov), št. obratov centrifuge, itd., itd.

Pa punce ne me spet drgnit. Včasih me prime ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti pa še nimaš preveč izkušenj s polnoletnicami, ha?

Kje pa maš vizuelni izgled, št. pljuč, izvid holesterola (ali obseg bokov), št. obratov centrifuge, itd., itd.

Pa punce ne me spet drgnit. Včasih me prime ...

pa

na začetek meno-pavze si pozabiw .. to mora biti posebej reizig pri damah ... se že veselim .. še kakih 7 - 10 let, pa bom lahko več povedal na to temo

:blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no,

malce sem razgradil tvoje razmišljanje, da ti (upam) uspem pojasniti zadevo v upanju, da ne boš hud:

zakaj bi bil pa hud....

imava pač malce različno mišljenje, vendar verjetno enak cilj, to je preprečiti take stvari....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Damjan,

to je defekt v možganih, invalidnost tako rekoč. Nihče ne govori o opravičilih in pedofil ne razmišlja o uničenju nekega živeljenja. Želja po zadovoljitvi svoje sle pri pedofilu ali sadističnemu morilcu dobesedno izniči zmožnost razmišljanja o drugih stvareh. V takih možganih ostane le popolna tema in edino česar se ta oseba v tej temi zaveda je njena sla po :devil: V taki glavi ni nobene kontrole nad to slo.

To

je nam normalnim res težko razumeti .. :hmm:

Kaj si psihiater slučajno? Daj vsaj navedi kakšen resen vir, kjer pišejo takšne o pedofiliji? Pišeš s prepričanjem in tako doživeto, kot da bi vse doživel na lastni koži. Menda ja nisi?

Normalnim? Bodi prosim toliko dober in povej kaj je zate normalen človek? Morda nekdo, ki ima nekaj let mlajšo babo, dva froca, bajto, avto na kredit, službo in tečnega šefa, za nameček pa razmišlja populistično?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS: Broj1, ko pišeš o pedofiliji in o temi v možganih, kako pa razlagaš dejstvo, da so pedofili pogosto tudi kakšni sposobni menedžerji itd? mislim, da ni tolk teme v glavi, so le zgrešene spolne navade in potrebe, verjetno odsev zlorab v otroštvu ali prepogostega neuslišanja ljubezni, podobno, kot pri gayjih...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pedofilija ni še nič - prihajajo motofili!

Jap. Ampak je treba prej dB killer ven vzet. Razen če maš extremno tankega. :D :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... zmeraj bolše zgarana osemnajstletnica kot dobro očuvana štiridesetletnica ....

:slap:

:grrr :grrr :grrr

Narobe, hudo narobe.

To lahko reče samo kanibal z zelo slabo zobno protezo.

Vse ostalo je pri 40 letnici (potencialno) boljše.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse ostalo je pri 40 letnici (potencialno) boljše.

Tudi sposobnost.....da te naredi zgaranega.......pa ne zarad tega, kar se prenekateremu ta trenutek mota po glavi!!!!!! :angry2: :angry2: :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS: Broj1, ko pišeš o pedofiliji in o temi v možganih, kako pa razlagaš dejstvo, da so pedofili pogosto tudi kakšni sposobni menedžerji itd? mislim, da ni tolk teme v glavi, so le zgrešene spolne navade in potrebe, verjetno odsev zlorab v otroštvu ali prepogostega neuslišanja ljubezni, podobno, kot pri gayjih...

Symči,

tema v glavi je prispodoba in seveda vsi vemo, da tako ali drugače "duševno bolni" ljudje v nekih situacijah, ki nimajo nič skupnega z njihovo boleznijo, povsem normalno funkcionirajo oz. dajejo videz povsem normalnih ljudi. To je tisto, kar laike najraje zavede, da duševnih bolezni niti ne tretirajo kot bolezni. Primer:

pogovor o cenah jabolk na trgu s shizofrenikom, ki je popolnoma prepričan, da je recimo Napoleon, bo tekel povsem vsakdanje. Njegove motnje se bodo pokazale v vsej svoji krasoti, ko boš omenil kaj v zvezi z Napoleonom, ne daj Bože, da zanikaš obstoj "Napoleona" s katerim se pogovarjaš.

Pedofilu se bo zbledlo, ko bo na cesti srečal tujo malo deklico, ki gre iz šole .. začel bo sanjariti in vedno bolj bo tonil v vrtinčasti prepad svojih bolanih fantazij, dokler ne bo enkrat res šel v akcijo. Ob vsem tem, bo pa v svojem okolju dajal videz popolnoma normalnega človeka.

:kva2:

nekaj

pedofilov je svoje motnje sicer pridobilo na ta način kot ga opisuješ - pa še vedno ni jasno, ali so bile dane kake preddispozicije za te motnje in so bile s slabimi izkušnjami le sprovocirane, ali pa bi pri teh ljudeh prišlo do teh defektov tudi brez teh slabih izkušenj. Na zadnje kažejo predvsem večinski primeri teh defektov pri ljudeh, ki so imeli povsem normalno otroštvo oz. v otroštvu ni opaziti kakih posebnih travm.

@ Avatar

od danes naprej si na moji "ignore" listi, saj se mi ne ljubi debatirati na tvojem nivoju - kakšen duševni blagor je "ignore" funkcija na tem forumu.

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no,

2 ob duševnih boleznih, je zadnje, kar se pričakuje od bolnika, da brez pomoči "uvidi", "ozavesti" preprosto dejstvo, da je bolan - to sine, ni gripa in tovrstni bolniki verjamejo, da je z njimi vse ok............

5 seveda - če se bolnik zaveda svoje bolezni . če pa se ne ... je pa ta stavek povsem brezpredmeten (gl 2)

Še zmeraj se ne strinjam, da je pedofilstvo samo posledica bolezni človeka. To je lahko tudi stvar spolnega nagona, ki ga kljub drugačnim normam obnašanja in normalnosti nekdo noče zatajiti ali preusmeriti, za to pa izkorišča take, ki se ne znajo in ne upajo braniti.

In pedofili, verjemi, se dobro zavedajo, da počno nekaj prepovedanega. Kot govori statistika, namreč velika večina pedofilov ob, ali po svojih dejanjih, žrtev ustrahujejo,da ne sme nikomur povedati,da je sama umazana, itd. "Češ, kaj , deklica, si bodo pa ljudje mislili o tebi, če se to razve.........".Tudi zagovori na sodiščih dostikrat gredo v tej smeri.In največkrat postane marsikateri kriminalec bolan šele takrat, ko mu to svetuje odvetnik.........

Tako še zmneraj trdim, da je to v glavnem posledica sprevrženosti ter pokvarjenosti debilov, ki v določenih trenutkih ne poznajo mere oz.nočejo krotiti nagona.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.. Tako še zmneraj trdim, da je to v glavnem posledica sprevrženosti ter pokvarjenosti debilov, ki v določenih trenutkih ne poznajo mere oz.nočejo krotiti nagona.

Saj

v principu imaš prow - med nama je razlika le v tem, da ti tako obnašanje pripisuješ povsem zdravemu človeku (da me ne bo spet kdo *ebal s tem kaj je normalno in kaj ne in koliko frocof, kako limuzino in stanovanje naj bi po moje imel normalen človek) večina kliničnih psihologov in psihiatrov je pa mnenja, da je tako obnašanje defekt, okvara razuma - in zaradi tega popolnoma izkrivljen odnos do spolnosti, kjer psihopatsko motena osebnost zamenja svoj sexualni cilj (pedofil) ali praktiko (sadist) - za kar niti psihologi niti psihiatri še nimajo ustreznih terapij.

Ne

biti jezen, če te opozorim, da si podzavestno izrazil strinjaje z mano, s tem da si za okarakteriziranje pedofila uporabil besedico "debil", kar ne bi storil, če bi se v globalu NE STRINJAL Z MANO. "Debil" - to seveda veš - ni sposoben skrbeti zase in ni sposoben pravilno oceniti svojih dejanj, zaradi umske prizadetosti. Prav tako ni spsoben tega narediti pedofil, sadist ali kombinacija obojega, ko mu njegovi hormoni (čista kemija, Damijan) zalijejo možgane do te mere, da je za zadovoljitev svoje sle popolnoma nesposoben realno oceniti situacijo. Streznitev po zadovoljitvi je seveda čisto nekaj drugega in takrat se začne (kot sam pravilno opažaš) postopek reševanja samega sebe pred kaznijo (prepričevanje žrtve ali celo umor).

In

edini način, da preprečimo to kemijo pri pedofilih in sadističnih morilcih je seveda popolna odstranitev vira

testosterona. Ker tega vira hormonov ni več v telesu, ni več kemije v telesu katera povzroča sexualno slo. Zato ta sexualna sla ne obstaja več. Pedofilu (sadistu) enostavno ni več do sexa in potencialne žrtve so varne. Nakladanje o tem, da to ni res - seveda pojasnjuje samo eno: da nakladač pojma nima o telesni kemiji in njenem delovanju (pa tu ne mislim tebe - da ne bo pomote!).

lep večer vsem skupaj

:)

Popravljeno . Popravil Broj Jedan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj

Ne

biti jezen, če te opozorim, da si podzavestno izrazil strinjaje z mano, s tem da si za okarakteriziranje pedofila uporabil besedico "debil", kar ne bi storil, če bi se v globalu NE STRINJAL Z MANO. "Debil" - to seveda veš - ni sposoben skrbeti zase in ni sposoben pravilno oceniti svojih dejanj, zaradi umske prizadetosti. :)

NAP!!

Nisem vedel, kako bi drugače izrazil gnus do takih.

Še zmeraj ne poveš, zakaj si potem večina pedofilov tlakuje "pot do otroka" z vnaprejšnjim prepričevanjem ter grožnjami, kaj bo, če se to razve. Se pravi, da jim dela tudi mozak v glavi in da se že ob dejanju zavedajo, da to ni prav.

LPD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

blog by Miha Ceglar

sploh replike spodaj, ko se je razvila debata, so hude. Še posebej Ceglarjeva.

Osebno

ne vidim v tem nič drugega razen navadne bife-debate o pedofiliji.

:BUA:

ampak kaj hočemo ..

sy

že veste, a ne .. to je tak planet ..

:cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jurčy, sej bo bolwš :D

nismo vsi stručkoti, tko k ti, resno mislim

koko

da ne - ti si v novinarstvu stručko, ys pa tabula rasa, Pepsy je kožuhar, da mu ni para, in ko mi razlaga o trgovanju s Kitajci ys lohka sam debejlu gledam, Damjan je kolkr ys vem tekstilc o čemer ys vem le tolk, da lohka razum'm kaj mi govori, Horjo je lovc, da ys sam kapo dol ... pa tko - mcn si je pa le treba razdelit področja, a nede ..

ampak

če se motomarsowci skp uzamemo - potem pa vemo skori use

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!