Skoči na vsebino

Karting


Racing

Priporočene objave

Zanima me kolk od vas vozi ali je vozilo karting in kje ga najveckrat vozite? Jest sm lih prsu iz Italije (pri Buttriu) in majo super halo in 200ccm kartinge! SUPER, BTC se lahko skrije!

Racing

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vozo največkrat v Mariboru (tud 200ccm karti) parkrat pa tud v BTC-ju. Kaki cajt mate v btc-ju???????????

speed man

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Vozo največkrat v Mariboru (tud 200ccm karti) parkrat pa tud v BTC-ju. Kaki cajt mate v btc-ju???????????

speed man

Kje v MB je ta zadeva?

LP

Alfonso

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Zanima me kolk od vas vozi ali je vozilo karting in kje ga najveckrat vozite? Jest sm lih prsu iz Italije (pri Buttriu) in majo super halo in 200ccm kartinge! SUPER, BTC se lahko skrije!

Racing

Pred leti sem imel svoj gocard. Res, da samo 60 ccm, ampak je bil tekmovalni, z okoli 15 KM. Noro dobr, sam kaj, k si gume zlizal v enem popoldnevu. No pol sem pa motor menjal in sem ga prodal, ker sem rabil $$$$$$$$$$$$$.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lista kdo Večer piše noter, da bo po vsej vrjetnosti Maribor zgubo edine gokarde(pred dvorano Tabor) baje da je preglasno a poleg jim vozi magistralka pa se bunijo A SE JE FOLKU ČISTO ZMEŠALO!!!Pravo pot sem si zbral,kake jim bom piso nazaj. Sicer pa naj nabavijo el.karte pa je problem rešen.

speed man

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
Kaj pa je zaj s tisto karting progo pri Ptuju?

Karting proga na ptuju je! Kartodrom Hajdoše. Ampak tam nimajo rente ampak lahko samo treniraš oz. tekmuješ ko so dirke! Meni osebno je všeč!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
Kaj pa je zaj s tisto karting progo pri Ptuju?

Karting proga na ptuju je! Kartodrom Hajdoše. Ampak tam nimajo rente ampak lahko samo treniraš oz. tekmuješ ko so dirke! Meni osebno je všeč!

Seveda rentajo na Ptuju. Lahko tekmujete med seboj, ker je vsaj 5 kartov. Za termin se je najbolje naročiti na AMD-ju na Ptuju (g.Langerholc). Drugače pa zagotovo rentajo vsak četrtek v popoldanskem času. V petek in soboto je rentanje malo težje izvest, ker pridejo tekmovalci trenirat.

P.S. Pa še poceni je (mislim, da okrog 1000 SIT za 10min)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No jaz pa sem vozu go-kart v Portorožu. Proga je zelo uredu. Sicer pa sem vozu go-kart od kolega (on pa tekmuje) ne tiste ki jih posojajo. Vsaj takrat so jih, zdaj pa ne vem. :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Sem vozu gokarte ze v Portorozu (eno in dvoseda), Ljubljani (BTC, Rudnik, Sentvid) in Mariboru. Tam kjer so vcasih bili karti v MB, je sedaj nasa firma, so se pa karti preselili pred dvorano Tabor, kjer pa se menda bunijo zaradi glasnosti.

Meni osebno so zakon tile mali karti, samo imajo tile rentni karti za moj okus kaksnih 30KM premalo :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me kolk od vas vozi ali je vozilo karting in kje ga najveckrat vozite? Jest sm lih prsu iz Italije (pri Buttriu) in majo super halo in 200ccm kartinge! SUPER, BTC se lahko skrije!

Racing

Jaz sem imel svojega 125ccm z menjalnikom tekmovalni.Na prvih 60m podobne pospeške (mogoče celo večje) kot F1.Vozil pa sem ga največ v Hajdošah pri Ptuju na dirkališču.Imel pa sem ga 4leta,je pa to hudo drag šport.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ena ful dobra go-card pista je v Puli zraven letalisca. Imenuje se Green Garden. Proga ima tudi klance in je podobna tisti v Portorozu, le da je dajlsa. Gokardi imajo moc 9,5 KM, tisti v Portorozu imajo 5,5 KM.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ena ful dobra go-card pista je v Puli zraven letalisca. Imenuje se Green Garden. Proga ima tudi klance in je podobna tisti v Portorozu, le da je dajlsa. Gokardi imajo moc 9,5 KM, tisti v Portorozu imajo 5,5 KM.

Tadej

Moj je imel okrog 42KM. Hitrost pa okrog 150km/h.Imel sem ga pa od 90 leta naprej.Zdaj pa so še močnejši in hitrejši.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Ena ful dobra go-card pista je v Puli zraven letalisca. Imenuje se Green Garden. Proga ima tudi klance in je podobna tisti v Portorozu, le da je dajlsa. Gokardi imajo moc 9,5 KM,  tisti v Portorozu imajo 5,5 KM.

Tadej

Yep. Proga v Puli je fantastična. Vsakemu, ki bo tam dopustoval, ali pa bo slučajno kje v bližini, obisk toplo priporočam. Progo je zelo enostavno najdit, saj je samo 100 metrov oddaljena od Mercatorja. :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ne fuuuuuuuuuuul dobrga za na kruh namazat....... pa z oljem namocit,scepec loctite-a in................. gaaaaaaaaaaaaaaaaasaaaaaaaaaa

:lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sanči, to so avtomobilčki...... :D :D :D :D :D

Alla

gokart al neki tazga ne vem ce se tko napise ce je to poznam ma bratranc dva taksna doma ce se govori o tem seveda

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, draga nasa Vrtnica, karting je go kart.... Pa ne se razburjati, no... ma smo se samo malo hecali.... :wink: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!