Skoči na vsebino

Yamaha NEO`s 50


zizo_knu

Priporočene objave

Pismu ja to spada prav v vse teme... Pa sem del kar semle notri...

Torej zanima me tole:

1. koliko je kaj vzdržljiva Yamaha NEO`S 50 ccm letnik 2001? Zdej jih ima prevoženih tam nekje 15k km, pa redno servisirana (mora bit, ker bo pripeljana iz Italije)...

2. Ali je možno dat nanjo vtikač za 12 V (kukr pride pri avtu za cigarete)?

3. Ali se jo da kaj pimpnit? Mislim na hitro in z malo stroški (ali brez) predelat, da bi šla kaj več na urco?

In pa zakaj jih je tako malo na SLO tržišču (vsaj po oglasih za prodajo sodeč)?

Hvala za odgovore! Pa se tipkamo!

Matjaž

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevem kako si prišel glih na ta skut...raje bi kakega aeroxa...bol primerno za predelavo

1. ponavadi bi se tam pri 20k km naj delal velik servis...al kak bi pač temu rekli :) ker je 2T mašina

2. 12V imaš na akumolatorju...

3. za začetek imaš odstranitev blokad...potem pa posegi na mašino(kit 70ccm,izpuh, itd itd...)

malo jih je verjetno zato na tržišču, ker so bol konkurečni yamaha aerox,piaggio nrg,gilera runner ipd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

veš zakaj sem se odločil za NEOta? Zato, ker sem malo gledal, pa je neo cenejši (isti letnik vsaj za polovico), malo močnejši (+0.7KM), lažji (10 kilc), edino kar ni je to, da je Aerox lepši... :naughty: Ma koga briga... :)

ma tisto za koga briga sem mislil na lepoto... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne wem no .) nism najst najbolj navdušen za ta skuter prvič ni mi lep druga tut folk ko ga ma ni najbolj zadovoln z njim jst bi še enkrat premislu če bi ga kupu .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AEROX! al pa kaj drugega...priporčam zaradi drugih voznih lastnosti...ne gledat na tistih 0.7KM ker ni mus da tudi bol gre...lahko ma tudi majnšo poskočnost :)

raje več dnara pa več muzike...kot pa malo dnara malo muzike...isto je z onimi symi :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AEROX! al pa kaj drugega...priporčam zaradi drugih voznih lastnosti...ne gledat na tistih 0.7KM ker ni mus da tudi bol gre...lahko ma tudi majnšo poskočnost :)

Se strinjam :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

veš zakaj sem se odločil za NEOta? Zato, ker sem malo gledal, pa je neo cenejši (isti letnik vsaj za polovico), malo močnejši (+0.7KM), lažji (10 kilc), edino kar ni je to, da je Aerox lepši... :naughty: Ma koga briga... :)

ma tisto za koga briga sem mislil na lepoto... :)

jooj joj ne ne raj še mau premisl :) veš kok je zdej skutrjou k so kr dost pocen pa tud zgoneni niso več, so pa bolši kokr tale tvoja izbira YAMAHA Neo`s. Raj daš za skutr mau več pa se ti pol povrne čez leta k nimaš tok pizadrij kokr dt mn pa pol skos noret k b kej šlo nekam..res še mal poglej kšne druge možnosti, mej tega kot izhod v sili ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da nimam lih kaj preveč keša, iščem nekaj, kar bi prišlo skupaj z zavarovanjem, tehničnim do nekje 120 jurjev...

Aeroxi se vrtijo pa cifre tam nekje okoli 200 jurjev...

Neota dobim za cca 85 jurjev (uvoz iz Italije), pa če mi mehanik garantira (pa stric, ki skupaj uvažata te rabljene mopede in tudi motorje), da bo zdržal 5 mesecev, potem se splača... Pa itak ga nameravam prodat po moje še pred poletjem za kakih 120 čukov...

Vem, da je več dnarja več muske... Ma če dnarja ni...

Zdej bom po moje kot čisti laik ustrelil mimo... A ni tako da če je Yamaha je pač Yamaha, pa nima veze, al je Neo ali Aerox ali kaj jaz vem kaj še? Vsaj po moje je motor isti, samo kaj drugega mu spremenijo (recimo obliko ogrodja), pa dobijo drug model... Sej nimajo za 325 (recimo da jih je toliko) modelov motorjev tudi 325 različnih agregatov? Sej sem rekel... Sem laik, če bi vse vedel, nebi spraševal... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da nimam lih kaj preveč keša, iščem nekaj, kar bi prišlo skupaj z zavarovanjem, tehničnim do nekje 120 jurjev...

Tudi če daš 200k za Aerox-a se pomoje splača :OK: :devil:

Popravljeno . Popravil fiftyč
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!